×

Naša celosvetová kampaň zameraná na bezpečnosť detí v premávke

Zastav. POobzeraj sa. Zamávaj

Snažte sa o zmenu, nech ste kdekoľvek

Počet detí, ktoré sa zapojili do kampane Zastav, poobzeraj sa a zamávaj spoločnosti Volvo Trucks neustále rastie. Cieľom je pomôcť deťom na celom svete osvojiť si zásady bezpečného správania v blízkosti premávky. Najprv by mali zastať. Potom sa poobzerať a všimnúť si svoje okolie. A nakoniec zamávať na vodiča, aby sa uistili, že ich vidí.

Všetkých našich zamestnancov po celom svete sme vyzvali, aby sa zapojili do propagácie bezpečnosti ich vlastných detí a detí v ich komunite. Do kampane Zastav, poobzeraj sa a zamávaj sa neustále zapája viac krajín. 

Ak sa pridáte aj vy, môžete pomôcť zmeniť veci k lepšiemu.

Kampaň  Zastav, poobzeraj sa a zamávaj môže zachrániť životy

Každý rok príde pri dopravných nehodách o život viac ako 260 000 detí mladších ako 19 rokov. Účasť nákladných vozidiel a autobusov pri týchto nehodách bola príliš vysoká. Mnoho mladých životov sa dá zachrániť, ak deti poučíme o správaní v premávke.

Školiace materiály kampane Zastav, poobzeraj sa a zamávaj sú určené rodičom, učiteľom, organizáciám a úradom, aby im pomohli pri výučbe detí prostredníctvom zábavnej interakcie a praktických ukážok.

Všetky materiály sú k dispozícii bezplatne a pre všetkých. Zahŕňajú základný a podrobnejší súbor, animovaný interaktívny príbeh, prezentáciu v programe PowerPoint a pokyny k školeniu.

Školiace materiály sú dostupné vo viacerých jazykoch.

Rady, ako zachrániť ľudské životy

Spoločnosť Volvo Trucks vypracovala inšpiratívne školiace materiály ku kampani Zastav, poobzeraj sa a zamávaj v jednoduchom formáte. 

Stiahnite si ich bezplatne a urobte niečo pre deti vo vašom okolí.

Spoznajte bezpečnosť na vlastnej koži

V akomkoľvek Volvo Truck Centre vám radi ukážeme mimoriadne funkcie našich vozidiel a zodpovieme vám otázky týkajúce sa bezpečnosti.