Volvo Trucks

SLOVENSKÁ REPUBLIKA

×

Dôležité informácie
o novom modelovom rade Volvo Trucks


Globálny nákladný priemysel a jeho dodávatelia obmedzili svoje činnosti. Dôvodom sú opatrenia, ktoré krajiny prijali na spomalenie šírenia vírusu COVID-19. V dôsledku toho sa predaj nových modelov nákladných vozidiel Volvo FH, FH16, FM a FMX odložil na september 2020. Aktuálne modely zostávajú v ponuke po celý tento rok. Prajete si viac informácií? Radi Vám zopodvieme vaše otázky. 

00

Days

00

Hours

00

Minutes

00

Seconds

Preskúmajte naše NOVÉ nákladné vozidlá

Spoznajte naše nové nákladné vozidlá a zistite, ako ich môžeme prispôsobiť vašim potrebám. Pozrite sa bližšie na motory, podvozok, kabíny a riešenia, vďaka ktorým sú nákladné vozidlá Volvo jedinečné. Prejdite si podrobnosti a širokú škálu možností, ktoré vyhovujú vášmu podnikaniu.

Volvo trucks dealer euro 6 range

Volvo klasické nákladné vozidlá

 

Hľadáte praktický prehľad najdôležitejších informácií o našich vozidlách?

 

Záruka na vaše vozidlo

Súčasťou vášho nového nákladného vozidla Volvo je 12-mesačná záruka na vozidlo a 24-mesačná záruka na hnaciu líniu. Spolu poskytujú komplexný balík výhod, ktoré vás chránia pred prípadnými výrobnými chybami. Akákoľvek chybná súčasť bude bezplatne opravená alebo vymenená v autorizovanom servise Volvo.

Záruka na vozidlo Volvo platí počas obdobia 12 mesiacov od dátumu dodania bez ohľadu na počet najazdených kilometrov. Záruka na hnaciu líniu platí 24 mesiacov od dátumu dodania alebo do 300 000 km. Váš predajca vám poskytne všetky podrobnosti o podmienkach záruky.

Máte otázky?

Obchodný zástupca Volvo Trucks vám ich ochotne zodpovie. Zastavte sa, zavolajte alebo ho požiadajte, aby vás navštívil.