Trucks

Kompletná ponuku nákladných vozidiel Volvo

Vďaka širokému výberu hnacích línií a ešte širšej škále modelov sa v ponuke spoločnosti Volvo nájde vhodné nákladné vozidlo pre každú prepravnú spoločnosť. Tu sa s nimi všetkými môžete zoznámiť. 

  Naša ponuka s predĺženým dojazdom

  Spoznajte naše nákladné vozidlá a zistite, ako ich môžeme prispôsobiť vašim potrebám. Či už podnikáte v oblasti diaľkovej prepravy, stavebnom alebo v akomkoľvek inom odvetví, práve tu nájdete svoje ďalšie nákladné vozidlo. Preskúmajte motory, podvozky, kabíny a jednotlivé detaily.

   

  Objavte naše nákladné vozidlá

  Elektrické nákladné vozidlá

  Naše elektrické nákladné vozidlá ponúkajú nulové emisie výfukových plynov, nižší hluk a menšie vibrácie. Preprava je vďaka nim čistejšia a tichšia – a vodičom ponúkajú lepšie pracovné prostredie.

   

  Objavte naše elektrické nákladné vozidlá

  Nákladné vozidlá na plynový pohon

  Potrebujete nižšiu uhlíkovú stopu, vysoký výkon a dlhý prevádzkový dojazd? Preskúmajte našu ponuku nákladných vozidiel na plynový pohon. Sú dostupné pre akékoľvek využitie, od zvozu odpadu až po diaľkovú prepravu. Palivom môže byť LNG alebo CNG, vyrábané z bioplynu alebo zemného plynu (podľa dostupnosti).

   

  Objavte naše nákladné vozidlá s plynovým pohonom

Funkcie

Preskúmajte výber našich funkcií a inovácií, vďaka ktorým bude vaše nákladné vozidlo produktívnejšie, bezpečnejšie a efektívnejšie. Vybrané funkcie vám poskytnú informácie o tom, ako prispôsobiť nákladné vozidlo Volvo vašim špecifickým potrebám.

Nové nákladné vozidlo na mieru

Prispôsobte a navrhnite si ideálne nákladné vozidlo, ktoré bude dokonale zodpovedať vašim požiadavkám.

Radi by ste sa na niečo spýtali?

Obchodný zástupca spoločnosti Volvo Trucks vám rád odpovie na všetky otázky.  Zastavte sa, zavolajte alebo ho požiadajte, aby prišiel k vám.