Každá spoločnosť je jedinečná a má svoj vlastný spôsob, akým si zabezpečuje rast a ziskovosť. Prostredníctvom úzkej spolupráce priamo s vami sa s ním radi dôkladne oboznámime, aby sme pre vás našli to správne riešenie. Poznáme dopravný priemysel a finančné riešenia, ktoré poskytuje spoločnosť Volvo Financial Services, sú inteligentné a flexibilné. A sú prispôsobené na mieru vášmu podnikaniu.

Od jedného nákladného vozidla až po celý vozový park. Nové aj jazdené vozidlá. Môžete získať kompletné riešenie pre vaše podnikanie. Ponúkame partnerstvo v dobrých aj zlých časoch - na každom kroku počas vasej cesty.

Flexibilita

Ako poskytovateľ finančných služieb pre spoločnosť Volvo Trucks rozumieme vášmu podnikaniu a môžeme vám ponúknuť podporu a flexibilitu ako žiadna iná spoločnosť.

Ease.

S nami sa uzatvárajú obchody jednoducho. Pracujeme rýchlo. Naše služby sú pohodlne dostupné prostredníctvom vášho miestneho predajcu.

Druhý zdroj

Finančné riešenie Volvo môže byť druhým zdrojom pre vaše finančné potreby. Takto si môžete zachovať vaše vymerané úvery poskytnuté bankou.

Financovanie – Finančné produkty – Volvo Trucks Services

Financovanie

Bez ohľadu na veľkosť vášho podniku alebo veku vášho vozidlového parku vám naši finanční špecialisti môžu pomôcť nájsť riešenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť.

Prečítajte si viac informácií o financovaní
Poistenie – Finančné produkty – Volvo Trucks Services

Poistenie

Vaše nákladné vozidlo a vaše podnikanie si zaslúžia najlepšiu ochranu. Získajte odborné poradenstvo a rad vynikajúcich poistných produktov.

Prečítajte si viac informácií o poistení
Prenájom nákladných vozidiel – Finančné produkty – Volvo Trucks Services

Prenájom nákladných vozidiel

Spoločnosť Volvo Truck Rental poskytuje vlastníkom a prevádzkovateľom vozidlového parku flexibilitu pri plnení potrieb, ktoré vyplývajú z meniaceho sa sveta a meniacich sa potrieb zákazníkov.

Prečítajte si viac informácií o prenájme nákladných vozidiel

Volvo Financial Services neposkytuje daňové alebo účtovné poradenstvo. Zákazníci by sa mali poradiť so svojím daňovým poradcom alebo účtovníkom ohľadne jednotlivých prípadov.

Kontaktujte predajcu

Kontaktujte predajcu

Váš miestny predajca spoločnosti Volvo Trucks vám pomôže pri hľadaní správneho náhradného dielu aj pri opravách a servisovaní. Zavolajte nám alebo sa zastavte osobne.

Vyhľadajte najbližšieho predajcu