Vieme, aké dôležité je udržať vaše vozidlo na ceste. Preto sú originálne náhradné diely a príslušenstvo Volvo navrhnuté pre maximálnu spoľahlivosť, životnosť a výkon. Spĺňajú požiadavky na kvalitu a špecifikácie a prísne požiadavky spoločnosti Volvo. Rovnako ako naše nákladné vozidlá sú aj originálne náhradné diely Volvo testované nielen v našich laboratóriách, ale aj v rámci našich rozsiahlych programoch skúšobných prevádzok, ktoré pokrývajú širokú škálu podmienok jazdy od arktického ľadu až po púštne horúčavy.

Ak dôjde k neplánovanému zastaveniu, náš pokročilý a efektívny logistický systém zabezpečí, že nájdeme správne náhradné diely a okamžite vám ich doručíme. A naši kvalifikovaní technici budú pripravení pomôcť, takže sa nákladné vozidlo vráti na cestu čo najrýchlejšie. Maximálna bezporuchová prevádzka. A zaručený pokoj mysle.

Kvalita

Originálny stav. Pretože to ste si pôvodne kúpili. Môžete sa spoľahnúť na kvalitu na úrovni výroby v závode, životnosť a vhodnosť daného dielu, aby vaše Volvo zostalo Volvom aj naďalej.

Dodanie

Správne náhradné diely. V správny čas na správnom mieste. Sieť spoločnosti Volvo Trucks zahŕňa viac ako 130 krajín a viac ako 2 000 predajcov a servisných dielní.

Záruka

2-ročná záruka na namontované originálne náhradné diely a príslušenstvo Volvo.

Originálne náhradné diely Volvo – Volvo Trucks Services

Originálne náhradné diely Volvo

Originálne náhradné diely Volvo sú vďaka správnym náhradným dielom pre konkrétne špecifikácie najlepším spôsobom, ako udržať vaše nákladné vozidlo na ceste.

Prečítajte si viac informácií o originálnych náhradných dieloch Volvo
Doplnky a príslušenstvo spoločnosti Volvo Trucks – Volvo Trucks Services

Doplnky a príslušenstvo spoločnosti Volvo Trucks

Zmeňte nákladné vozidlo Volvo na svoje nákladné vozidlo Volvo vylepšením jeho vzhľadu, výkonu a pohodlia.

Prečítajte si viac informácií o príslušenstve spoločnosti Volvo Trucks
Obchody spoločnosti Volvo Trucks – Volvo Trucks Services

Obchod s reklamnými predmetmi spoločnosti Volvo Trucks

Reklamné predmety spoločnosti Volvo Trucks sú jedinečné a sú určené na podporu každodenného životného štýlu vodičov.

Navštívte obchod s reklamnými predmetmi spoločnosti Volvo Trucks

Relevantné správy a príbehy

Oživené motory

V továrni v meste Flen sa do opotrebovaných motorov ťažkých nákladných vozidiel vdychuje nový život. Po obnovení sú rovnako dobré ako nové motory a proces má menší dopad na životné prostredie....

Jedno okno do digitálneho sveta

Digitalizácia rýchlo mení spoločnosť. A prepravné odvetvie nie je žiadnou výnimkou. Carina Holmová, manažérka služieb v spoločnosti Volvo Trucks vysvetľuje, ako uvedenie portálu Volvo Connect, jedného rozhrania pre informácie a služby, uľahčí ...

Ľahšie nákladné vozidlá pre vyššie užitočné zaťaženie

Spoločnosť Arclid Transport pôsobiaca na vysoko konkurenčnom trhu musela maximalizovať užitočné zaťaženie a zvýšiť produktivitu. Správca vozidlového parku Peter Conway úspešne dosiahol tieto ciele prostredníctvom investícií do špecifických ...

Kontaktujte predajcu

Kontaktujte predajcu

Váš miestny predajca spoločnosti Volvo Trucks vám pomôže pri hľadaní správneho náhradného dielu aj pri opravách a servisovaní. Zavolajte nám alebo sa zastavte osobne.

Vyhľadajte najbližšieho predajcu