Trucks

INFORMÁCIE O SPOLOČNOSTI VOLVO TRUCKS

NAŠE ZÁKLADNÉ HODNOTY


Švédske dedičstvo formovalo našu značku, naše produkty a naše hodnoty. Švédsko je rozľahlá a riedko osídlená krajina s drsným podnebím. Tieto podmienky vytvorili kultúru, ktorá si cení trvanlivé, funkčné a spoľahlivé produkty.

Naše základné hodnoty Kvalita, bezpečnosť a starostlivosť o životné prostredie sú súčasťou našej DNA, ako aj základnými kameňmi vývoja našich produktov.

Ponúkame nákladné vozidlá, ktoré plnia sľuby, navrhnuté s dôrazom na potreby vodiča

Kvalita

Naším záväzkom v oblasti kvality je neustále úsilie ísť nad rámec očakávaní a nenechať nič na náhodu. Dodávať produkty a služby, na ktoré sa môžete spoľahnúť, s dlhšou prevádzkyschopnosťou a lepšími výsledkami. Vždy hľadáme spôsoby, ako posúvať naše dopravné riešenia na ešte vyššiu úroveň.

Dôraz na kvalitu

Bezpečnosť

Vďaka nekonečným bezpečnostným inováciám predchádzame dopravným nehodám a znižujeme počet zranení. Našou víziou je nulová nehodovosť s nákladnými vozidlami Volvo a rovnako neúnavne pracujeme na zaistení vyššej bezpečnosti na cestách pre všetkých.

Bezpečnosť na prvom mieste

Starostlivosť o životné prostredie

S víziou smerovania k nulovým emisiám sa snažíme o udržateľnejší dopravný priemysel. Jednou z našich hlavných snáh je získanie vedúcej pozície v oblasti elektrifikácie.

Lepšia starostlivosť o životné prostredie

O skupine Volvo Group

Spoločnosť Volvo Trucks je súčasťou skupiny Volvo Group so 102 000 zamestnancami, zastúpením na 190 trhoch a výrobnými závodmi v 18 krajinách.

 

Prejsť na skupinu Volvo Group

PODROBNÉ INFORMÁCIE Z PRVEJ RUKY

Obchodní zástupcovia Volvo Trucks vedia o našej spoločnosti a základných hodnotách všetko. Tak neváhajte a obráťte sa na nich.