Volvo Trucks

SLOVENSKÁ REPUBLIKA

×

Sme veľmi hrdí
na všetkých vodičov
zo Slovenska!

Volvo FH

s technológiou I-Save

Jazdené vozidlá

Preverené vozidlá so zárukou

Aktuálne kampane

Výhody pre vaše vozidlo a vaše podnikanie

Volvo Trucks

Predajná a servisná sieť

Opatrenia v súvislosti s COVID-19

Aké opatrenia podnikla spoločnosť Volvo Trucks na Slovensku a naše odporúčania pre vás. 

Široká ponuka služieb

Vyťažte zo svojej prevádzky ešte viac 

Prepravné riešenia pre vaše operácie

Dodávame nákladné vozidlá a služby na podporu vášho úspechu pri prepravných operáciách. Máme pre vás vhodné riešenie pre súčasnosť aj budúcnosť, bez ohľadu na odvetvie, v ktorom pôsobíte, alebo vaše prepravné potreby. Ako vám môžeme pomôcť?

Naše nákladné vozidlá

Naše služby

Najnovšie tlačové správy

R2A8182 Nový rad ťažkých nákladných vozidiel Volvo Trucks

Spoločnosť Volvo Trucks uvádza na trh novú generáciu vysokovýkonných nákladných vozidiel zameraných na vodiča

Spoločnosť Volvo Trucks predstavuje štyri nové nákladné vozidlá výrazne zamerané na prostredie vodiča, bezpečnosť a produktivitu. „Na túto veľkú investíciu orientovanú na budúcnosť sme skutočne hrdí. Chceme byť najlepším obchodným partnerom našich zákazníkov, aby ich konkurencieschopnosť vzrástla ešte viac a aby sme im mohli pomôcť prilákať najlepších vodičov na stále náročnejšom trhu,“ hovorí Roger Alm, prezident spoločnosti Volvo Trucks. Štyri ťažké nákladné vozidlá. Volvo FH, FH16, FM a FMX predstavujú asi dve tretiny dodávok spoločnosti Volvo Trucks.
Spoločnosť Volvo Trucks predstavuje nové Volvo FH16

Spoločnosť Volvo Trucks predstavuje nový model Volvo FH16 – kombinujúci pohodlie s výkonom pre dokonalú produktivitu

Spoločnosť Volvo Trucks uviedla na trh novú generáciu modelu Volvo FH16, ktorý úspešne kombinuje nové bezpečnostné prvky, pracovné prostredie zamerané na vodiča a najnovšie technológie prinášajúce zákazníkom zvýšenú produktivitu. Nový vlajkový model patrí medzi vozidlá novej generácie spoločnosti Volvo Trucks navrhnuté s ohľadom na vodiča.
08A3977 FH 4x2, ťahač, pre diaľkovú prepravu na ceste

Spoločnosť Volvo Trucks uvádza na trh novú generáciu nákladných vozidiel Volvo FH – navrhnuté s ohľadom na potreby vodiča

Spoločnosť Volvo Trucks uvádza na trh novú generáciu nákladných vozidiel Volvo FH, ktorá sa môže pochváliť prepracovanou kabínou, inovatívnymi bezpečnostnými prvkami a pracovným prostredím zameraným na vodiča. Hlavným cieľom dizajnu Volvo FH je priniesť vodičovi produktívnejší, bezpečnejší a pohodlnejší život na cestách.
Nové Volvo FMX

Volvo Trucks s novým Volvo FMX predstavuje budúcnosť svojho vozidla pre stavebníctvo.

Spoločnosť Volvo Trucks uviedla na trh nové Volvo FMX s úplne novou kabínou, vyšším užitočným zaťažením a inovatívnymi bezpečnostnými prvkami. Vďaka zvýšenému zaťaženiu predných náprav až do 20 ton a 38-tonovému podvozku je nové Volvo FMX skonštruované pre tie najťažšie podmienky a najnáročnejšie úlohy.
08A3740 Traktor FM 4x2 s prívesom

Volvo Trucks uvádza na trh nový model vozidla Volvo FM

Spoločnosť Volvo Trucks uvádza na trh novú generáciu Volvo FM, ktorá sa pýši výrazne zdokonaleným prostredím vodiča a inováciami pre vyššiu úroveň pohodlia, bezpečnosti a produktivity. „Nové nákladné vozidlo Volvo FM je priestranné a ponúka mimoriadny výhľad. Je navrhnuté tak, aby bolo dokonalým pracoviskom na kolesách vo všetkých segmentoch,“ uvádza Roger Alm, prezident spoločnosti Volvo Trucks.

Najnovšie články

Máte otázky?

Váš lokálny predajca spoločnosti Volvo Trucks vám ich zodpovie. Zastavte sa, zavolajte alebo ho požiadajte, aby prišli k vám.