Trucks

Ponuka preverených jazdených vozidiel

 

Volvo Selected - jazdené vozidlá Volvo

Vyberte si jazdené vozidlo, na ktoré sa môžete 100 % spoľahnúť.

 

Nákup jazdeného vozidla je veľkou investíciou. Musíte si byť istí, že ste sa rozhodli správne. Ak si vyberiete nákladné vozidlo Volvo Selected, viete, že bolo presne testované, aby spĺňalo rovnako vysoké štandardy kvality, výkonu a bezpečnosti, aké požadujeme od našich nových vozidiel. Naši certifikovaní technici používajú iba originálne náhradné diely Volvo a majú prístup ku všetkým špecializovaným zariadeniam, diagnostickým nástrojom a databázovým systémom potrebným k udržaniu špičkového výkonu. Pre vaše jazdené vozidlo z ponuky Volvo Selected dostanete minimálne rovnakú podporu a servis, ako pri kúpe nového vozidla. Jednoducho povedané - získate vysokú záruku kvality.

Prečo si kúpiť jazdené nákladné vozidlo z ponuky Volvo Selected? 

Sme odborníci v odbore

Volvo Selected je oficiálna ponuka spoločnosti Volvo Trucks – jednej z najdôveryhodnejších a najväčších značiek v oblasti ťažkých nákladných vozidiel na svete.

Rozsiahla obchodná a servisná sieť Volvo

Ponúkame vám vysoko kvalitné služby prostredníctvom našej rozsiahlej siete obchodný zastúpení, ktoré pôsobia vo viac ako 30 krajinách po celej Európe.

Záruka kvality

Vaše vozidlo musí byť spoľahlivé a musí byť stále v prevádzke. Aby sme to zaistili, používame iba kvalitné originálne náhradné diely Volvo a naše služby vždy vykonávajú odborne vyškolení technici spoločnosti Volvo.

Volvo Selected+Jazdené vozidlá, na ktoré sa môžete zaručene spoľahnúť. Vaše nákladné vozidlo by malo byť predovšetkým na cestách a v prevádzke. Musíte mať istotu, že je všetko v poriadku a vyrazí na cestu aj zajtra. Práve na tom je postavený náš systém jazdených vozidiel Volvo Selected+. Skontrolované, preverené, so zárukou na hnacie ústrojenstvo a voliteľnou ponukou ďalších služieb. 

Servisné zmluvy pre jazdené vozidlá 


Naše nové servisné zmluvy - predĺžené záruky - Volvo Selected Advanced Volvo Selected Pro ponúkame s vysoko kvalitnými jazdenými vozidlami Volvo Selected, ktoré sú preverené a môžete sa spoľahnúť na ich dobrú servisnú históriu.
 

Kontaktujte oddelenie jazdených vozidiel Volvo Trucks

ANDREJ CHUDÍK

Riaditeľ predaja jazdených vozidiel
mobil:  +421 911 703 636
e-mail:  andrej.chudik@volvo.com 

 

BRANISLAV BUDAJ

Predaj jazdených vozidiel
mobil:  +421 903 221 553
e-mail:  branislav.budaj@volvo.com

Prihláste sa na odber upozornení cez e-mail

Naša aktuálna ponuka na Autobazar.eu

Aktuálnu ponuku jazdených vozidiel spoločnosti Volvo Group Slovakia nájdete aj na stránkach Autobazar.eu.

Radi Vám pomôžeme

Pokiaľ máte záujem o preverené jazdené vozidlá Volvo Trucks, kontaktujte našich obchodných zástupcov.