Volvo Trucks

SLOVENSKÁ REPUBLIKA

×
Služba manažmentu stavu pneumatík

Pneumatiky vám zaistia maximálnu prevádzkyschopnosť 

Služba manažmentu stavu pneumatík

Služba manažmentu stavu pneumatík vám umožňuje využívať vaše pneumatiky naplno a maximalizovať čas strávený na cestách. Sofistikované monitorovanie v reálnom čase pomáha predvídať rôzne incidenty spojené s pneumatikami a vyhnúť sa im. Táto prvotriedna služba udržiava nákladné vozidlo a pneumatiky vo výbornom stave a tým minimalizuje čas strávený v servise. A v neposlednom rade so službou ušetríte na pneumatikách.

Monitorovanie pneumatík v reálnom čase

Technológia postavená na konektivite vám dovoľuje trvale sledovať pneumatiky nákladného vozidla a návesu. Snímače nainštalované v kolesách nepretržite monitorujú tlak a teplotu a prenášajú údaje do kabíny vodiča aj do domovskej kancelárie.

Servis počas jednej zastávky

Náš servis počas jednej zastávky umožňuje vykonať komplexnú kontrolu stavu vášho nákladného vozidla a pneumatík v rámci jedného rýchlo prebiehajúceho postupu. Okrem toho, že vášmu vozidlu poskytneme vysoko kvalitnú údržbu, ušetríte čas strávený v dielni a počet nutných návštev.

7-sekundové skenovanie dezénu

Táto unikátna technológia využívajúca laser vám poskytne v priebehu okamihu presné údaje o hĺbke dezénu všetkých pneumatík. Je schopná skontrolovať štyri kolesá iba za sedem sekúnd a ponúka prekvapivú presnosť merania na jednu desatinu milimetra.

Podpora pri výbere pneumatík

Pomôžeme vám vybrať pneumatiky, ktoré zaistia čo najväčšiu úspornosť a najnižšiu spotrebu paliva podľa konkrétneho nákladného vozidla a jeho prevádzkových podmienok. 

Podpora v oblasti pneumatík

Ušetríte čas, pneumatiky a peniaze

Service procedure

Údržba, ktorá šetrí čas

Vykonávanie komplexnej údržby na jednom mieste šetrí drahocenný čas a počet nutných návštev servisu. Rovnako tak fungujú naše najmodernejšie a efektívne servisné postupy.

Truck service

Nákladné vozidlo vo výbornom stave

Naša vysoko kvalitná údržba ochráni výkon a hodnotu vášho nákladného vozidla. Tým za zvýši vaša prevádzkyschopnosť a zachová bezpečnosť prevádzky.

Secured functionality

Zníženie nákladov na pneumatiky a palivo

Správne pneumatiky a preventívna údržba vrátane správnej geometrie kolies zaisťuje maximálne úspory paliva a životnosť pneumatík.

Driver

Pohodlie a menšia administratíva

Vďaka iba jednej návšteve servisu jedenkrát komunikujete s jeho zástupcom a obdržite jedinú fakturú, čo je oveľa jednoduchšie a efektívnejšie.

Optimised uptime

Nižšie riziko nepríjemných prekvapení

Naša preventívna údržba vám umožňuje riešiť riziká skôr, ako sa z nich vyvinie problém. Tým sa minimalizuje riziko prestojov, opráv a neočakávaných nákladov.

Cost control

Lepšie riadenie nákladov

Vaše prevádzkové náklady budú predvídateľnejšie. Zaplatíte pevnú cenu za kilometer a naša preventívna údržba minimalizuje riziko neočakávaných opráv.

Tyre Gold Contract

Zmluva Tyre Gold

To všetko je súčasťou zmluvy Tyre Gold: istota vďaka monitorovaniu pneumatík v reálnom čase, efektívny servis počas jednej zastávky a výhodná podpora pri výbere pneumatík. To všetko za pevnú cenu za kilometer - ponúka istotu udržania kontroly nad nákladmi a menšiu administratívu.

Genuine Volvo Service

Originálny servis Volvo

Prenechajte údržbu svojho nákladného vozidla skúseným mechanikom v najmodernejšej dielni, ktorí používajú najvhodnejšie vybavenie a diely.

Získajte viac informácií o službe manažmentu stavu pneumatík