Trucks

Služba manažmentu stavu pneumatík

Služba manažmentu stavu pneumatík

Využívajte svoje pneumatiky naplno a maximalizujte čas strávený na cestách. Služba manažmentu stavu pneumatík Volvo obsahuje pokročilý systém varovania o pneumatikách, ktorý vám pomáha predvídať a predchádzať nehodám súvisiacim s pneumatikami. Servis počas jednej zastávky udržuje vaše vozidlo a pneumatiky v skvelom stave a minimalizuje čas strávený v dielni. A naša špecializovaná podpora vás prevedie optimálnou ekonómiou pneumatík.

Sledovanie pneumatík v reálnom čase

Technológia postavená na konektivite vám dovoľuje trvale sledovať pneumatiky nákladného vozidla a návesu. Snímače nainštalované v kolesách nepretržite monitorujú tlak a teplotu a prenášajú údaje do kabíny vodiča aj do domovskej kancelárie.

Servis počas jednej zastávky

Náš servis počas jednej zastávky umožňuje vykonať komplexnú kontrolu stavu vášho nákladného vozidla a pneumatík v rámci jedného rýchlo prebiehajúceho postupu. Okrem toho, že vášmu vozidlu poskytneme vysoko kvalitnú údržbu, ušetríte čas strávený v dielni a počet nutných návštev.

7-sekundové skenovanie dezénu

Pneumatika sa skenuje pomocou laserového lúča, čo umožňuje určiť presnú hĺbku dezénu na troch miestach. Kontrola štyroch pneumatík trvá iba 7 sekúnd a ponúka prekvapivú presnosť merania na jednu desatinu milimetra.

Komplexná kontrola stavu vášho nákladného vozidla a pneumatík

Podpora pri výbere pneumatík

Pomôžeme vám vybrať pneumatiky, ktoré zaistia čo najväčšiu úspornosť a najnižšiu spotrebu paliva podľa konkrétneho nákladného vozidla a jeho prevádzkových podmienok. 

Schválené pre prepravu ADR

Ak prepravujete nebezpečný tovar, môžete si byť istí, že náš systém sledovania stavu pneumatík je certifikovaný podľa smernice ATEX a schválený pre prepravu ADR. Ponúka to  vyššiu bezpečnosť a ohľaduplnosť k životnému prostrediu v oblasti prepravy.

Šetrite čas, pneumatiky a peniaze

Údržba, ktorá šetrí čas

Vykonávanie komplexnej údržby na jednom mieste šetrí drahocenný čas a počet nutných návštev servisu. Rovnako tak fungujú naše najmodernejšie a efektívne servisné postupy.

 

Nákladné vozidlo vo výbornom stave

Naša vysoko kvalitná údržba ochráni výkon a hodnotu vášho nákladného vozidla. Tým za zvýši vaša prevádzkyschopnosť a zachová bezpečnosť prevádzky.

Zníženie nákladov na pneumatiky a palivo

Správne pneumatiky a preventívna údržba vrátane správnej geometrie kolies zaisťuje maximálne úspory paliva a životnosť pneumatík.

 

Pohodlie a menšia administratíva

Vďaka iba jednej návšteve dielne, jednému telefonátu a jednej faktúre bude údržba oveľa jednoduchšia a efektívnejšia.

Menšie riziko nepríjemného prekvapenia

Naša preventívna údržba vám umožňuje riešiť riziká skôr, ako sa premenia na problém. Tým sa minimalizuje riziko prestojov, opráv a nečakaných nákladov.

Lepšia kontrola nákladov

Vaše prevádzkové náklady budú predvídateľnejšie. Zaplatíte pevnú cenu za kilometer a naša preventívna údržba minimalizuje riziko neočakávaných opráv.

Genuine Volvo Service

Genuine Volvo Service

Prenechajte údržbu svojho nákladného vozidla najzručnejším mechanikom v najmodernejšej dielni, ktorí používajú najvhodnejšie náradie a diely.

Získajte viac informácií o sledovaní stavu pneumatík

Porozprávajte sa s obchodným zástupcom Volvo Trucks o sofistikovanom sledovaní pneumatík v reálnom čase.