Volvo Trucks

SLOVENSKÁ REPUBLIKA

×
Služba manažmentu stavu pneumatík

Umožnite pneumatikám, aby zvýšili vašu prevádzkyschopnosť 

Služba manažmentu stavu pneumatík

Služba manažmentu stavu pneumatík vám umožňuje využívať vaše pneumatiky naplno a maximalizovať čas strávený na cestách. Pokročilé monitorovanie v reálnom čas vám pomáha predvídať a vyhnúť sa incidentom súvisiacim s pneumatikami. Moderné postupy v rámci služby udržujú vaše vozidlo a pneumatiky vo výbornom stave a minimalizuje čas, ktorý vozidlo strávi v dielni. A v neposlednom rade vám táto služba napovie, ako dosiahnuť optimálnu ekonómiu pneumatík.

Monitorovanie pneumatík v reálnom čase

Táto technológia na báze konektivity vám umožňuje neustále kontrolovať pneumatiky na nákladnom vozidle a návese. Senzory nainštalované v kolesách neustále monitorujú tlak a teplotu a prenášajú údaje k vodičovi aj do centrály.

Servis počas jednej zastávky

Náš servis počas jednej zastávky umožňuje vykonať komplexnú kontrolu stavu vášho nákladného vozidla a pneumatík v rámci jedného rýchlo prebiehajúceho postupu. Okrem poskytovania vysoko kvalitnej údržby tiež šetrí čas strávený v dielni a počet potrebných návštev.

7-sekundové skenovanie dezénu

Táto unikátna technológia využívajúca laser vám poskytne v priebehu okamihu presné údaje o hĺbke dezénu všetkých pneumatík. Je schopná skontrolovať štyri kolesá iba za sedem sekúnd a ponúka prekvapivú presnosť merania na jednu desatinu milimetra.

Podpora v oblasti pneumatík

Pomáhame vám vybrať si pneumatiky, ktoré optimalizujú vašu hospodárnosť a minimalizujú spotrebu paliva podľa konkrétneho nákladného vozidla a prevádzkových podmienok. Pomôžeme vám tiež ušetriť čas a priestor vďaka uskladneniu letných pneumatík v zime a zimných v lete.

Podpora v oblasti pneumatík

Šetrite čas, pneumatiky a peniaze

Service procedure

Údržba, ktorá šetrí čas

Vykonávanie všetkej údržby v jednej dielni šetrí drahocenný čas a počet návštev dielne. Rovnako ako naše špičkové a efektívne servisné postupy.

Truck service

Nákladné vozidlo vo výbornom stave

Naša vysoko kvalitná údržba ochráni výkon a hodnotu vášho nákladného vozidla. Tým za zvýši vaša prevádzkyschopnosť a zachová bezpečnosť prevádzky.

Secured functionality

Zníženie nákladov na pneumatiky a palivo

Správne pneumatiky a preventívna údržba vrátane správnej geometrie náprav umožňuje maximalizovať hospodárnosť s palivom aj životnosť pneumatík.

Driver

Pohodlie a menšia administratíva

Vďaka iba jednej návšteve dielne, jednému telefonátu a jednej faktúre bude údržba oveľa jednoduchšia a efektívnejšia.

Optimised uptime

Menšie riziko nepríjemného prekvapenia

Naša preventívna údržba vám umožňuje riešiť riziká skôr, ako sa premenia na problém. Tým sa minimalizuje riziko prestojov, opráv a nečakaných nákladov.

Cost control

Lepšia kontrola nákladov

Vaše prevádzkové náklady budú predvídateľnejšie. Zaplatíte pevnú cenu za kilometer a naša preventívna údržba minimalizuje riziko neočakávaných opráv.

Tyre Gold Contract

Zlatá zmluva na pneumatiky

To všetko je súčasťou zmluvy Zlatá zmluva na pneumatiky: istota vďaka monitorovaniu pneumatík v reálnom čase, efektívny servis počas jednej zastávky a výhodná podpora v oblasti pneumatík. To všetko pri pevnej cene za kilometer, ktorá poskytuje bezpečnú kontrolu nad výdavkami a menej administratívy.

Genuine Volvo Service

Genuine Volvo Service

Prenechajte údržbu svojho nákladného vozidla najzručnejším mechanikom v najmodernejšej dielni, ktorí používajú najvhodnejšie náradie a diely.

Získajte viac informácií o službe manažmentu stavu pneumatík