Volvo Trucks

SLOVENSKÁ REPUBLIKA

×
Servis Genuine Volvo Service vykonávaný s originálnymi náhradnými dielmi Volvo

Genuine Volvo Service

Zruční mechanici. Vynikajúce náhradné diely. Špeciálne nástroje. Vďaka koncepcii Genuine Volvo Service udržíme vaše nákladné vozidlo v špičkovom stave. A na ceste.

Vynikajúci servis

Nikto vám neposkytne lepší servis vášho nákladného vozidla Volvo než my. S nami si môžete byť istí, že všetko prebehne správne. Bez unáhlených krokov. Bez prekvapení. Naši mechanici sú kvalifikovaní odborníci. Majú k dispozícii širokú ponuku špeciálnych nástrojov a všetky potrebné diagnostické a databázové systémy. Používajú jedine originálne náhradné diely Volvo. Po namontovaní autorizovaným servisom spoločnosti Volvo sa na ne poskytuje 2-ročná záruka. Zaručíme vám, že vaše nákladné vozidlo a vaša prevádzka dostanú zaslúžený servis.

Odborníci na nákladné vozidlá Volvo používajú iba originálne náhradné diely Volvo
Prevádzkyschopnosť najlepšie zvýšite preventívnou údržbou.

Preventívna údržba

Preventívna údržba je najlepším spôsobom, ako sa vyhnúť neplánovaným zastaveniam. Počas servisu vymieňame filtre a mazivá, a vykonávame veľa úprav a kontrol, pričom riešime menej závažné problémy predtým, než prerastú do nákladných porúch.

Ďalšie informácie o servisných zmluvách Volvo

Spoločne vytvoríme servisný plán, ktorý vyhovuje vaším potrebám

Váš osobný plán

Pokiaľ ide o preventívnu údržbu, veríme v jej význam a dokonale ju prispôsobíme vášmu nákladnému vozidlu alebo prevádzke. Vyskúšajte si bezplatný servisný plán. Stačí nám krátka konzultácia na to, aby sme určili vašu ideálnu úroveň údržby a vytvorili servisný plán, ktorý presne vyhovuje vašim požiadavkám. To znamená, že budete vopred vedieť, kedy bude vaše vozidlo v servise, a výšku nákladov.

Jedinečná ponuka

Kontaktujte vášho predajcu spoločnosti Volvo Trucks a získajte viac informácií o koncepcii Genuine Volvo Service a jej výhodách pre váš podnik.