Volvo Trucks

SLOVENSKÁ REPUBLIKA

×
Servis Genuine Volvo Service vykonávaný s originálnymi náhradnými dielmi Volvo

Originálny servis Volvo

Zruční mechanici. Tie najkvalitnejšie diely. Špeciálne nástroje. Originálny servis Volvo udrží vaše nákladné vozidlo v špičkovom stave. A predovšetkým na cestách.

Výnimočný servis

Žiadna iná dielňa nedokáže vášmu vozidlu Volvo poskytnúť to, čo originálny servis. U nás máte istotu, že veci robíme správne. Nesnažíme sa prácu si uľahčovať. S nami vás nečakajú nepríjemné prekvapenia. Naši mechanici sú kvalifikovaní odborníci. Disponujú celým radom špeciálnych nástrojov, potrebným diagnostickým vybavením a informačnými databázami. A vždy používajú iba originálne náhradné diely Volvo. Po namontovaní autorizovaným servisom spoločnosti Volvo sa na ne vzťahuje 2-ročná záruka. Pri originálnom servise Volvo sa teda môžete spoľahnúť, že vaše nákladné vozidlo dostane ten najlepší servis.

Odborníci na nákladné vozidlá Volvo používajú iba originálne náhradné diely Volvo
Prevádzkyschopnosť najlepšie zvýšite preventívnou údržbou.

Preventívna údržba

Preventívna údržba je najlepším spôsobom, ako sa vyhnúť neplánovaným zastaveniam. Vykonávame základný servis, vymieňame filtre a mazivá, a prevádzame celý rad kontrol a nastavení, vďaka ktorým napravíme drobné nedostatky skôr, ako sa z nich stanú väčšie, a predovšetkým finančne nákladnejšie problémy. 


Prečítajte si viac o servisných zmluvách Volvo

Spoločne vytvoríme servisný plán, ktorý vyhovuje vaším potrebám

Váš osobný plán

Preventívna údržba musí byť prispôsobená vášmu vozidlu a prevádzke. Nechajte si zadarmo zostaviť servisný plán. Stačí venovať krátky čas konzultácii s nami a my vám pripravíme servisný plán, ktorý presne vyhovuje vašim potrebám. Vždy budete včas vedieť, kedy vaše vozidlo navštívi servisnú dielňu a koľko to bude stáť. 

Ponuka z prvej ruky

Navštívte niektoré z našich Volvo Truck Centier a personál vám ochotne poskytne viac informácií o originálnom servise Volvo a jeho výhodách pre vaše podnikanie.