Trucks

Prenájom vozidiel spoločnosti Volvo Trucks


Prenájom nákladných vozidiel Volvo – nemusíte ich vlastniť, spoľahnite sa na partnerstvo s nami.

 

Prenájom nákladných vozidiel Volvo je každoročne čoraz obľúbenejší. Dôvod je jednoduchý. Poskytujeme flexibilné služby prenájmu, vďaka ktorým môžete plniť krátkodobé aj dlhodobé záväzky, poskytovať špeciálne služby či prijať zákazku aj na poslednú chvíľu.
Stačí nás kontaktovať a my zariadime všetko ostatné. A čoskoro budete sedieť v najnovšom nákladnom vozidle Volvo, ktoré bude ideálne na vykonanie vašej úlohy.

Vyskúšajte si výhody prenájmu ešte dnes. Kontaktujte obchodného zástupcu.

Viac flexibility 

S nákladným vozidlom prenajatým od spoločnosti Volvo budete mať kontrolu nad finančným rizikom a nebudete zaťažení kapitálovými výdavkami spojenými s nákupom nového automobilu. Namiesto toho si môžete vozidlo za pevný mesačný poplatok krátkodobo prenajať. Postaráme sa o všetko, vrátane poistenia, dane a servisných nákladov.

Nižšie výdavky

Vďaka prenájmu vozidla od spoločnosti Volvo budete mať kontrolu nad finančným rizikom a nebudete zaťažení kapitálovými výdavkami spojenými s nákupom nového automobilu. Namiesto toho si môžete vozidlo za pevný mesačný poplatok krátkodobo prenajať. Poistenie, daň a kompletný servis sú zahrnuté v cene.

Komplexné riešenie

Bez ohľadu na to, či kupujete nové vozidlo, alebo si ho chcete len prenajať, vždy platí, že vám ponúkneme kompletné služby. Rýchlo nájdeme presne také vozidlo, ktoré bude zodpovedať vašim potrebám, a pripravíme riešenie podľa vašich časových požiadaviek.

 

Nákladné vozidlá najvyššej kvality

Ak sa rozhodnete pre prenájom od nás, môžete sa spoľahnúť, že budete mať k dispozícii takmer nový automobil, ktorý bude čistý a vybavený najnovším softvérom. Skrátka taký, ktorý bude skvele reprezentovať vás i vašu spoločnosť. 

 

Globálna podporná sieť

Chceme, aby všetko bežalo tak hladko, ako si len dokážete predstaviť. Zároveň však vieme, že život prináša aj iné situácie. Preto sme zriadili globálnu podpornú sieť, ktorá vám je k dispozícii vždy, keď sa stane niečo neočakávané.

 

Potrebujete si vykonať svoju prácu?

Kontaktujte obchodného zástupcu Volvo Trucks, ktorý vás oboznámi s prenájmom vozidiel.