Prenájom nákladných vozidiel Volvo – nemusíte vlastniť, ide skôr o partnerstvo.

Prenájom nákladných vozidiel Volvo je každoročne čoraz obľúbenejší. Dôvod je očividný. Poskytujeme totiž flexibilné služby prenájmu, vďaka ktorým môžete plniť krátkodobé aj dlhodobé záväzky, poskytnúť špeciálne služby alebo prijať zákazku aj na poslednú chvíľu.
Stačí nás kontaktovať a my zariadime zvyšok. A než sa nazdáte, budete sedieť v najnovšom nákladnom automobile Volvo, ktorý bude ideálny na vykonanie vašej úlohy.

Vyskúšajte si výhody prenájmu ešte dnes. Zavolajte na číslo: XXX-XX XX XX.

Päť výhod prenájmu nákladných vozidiel Volvo

5. Väčšia flexibilita

S nákladným vozidlom prenajatým od spoločnosti Volvo budete mať kontrolu nad finančným rizikom a nebudete zaťažení kapitálovými výdavkami spojenými s nákupom nového automobilu. Namiesto toho si môžete vozidlo za pevný mesačný poplatok krátkodobo prenajať. Postaráme sa o všetko, vrátane poistenia, dane a servisných nákladov.

Prenájom nákladných vozidiel Volvo znižuje výdavky

4. Nižšie výdavky

Vďaka prenájmu vozidla od spoločnosti Volvo budete mať kontrolu nad finančným rizikom a nebudete zaťažení kapitálovými výdavkami spojenými s nákupom nového automobilu. Namiesto toho si môžete vozidlo za pevný mesačný poplatok krátkodobo prenajať. Postaráme sa o všetko, vrátane poistenia, dane a servisných nákladov.

Kompletné riešenie prenájmu nákladných vozidiel Volvo

3. Komplexné riešenie

Bez ohľadu na to, či kupujete nový automobil, alebo si ho chcete len prenajať, vždy platí, že vám ponúkneme kompletný službu. Rýchlo nájdeme presne také vozidlo, ktoré bude zodpovedať vašim potrebám, a pripravíme riešenie podľa vašich časových požiadaviek. 

Prenájom veľmi kvalitných nákladných vozidiel Volvo

2. Prístup k nákladným automobilom najvyššej kvality

Ak sa rozhodnete pre prenájom od nás, môžete sa spoľahnúť, že budete mať k dispozícii takmer nový automobil, ktorý bude čistý a vybavený najnovším softvérom. Skrátka taký, ktorý bude skvele reprezentovať vás i vašu spoločnosť. 

Globálna podporná sieť na prenájom nákladných vozidiel Volvo

1. Globálna podporná sieť

Chceme, aby všetko bežalo tak hladko, ako si len dokážete predstaviť. Zároveň však vieme, že život prináša aj iné situácie. Preto sme zriadili globálnu podpornú sieť, ktorá vám je k dispozícii vždy, keď sa stane niečo neočakávané.

vyhľadávač predajcov

Potrebujete vykonať prácu?

Tu môžete nájsť najbližšieho predajcu, ktorý prenajíma nákladné vozidlá Volvo.

Vyhľadajte vášho miestneho predajcu