Volvo Trucks

SLOVENSKÁ REPUBLIKA

×
Prenájom nákladných vozidiel Volvo je flexibilná služba

Riešenie, na ktorom sa dá stavať.

Bez starostí spojených s vlastnícvom.

Prenájom vozidiel spoločnosti Volvo Trucks

Prenájom nákladných vozidiel Volvo – nemusíte ich vlastniť, spoľahnite sa na partnerstvo s nami.

Prenájom nákladných vozidiel Volvo je každoročne čoraz obľúbenejší. Dôvod je jednoduchý. Poskytujeme flexibilné služby prenájmu, vďaka ktorým môžete plniť krátkodobé aj dlhodobé záväzky, poskytovať špeciálne služby či prijať zákazku aj na poslednú chvíľu.
Stačí nás kontaktovať a my zariadime všetko ostatné. A čoskoro budete sedieť v najnovšom nákladnom vozidle Volvo, ktoré bude ideálne na vykonanie vašej úlohy.

Vyskúšajte si výhody prenájmu ešte dnes. Kotaktujte svojho obchodného zástupcu.

Päť výhod prenájmu nákladných vozidiel Volvo

VÄČŠIA FLEXIBILITA

S nákladným vozidlom prenajatým od spoločnosti Volvo budete mať kontrolu nad finančným rizikom a nebudete zaťažení kapitálovými výdavkami spojenými s nákupom nového automobilu. Namiesto toho si môžete vozidlo za pevný mesačný poplatok krátkodobo prenajať. Postaráme sa o všetko, vrátane poistenia, dane a servisných nákladov.

Piggy bank

Nižšie výdavky

Vďaka prenájmu vozidla od spoločnosti Volvo budete mať kontrolu nad finančným rizikom a nebudete zaťažení kapitálovými výdavkami spojenými s nákupom nového automobilu. Namiesto toho si môžete vozidlo za pevný mesačný poplatok krátkodobo prenajať. Postaráme sa o všetko, vrátane poistenia, dane a servisných nákladov.

Shopping cart

Komplexné riešenie

Bez ohľadu na to, či kupujete nový automobil, alebo si ho chcete len prenajať, vždy platí, že vám ponúkneme kompletný službu. Rýchlo nájdeme presne také vozidlo, ktoré bude zodpovedať vašim potrebám, a pripravíme riešenie podľa vašich časových požiadaviek.

One hundred percent

Prístup k nákladným automobilom najvyššej kvality

Ak sa rozhodnete pre prenájom od nás, môžete sa spoľahnúť, že budete mať k dispozícii takmer nový automobil, ktorý bude čistý a vybavený najnovším softvérom. Skrátka taký, ktorý bude skvele reprezentovať vás i vašu spoločnosť. 

One hundred percent

Globálna podporná sieť

Chceme, aby všetko bežalo tak hladko, ako si len dokážete predstaviť. Zároveň však vieme, že život prináša aj iné situácie. Preto sme zriadili globálnu podpornú sieť, ktorá vám je k dispozícii vždy, keď sa stane niečo neočakávané.

Potrebujete si vykonať svoju prácu?

Kontaktujte obchodného zástupcu Volvo Trucks, ktorý vám poskytne podrobné informácie.