Volvo Trucks

SLOVENSKÁ REPUBLIKA

×
Špeciálne vytvorený pre vaše nákladné vozidlo a podnikanie

Servisné plánovanie Volvo

Poruchy a núdzové opravy znižujú vašu prevádzkyschopnosť a príjmy. Aktívnym plánovaním servisu a preventívnou údržbou sa im môžete vyhnúť. Plánovať sa oplatí. Najlepšie na tom je, že to urobíme za vás. Servisný plán Volvo je špeciálne vytvorený pre vaše nákladné vozidlo a podnikanie. Starostlivo naplánujeme vaše návštevy dielne, znížime počet prestojov na minimum a optimalizujeme prevádzkyschopnosť. To všetko úplne zadarmo.

Volvo trucks services servicing planning man black shirt

Prispôsobené vášmu nákladnému vozidlu

Náročné prevádzkové podmienky prinášajú aj vyššie opotrebovanie. Pri nízkom počte najazdených kilometrov nepotrebujete toľko údržby. To, čo platí pre jedno nákladné vozidlo, nemusí platiť aj pre iné. Na základe vašich potrieb, využitia vozidiel a obchodných činností vypracujeme individuálny servisný plán, ktorý vám zaručí, že dostanete požadovaný servis – nič viac, nič menej.

Servisné plánovanie – náš postup

Krok 1: Zadáme údaje

Vaša bezplatná konzultácia v rámci servisného plánovania začína zadaním presných technických parametrov vášho nákladného vozidla, jeho využitia a ročného počtu najazdených kilometrov – ako aj detailov vašich operácií – do nášho systému. 

Krok 2: Vyberieme údržbu
Po odskúšaní vplyvu rôznych servisných intervalov na prevádzkyschopnosť vášho nákladného vozidla vyberieme vhodnú úroveň údržby.

Krok 3: Vypracujeme plán
Vaše údaje použijeme na vytvorenie individuálneho servisného plánu s časovým rozvrhom servisu a rozpisom oblastí, ktorým treba venovať pozornosť, aby ste vždy vedeli, čo vás čaká.

Krok 4: Poskytneme servis

Pred termínom naplánovaného servisu vás budeme včas kontaktovať, aby sme vám uľahčili správu vozidlového parku. 

Krok 5: Doladíme plán
Po každej návšteve dielne preskúmame potreby vášho nákladného vozidla a optimalizujeme váš plán, aby ste zo svojho vozidla alebo vozidlového parku vždy dostali maximum.

Plánujme spoločne

Váš miestny predajca spoločnosti Volvo Trucks vám zariadi vypracovanie bezplatného servisného plánu a zodpovie akékoľvek otázky ohľadom servisu.