Trucks

Každá minúta sa počíta

Pokiaľ ide o vašu dostupnosť, vieme, že každá minúta sa počíta. Preto sme sa zaviazali poskytovať špičkovú podporu, ktorá udrží vaše nákladné vozidlo na ceste a maximalizuje produktivitu vášho vozového parku.

Zistite, aké výhody vám môžu priniesť naše služby v oblasti prevádzkyschopnosti. Či už ide o predchádzanie neplánovaným prestojom so službami Volvo Connect, ako je sledovanie v reálnom čase, monitorovanie batérií a stavu pneumatík, alebo rýchla asistenčná služba, 24/ 7, od Volvo Action Service. Každý deň stanovujeme nové štandardy prevádzkyschopnosti nákladných vozidiel – to všetko preto, aby vaše podnikanie zostalo v pohybe.

Kľúčové výhody

Predvídajte a predchádzajte neplánovaným zastaveniam.

Zabezpečte zdravie batérií vášho elektrického nákladného vozidla.

Vyhnite sa problémom s pneumatikami.

Získajte nepretržitú asistenčnú službu.

Doprajte vášmu vozidlo servisný plán založený na jeho skutočnom využívaní.

Vychutnajte si all-inclusive odťahovú službu. 

Prečítajte si viac o službách správy vozového parku. Môžete tiež navštíviť portál Volvo Connect alebo kontaktovať nášho experta na Volvo Connect, ktorý vám poskytne ďalšie informácie.

Prevádzkyschopnosť - vybrané služby

Volvo Action Service

Ak na ceste neplánovate zastavíte, pomoc je vám k dispozícii 24 hodín denne, 365 v roku v celej Európe prostredníctvom našej asistenčnej službe Volvo Action Service. Vodič môže jednoducho zavolať alebo stlačiť tlačidlo VAS nachádzajúce sa v kabíne a okamžite sa spojiť s operátorom, ktorý hovorí rovnakým jazykom. S podporou našej rozsiahlej siete odťahových partnerov a autorizovaných servisov urobíme všetko pre to, aby mohlo vaše nákladné vozidlo čo najskôr pokračovať v ceste.
 

Volvo Action Service

Prepojené plánovanie servisu

Prepojené plánovanie servisu vám vám ponúkne optimalizovaný plán, a to všetko vďaka nepretržitému prepojeniu k vášmu vozidlu. Na diaľku monitorujeme opotrebovanie dôležitých komponentov a podľa potreby prispôsobujeme váš servisný plán. Všetky servisné zmluvy zahŕňajú Prepojené plánovanie servisu.
 

Plánovanie servisu 

Monitorovanie v reálnom čase

Monitorovanie v reálnom čase je služba pre ťažké nákladné vozidlá, s ktorou vieme predvídať a predchádzať neplánovaným prestojom. Prepojenie s vaším vozidlom nám umožňuje nepretržite sledovať niekoľko kritických komponentov vrátane batérií elektrického nákladného vozidla. Upozornenie obrží váš domovský servis alebo národné centrum pre prevádzkyschopnosť, aby sa mohli prijať okamžité preventívne opatrenia.

 

Servisné zmluvy Volvo

4-hodinový záväzok (voliteľné)

Ak vás postretne neplánovaná zastávka, sľubujeme, že vás čo najskôr vrátime na cestu. Od okamihu, keď služba Volvo Action Service zaznamená zastavenie, hodiny sa spustia. Ak to bude trvať dlhšie ako 4 hodiny, poskytneme vám finančnú kompenzáciu. 
 

Servisné zmluvy Volvo

Odťahová služba Volvo (voliteľné)

Odťahová služba Volvo pokrýva náklady na odtiahnutie vždy, keď je to potrebné. Pomoc s odťahom vozidla je voliteľná služba.
 

Servisné zmluvy Volvo

Spojme sa

Ste pripravený začať používať portál Volvo Connect? Alebo máte otázku ohľadom služby? Váš miestny predajca vám pomôže.