Trucks

Zmluva Volvo Gold Electric

So zmluvou Volvo Gold pre elektrické nákladné vozidlá môžete pokojne prejsť na elektrický pohon. Volvo Gold Electric sa vzťahuje na celé vozidlo a poskytuje vám prístup ku všetkému, čo potrebujete, aby ste minimalizovali riziko akýchkoľvek neplánovaných zastávok. To zahŕňa preventívnu údržbu, opravy, výmenu batérií* a sledovanie stavu batérií pomocou našich monitorovacích systémov.


* V spoločnosti Volvo Trucks to označujeme ako minimálna využiteľná energia (MUE). To zaisťuje, že máte vždy dohodnutú minimálnu kapacitu batérií na jedno nabitie/vozidlo, v súlade s parametrami špecifikácie.

 

10 kľúčových výhod zmluvy Volvo Gold Electric

  • Kompletné krytie udržiava vaše vozidlo v tej najlepšej kondícii
  • Bezstarostné vlastníctvo
  • Preventívna údržba prispôsobená skutočnému používaniu vášho nákladného vozidla
  • Poruchy možno predvídať vďaka monitorovaniu najnamáhanejších systémov v reálnom čase a zmeniť ich na plánovanú návštevu servisu
  • Zabudovaná konektivita zaisťuje správny servis v správnom čase
  • Originálne ND a servis - kvalita bez kompromisov
  • Služba Volvo Action Service – na zavolanie
  • Maximálna prevádzkyschopnosť
  • FIxný mesačný poplatok a lepšia kontrola nákladov
  • Servisnú zmluvu Volvo Gold možno doplniť o voliteľné služby, ako je pomoc s odťahom vozidla a 4-hodinový záväzok. Vďaka 4-hodinovému záväzku budete mať nárok na kompenzáciu podľa podmienok zmluvy, ak neplánovaná zastávka trvá dlhšie ako 4 hodiny 

Skutočná starostlivosť

Naši certifikovaní technici používajú iba originálne diely Volvo a majú prístup ku všetkému špecializovanému vybaveniu, diagnostickým nástrojom a databázovým systémom, ktoré sú potrebné na zachovanie špičkového výkonu vášho nákladného vozidla. So servisnou zmluvou Volvo Gold Electric budete mať všetky náklady pod kontrolou a vaša myseľ bude pokojná. Postaráme sa o všetky praktické veci, zatiaľ čo vy si môžete užívať jazdu v spoľahlivom a vysokovýkonnom vozidle s nižšími celkovými nákladmi na vlastníctvo.

Voliteľné služby prevádzkyschopnosti

Rozšírte si krytie o odbornú asistenciu, kedykoľvek a kdekoľvek ju budete potrebovať.

Služba Volvo Towing Assistance

Ak dôjde k neplánovanému zastaveniu, pomoc je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni v celej Európe. Vodič môže jednoducho zavolať alebo stlačiť tlačidlo VAS nachádzajúce sa v kabíne a okamžite sa spojiť s operátorom, ktorý hovorí rovnakým jazykom. S podporou našej rozsiahlej siete odťahových partnerov a autorizovaných servisov urobíme všetko pre to, aby mohlo vaše nákladné vozidlo čo najskôr pokračovať vo svojej ceste.

Služba Volvo Towing Assistance Extended

Pre ešte väčší pocit istoty vám rozšírená služba Volvo Towing Assistance Extended poskytuje okrem dodatočnej ochrany pri štartovaní, dodávky paliva, dohľadu nad vozidlom a nákladom, či už pri vykladaní alebo prekládke nákladu aj dopravu, ubytovanie v hoteli a dokonca aj repatriáciu vodiča.

4-hodinový záväzok

Ak vás postretne neplánovaná zastávka, sľubujeme, že vás čo najskôr vrátime na cestu. Od okamihu, keď pomocou služby Volvo Action Service zaznamenáte zastavenie, hodiny sa spustia. Ak to bude trvať dlhšie ako 4 hodiny, poskytneme vám kompenzáciu. Môžete si vybrať medzi zapožičaním nákladného vozidla (ak je k dispozícii) alebo finančnou kompenzáciou.

Potrebujete viac flexibility? Flexi-Gold ju poskytuje.

Zmluva Volvo Flexi-Gold je navrhnutá tak, aby zodpovedala rytmu vášho podnikania. Ponúka rovnaké krytie ako zmluva Volvo Gold, ale jej model platieb založený na používaní vám umožňuje zosúladiť náklady s vašimi výnosmi, pretože každá faktúra je založená na vašom skutočnom počte najazdených kilometrov. Navyše ponúka flexibilitu +/- 20 % vzhľadom na odhadovaný ročný počet najazdených kilometrov. Môžete si byť istí, že na konci roka sa neuskutoční žiadna revízia najazdených kilometrov.

Vyberte si ideálnu zmluvu

Zavolajte vášmu obchodnému zástupcovi Volvo Trucks alebo sa zastavte osobne.
Dozviete sa o všetkých servisných zmluvách a vyberiete si tú najvhodnejšiu.