Trucks

Servisná zmluva
Volvo Gold Electric

So servisnou zmluvou Gold pre elektrické nákladné vozidlá môžete s pokojným svedomím prejsť na elektrický pohon. Servisná zmluva Volvo Gold Electric sa vzťahuje na celé vozidlo a pokrýva všetko, čo potrebujete na minimalizáciu rizika akýchkoľvek neplánovaných zastávok. Zahŕňa preventívnu údržbu, opravy a výmeny batérií* a vďaka našim monitorovacím systémom budeme mať vždy prehľad o stave batérií a ďalších dôležitých komponentov.

*V spoločnosti Volvo Trucks sledujeme tzv. minimálnu využiteľnú energiu (MUE). Tým je zabezpečené, že budete mať vždy dohodnutú minimálnu kapacitu batérie na jedno nabitie, na vozidlo, v súlade s parametrami špecifikácie.

10 kľúčových výhod servisnej zmluvy
Volvo Gold Electric

  • Kompletné pokrytie pre nákladné vozidlá umožňuje udržiavať vaše nákladné vozidlo vo výbornom stave
  • Bezstarostné vlastníctvo
  • Preventívna údržba prispôsobená skutočnému používaniu vášho nákladného vozidla
  • Pomocou monitorovania kritických systémov pre prevádzkyschopnosť v reálnom čase možno predvídať potenciálnu poruchu a premeniť ju na plánovanú návštevu dielne
  • Vstavaná konektivita zaisťuje správny servis v správnom čase
  • Bez kompromisov v kvalite vďaka použitiu originálnych dielov a servisu Volvo
  • Volvo Action Service – na zavolanie
  • Vyššia prevádzkyschopnosť
  • Pevný mesačný poplatok a lepšia kontrola nákladov
  • Servisnú zmluvu Volvo Gold možno doplniť o voliteľné služby, ako je pomoc pri odťahovaní a 4-hodinový záväzok. Vďaka 4-hodinovému záväzku vám poskytneme kompenzáciu, ak neplánovaná zastávka potrvá dlhšie ako 4 hodiny 

Originálna starostlivosť

Naši vyškolení mechanici používajú iba originálne náhradné diely Volvo a majú prístup ku všetkým špecializovaným zariadeniam, diagnostickým nástrojom a databázovým systémom potrebným na udržanie špičkového výkonu. So servisnou zmluvou Volvo Gold Electric budete mať plnú kontrolu nad vašimi nákladmi. Postaráme sa o všetky praktické záležitosti, zatiaľ čo vy si budete užívať spoľahlivého a špičkovo fungujúceho vozidla s nižšími celkovými nákladmi na vlastníctvo.

Voliteľné služby prevádzkyschopnosti

Rozšírte si krytie o odbornú asistenciu, kedykoľvek a kdekoľvek ju budete potrebovať.

Odťahová asistenčná služba Volvo

Pokiaľ dôjde k neplánovanej odstávke vozidla, pomoc je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni v celej Európe. Vodič môže jednoducho zavolať alebo stlačiť VAS tlačidlo v kabíne a okamžite sa spojiť s operátorom, ktorý hovorí rovnakým jazykom. S podporou našej rozsiahlej siete autorizovaných servisov a partnerských odťahových služieb vrátime nákladné vozidlo čo najskôr späť do prevádzky.

4-hodinový záväzok

Ak dôjde k neplánovanému zastaveniu, urobíme všetko pre to, aby ste sa čo najskôr vrátili na cestu. V momente, keď služba Volvo Action Service zaznamená problém, spustí sa časovač. Ak to bude trvať dlhšie ako 4 hodiny, poskytneme vám finančnú kompenzáciu. 4-hodinový záväzok je v servisnej zmluve Volvo Gold voliteľnou možnosťou.

Vyberte si ideálnu zmluvu

Zavolajte vášmu obchodnému zástupcovi Volvo Trucks alebo sa zastavte osobne.
Dozviete sa o všetkých servisných zmluvách a vyberiete si tú najvhodnejšiu.