Trucks

Aktualizácia softvéru

Zvýšte silu, efektivitu a výkonnosť vášho vozidla. Naše aktualizácie softvéru umožňujú využitie skutočného potenciálu vášho nákladného vozidla, od znižovania emisií a úsporu paliva až po zvyšovanie bezpečnosti vodičov a zlepšovanie konektivity. 

Aktualizácia softvéru na diaľku

Vylepšená konektivita uľahčuje sťahovanie softvéru na diaľku a znižuje tak pre vaše vozidlo počet potrebných návštev servisu. Nový softvér sa stiahne a uloží do vozidla, až kým vodič nenájde vhodný čas na inštaláciu. Vybrané softvérové príslušenstvo Volvo je možné stiahnuť aj na diaľku, čo uľahčuje aktualizáciu. 

Inovácie softvéru

Aktualizujte si svoju prevodovku I-Shift
 

Plynulejšie radenie. Nižšie náklady na údržbu. Väčšia úspora paliva. Vyššia produktivita. V posledných rokoch sa systém Volvo I-Shift stal priemyselným štandardom v oblasti automatizovaných prevodoviek.

Softvér prevodovky I-Shift možno aktualizovať tak, aby vyhovoval vašim prepravným úlohám. Preskúmajte rôzne varianty, vďaka ktorým môže vaša prepravná spoločnosť fungovať ešte efektívnejšie.

Inteligentná hnacia sústava je teraz ešte inteligentnejšia
 

Pri výrobe nákladného vozidla optimalizujeme softvér prevodovky I-Shift tak, aby zodpovedal konkrétnemu využitiu. Začali ste sa medzičasom venovať iným prepravným úlohám? Alebo ste našli jazdené vozidlo s ideálnymi parametrami, no k dokonalosti mu chýba správny softvér I-Shift?

Buďte bez obáv. Softvér prevodovky I-Shift môžeme jednoducho aktualizovať tak, aby vyhovoval vašim potrebám. Zvýšite tak svoju produktivitu, ušetríte palivo a znížite intenzitu opotrebovanie jednotlivých súčastí hnacej línie.

Ako si vybrať aktualizáciu?
 

Jedinú vec, ktorú je nutné pre optimalizáciu prevodovky urobiť, je navštíviť obchodného zástupcu alebo servis Volvo Trucks. Ten vám aktualizuje softvér prevodovky I-Shift presne tak, aby vyhovoval typu prepravnej činnosti, ktorej sa venujete. Softvér bude pochopiteľne zodpovedať certifikátu o výfukových emisiách motora a tiež verzii hardvéru prevodovky I-Shift.


Aktualizácie so sebou prinášajú, okrem iného, aj tieto výhody:

  • Vyšší výkon
  • Nižšia spotreba paliva
  • Pohodlnejšia jazda
  • Nižšia intenzita opotrebenia súčastí hnacej línie

Aký softvér si mám vybrať?

Ktoré softvérové balíky vyhovujú vašej prepravnej úlohe? Ponúkame prehľad dostupných balíkov (v starších verziách prevodovky I-Shift sú niektoré softvérové balíky spojené).

Pre maximálnu efektivitu

S prevodovkou I-Shift - našim inteligentným prevodovým systémom - je jazda v hustej mestskej premávke oveľa jednoduchšia. Rýchle, plynulé, tiché a pohodlné radenie zaisťované prevodovkou I-Shift prispeje k nižšej spotrebe paliva a k vyššej produktivite vodiča.

Zavolajte nám

Preskúmajte všetky špecifikácie a podrobnosti ponuky a v prípade otázok sa obráťte na obchodného zástupcu Volvo Trucks.