Trucks

Školenie vodičov

Chcete posunúť svoje schopnosti na vyššiu úroveň? Naše školiace kurzy vám pomôžu. Či už ide o úsporu paliva, zvýšenie produktivity alebo udržanie kroku s novými zmenami v priemysle, poskytneme vám poznatky z reálneho sveta a istoty, vďaka ktorým budete mať všetko pod kontrolou.
 

Učte sa od najlepší

Počas školenia Volvo Trucks sa dozviete všetko o vašom nákladnom vozidle a to od tých, ktorí ho postavili. Náš úzky vzťah s prepravnými spoločnosťami, inštitúciami a logistickým priemyslom zaručuje, že budete vždy dostávať najaktuálnejšie informácie o vývoji a trendoch v oblasti nákladnej dopravy. Naši školitelia vodičov neustále absolvujú školenia a môžete si byť istí,  že sú vždy vysoko kvalifikovaní a certifikovaní. Robíme to preto, aby ste zo svojho nákladného vozidla získali čo najviac.

Prečo školenie vodičov od spoločnosti Volvo Trucks?

  • Využite svoje nákladné vozidlo na maximum
  •  Šetrite palivo
  • Podporte produktivitu
  • Zvýšte poznatky z odvetvia
  • Zlepšite bezpečnosť vodiča

Znižovanie nákladov

Najrýchlejší a najľahší spôsob, ako zlepšiť finančné výsledky, je zmena jazdných návykov. Vylepšením spôsobu akcelerácie a brzdenia a pomocou funkcií nákladného vozidla môžete okamžite znížiť spotrebu paliva až o 10 %. Zvyšovanie bezpečnosti, predchádzanie nehodám a zníženie opotrebovania ušetria ešte viac peňazí a času.

Naše kurzy sú starostlivo zostavené tak, aby vodiča naučili čo najlepšie využívať funkcie a služby nákladného vozidla, ale aj zlepšili znalosti v odbore. To všetko pomáha riadiť vozidlo efektívnejšie, bezpečnejšie a zručnejšie, čo tiež zvyšuje produktivitu.

Dobrá rada nad zlato

Naše školiace kurzy vychádzajú z poznatkov výskumu, ktorý naši pracovními vykonávajú už po mnoho desaťročí. Školenia sú kombináciou teoretických znalostí a praktického poradenstva a sú vedené našimi odbornými školiteľmi.  Školiace vozidlá sú vybavené najmodernejšími technológiami pre úsporu paliva a bezpečnosť. Kurzy možno prispôsobiť konkrétnym potrebám vašej spoločnosti.

Výhody kurzu
 

  • Spozorujete okamžité zlepšenie v oblasti úspory paliva, bezpečnosti a opotrebovania vozidla
  • Kurzy spĺňajú legislatívne normy EÚ (započítavajú sa medzi školenia profesnej spôsobilosti vodiča)
  • Inštruktori sú kvalifikovaní špecialisti spoločnosti Volvo Trucks
  • Kurzy sa pravidelne aktualizujú, takže vždy budete o krok pred konkurenciou
  • Kurzy vychádzajú z poznatkov a skúseností zhromažďovaných desiatky rokov

Výber kurzov

Príručka pre vodiča    

Všetko, čo potrebujete vedieť o svojom vozidle, jeho jedinečnej konfigurácii a spôsobe jeho obsluhy, nájdete v príručke pre vodiča. Je dostupná v rôznych formátoch: prezrite si ju online, získajte aplikáciu, prečítajte si tlačenú verziu alebo si ju stiahnite ako súbor PDF.

Viac o Príručke pre vodiča

Objednajte si školenie vodičov

Školiteľ alebo obchodný zástupca Volvo Trucks vám rád pomôže s výberom a rezerváciou vhodného kurzu.