Volvo Trucks

SLOVENSKÁ REPUBLIKA

×
Aplikácia My Truck

Vitajte v novej kabíne

S aplikáciou My Truck získate vzdialený prístup k vášmu vozidlu Volvo.

Vitajte v novej kabíne

S aplikáciou My Truck získate vzdialený prístup k vášmu vozidlu Volvo. Umožní vám kontrolovať prístrojový panel, nastaviť želanú teplotu v kabíne, skontrolovať uzamknutie dverí a reagovať na výstrahy – bez ohľadu na vašu polohu. Aplikácia je dostupná pre modely Volvo FH, Volvo FH16, Volvo FM a Volvo FMX. Podľa nás nie je jednoduchšie spôsob, ako zdokonaliť každodenné činnosti.

Vitajte v novej kabíne

Tri dôvody pre aplikáciu My Truck

Ľahšie plánovanie

Skontrolovať môžete hladinu paliva, oleja, chladiacej kvapaliny či iných kvapalín alebo tiež stav akumulátora a svetiel. Pred jazdou tak ľahko zistíte, v akom stave je vaše vozidlo, a môžete si ľahšie naplánovať denný harmonogram.

Väčšie pohodlie

Nastaviť si môžete nezávislé kúrenie aj nezávislú klimatizáciu v kabíne. Inými slovami, vždy budete mať pripravené príjemné prostredie pre pohodlné riadenie.

Väčšia bezpečnosť

Môžete skontrolovať stav dverného zámku, a ak sa aktivuje poplašné zariadenie, dostanete správu. Ihneď tak budete vedieť, že sa niečo deje, takže vaše vozidlo bude vo väčšom bezpečí.

Aplikácia My Truck

Pozrite sa na ukážku a potom si stiahnite aplikáciu My Truck

Kontaktujte predajcu

Váš miestny predajca spoločnosti Volvo Trucks vám pomôže pri hľadaní správneho náhradného dielu aj pri opravách a servisovaní.

Zavolajte nám alebo sa zastavte osobne.