×

Aplikácia My Truck

Získajte vzdialený prístup k svojmu vozidlu Volvo s aplikáciou My Truck.

Vitajte v novej kabíne


S aplikáciou My Truck budete mať svoje Volvo vždy na dosah bez ohľadu na to, kde sa nachádzate. Stačí ťuknúť a aplikácia vám poskytne aktualizovaný stav prístrojového panela, čo vám uľahčí každodennú kontrolu. Aplikácia My Truck tiež ponúka vzdialený prístup z mobilného zariadenia k funkcii „Nezávislá klimatizácia“, ako aj k časovačom „Ready to Run“ vášho elektrického nákladného vozidla s cieľom zaistiť vám maximálny výkon – hneď od začiatku.

Výhody aplikácie My Truck

Jednoduchšie plánovanie

Môžete skontrolovať hladinu paliva, oleja, chladiacej kvapaliny či iných kvapalín, a tiež stav svetiel. Pred jazdou tak ľahko zistíte, v akom stave je vaše vozidlo, a vďaka tomu si môžete ľahšie naplánovať denný harmonogram.

V prípade elektrických vozidiel si môžete overiť stav nabitia, priebežne sledovať dobíjanie, upozornenia či nastaviť časovač predhrievania batérie, aby ste zabezpečili optimálny výkon a udržali batériu v dobrej kondícii. 

Väčšie pohodlie

Môžete nastaviť a naplánovať nezávislé kúrenie alebo chladenie, takže v kabíne budete mať vždy perfektnú klímu na pohodlné cestovanie.

Väčšia bezpečnosť 

Môžete skontrolovať stav dverného zámku, a ak sa aktivuje poplašné zariadenie, dostanete správu. Ihneď tak budete vedieť, že sa niečo deje, takže vaše vozidlo bude vo väčšom bezpečí.

Obráťte sa na domovský servis Volvo Trucks

Volvo Truck Center vám pomôže vyhľadať spávny náhradný diel aj naplánovať opravu či servis vášho nákladného vozidla. 

Zavolajte nám alebo sa zastavte osobne.