Trucks

Aplikácia My Truck

Získajte vzdialený prístup k svojmu vozidlu Volvo s aplikáciou My Truck.

Vitajte v novej kabíne


S aplikáciou My Truck budete mať svoje Volvo vždy na dosah bez ohľadu na to, kde sa nachádzate. Stačí ťuknúť a aplikácia vám poskytne aktualizovaný stav prístrojového panela, čo vám uľahčí každodennú kontrolu. Aplikácia My Truck tiež ponúka vzdialený prístup z mobilného zariadenia k funkcii „Nezávislá klimatizácia“, ako aj k časovačom „Ready to Run“ vášho elektrického nákladného vozidla s cieľom zaistiť vám maximálny výkon – hneď od začiatku.

Výhody aplikácie My Truck

Jednoduchšie plánovanie

Môžete skontrolovať hladinu paliva, oleja, chladiacej kvapaliny či iných kvapalín, a tiež stav svetiel. Pred jazdou tak ľahko zistíte, v akom stave je vaše vozidlo, a vďaka tomu si môžete ľahšie naplánovať denný harmonogram.

V prípade elektrických vozidiel si môžete overiť stav nabitia, priebežne sledovať dobíjanie, upozornenia či nastaviť časovač predhrievania akumulátorov, aby ste zabezpečili optimálny výkon a udržali akumulátory v dobrej kondícii. 

Väčšie pohodlie

Môžete nastaviť a naplánovať nezávislé kúrenie alebo chladenie, takže v kabíne budete mať vždy perfektnú klímu na pohodlné cestovanie.

Väčšia bezpečnosť 

Môžete skontrolovať stav zámku na dverách, a ak sa aktivuje poplašné zariadenie, dostanete správu. Ihneď tak budete vedieť, že sa niečo deje - vaše vozidlo bude vo väčšom bezpečí.

Obráťte sa na obchodného zástupcu Volvo Trucks

Obchodný zástupca Volvo Truck Center vám pomôže s aktiváciou služby My Truck.
Zavolajte nám, alebo nás navštívte.