Volvo Trucks

SLOVENSKÁ REPUBLIKA

×
Servisné zmluvy sú navrhnuté tak, aby vás udržali na ceste

Servisné zmluvy Volvo

Vďaka servisnej zmluve Volvo získate spoľahlivú prevádzku, od plánovanej údržby až po záruku 100 % prevádzkyschopnosti. Znížením prestojov a celkových nákladov spojených s vlastníctvom zlepšíte kontrolu nad prevádzkou, a zároveň dosiahnete lepšie finančné výsledky.

Volvo trucks services servicing contracts workshop pit

Výborná starostlivosť o vaše podnikanie

Servis, ktorý je vopred naplánovaný a má stanovenú cenu, vám poskytne väčšiu kontrolu nad prevádzkou a lepší výhľad v rámci vášho podnikania, pričom vám ušetrí čas a peniaze strávené administratívou. Nákladné vozidlo s pravidelným servisom je tiež spoľahlivejšie a dosahuje vyššiu úsporu paliva. Všetky tieto faktory znižujú celkové náklady spojené s vlastníctvom a odbremeňujú vás, takže sa môžete sústrediť na rast vášho podnikania.

Volvo trucks services servicing contracts technician front

Výborná starostlivosť o vaše nákladné vozidlo

Vaše nákladné vozidlo budú obsluhovať kvalifikovaní mechanici spoločnosti Volvo, ktorí ho udržia v optimálnom stave, aby vám naďalej prinášalo zisky. Majú k dispozícii širokú ponuku nástrojov Volvo a všetky potrebné diagnostické a databázové systémy. Používajú jedine originálne náhradné diely Volvo. Okrem toho sú k dispozícii vtedy, keď vám to vyhovuje, takže nemusíte prerušiť prevádzku. 

Vyberte si ideálnu zmluvu

Servis je prispôsobený vašim potrebám

Začnite so servisným plánom

Maximálna prevádzkyschopnosť začína bezplatným servisným plánom. Oboznámime sa s vaším nákladným vozidlom a vašimi obchodnými činnosťami, a spoločne určíme vhodnú úroveň údržby. Potom spolu vypracujeme servisný plán, ktorý vám pomôže dostať maximum z každého prejdeného kilometra.

Ktorá zmluva vám najviac vyhovuje?

Váš miestny predajca spoločnosti Volvo Trucks vám zodpovie všetky otázky. Zastavte sa osobne alebo zavolajte a realizujte svoj servisný plán.