Volvo Trucks

SLOVENSKÁ REPUBLIKA

×
Servisné zmluvy sú navrhnuté tak, aby vás udržali na ceste

Servisné zmluvy Volvo

Od plánovania údržby až po záruku 100 % prevádzkyschopnosti - so servisnými zmluvami Volvo budú vaše vozidlá stále generovať zisk. Znížením prestojov a celkových nákladov spojených s vlastníctvom zlepšíte kontrolu nad plánovaním zákaziek. Výsledok bude vyšší zisk pre vašu spoločnosť.

Volvo trucks services servicing contracts workshop pit

To najlepšie pre vaše podnikanie

Včastné plánovanie servisu a vyčíslenie nákladov umožní vašej spoločnosti lepšie kontrolovať plánovanie úloh a výdajov. Ušetríte tak veľa času aj peňazí, ktoré by vás stála nutná administratíva. Kvalitne servisované vozidlo je naviac omnoho spoľahlivejšie a dosahuje aj nižšiu spotrebu paliva. To všetko zníži celkové náklady na vlastníctvo a odbremení vás. Budete sa tak môcť plne venovať rastu vášho podnikania.

Volvo trucks services servicing contracts technician front

To najlepšie pre vaše vozidlo

Mechanici s certifikáciou pre prácu na vozidlách Volvo udržia vaše vozidlo v optimálnom stave, aby vám naďalej prinášalo zisky. Servisná dielňa Volvo je vybavená špeciálnymi nástrojmi, diagnostickými systémami a potrebnými informačnými databázami. Mechanici vždy využívajú originálne náhradné diely Volvo. A sú vám k dispozícii vtedy, keď vám to vyhovuje, aby ste nemuseli prerušiť prevádzku. 

Vyberte si ideálnu zmluvu

Servis je prispôsobený vašim potrebám

Pustite sa do plánovania servisu

Maximálna prevádzkyschopnosť začína bezplatným servisným plánom. Oboznámime sa s vaším vozidlom a jeho prevádzkou a spolu nastavíme správnu mieru údržby. Potom sa dohodneme na servisnom pláne, vďaka ktorému budete môcť svoje vozidlo využívať naplno. 

Ktorá zmluva je pre vás najvýhodnejšia?

Obchodný zástupca Volvo Trucks vám ochodne zodpovie na všetky vaše dotazy. Zavolajte alebo nás navštívte a prvý krok k servisnému plánu bude vykonaný.