Volvo Trucks

SLOVENSKÁ REPUBLIKA

×

Servisné zmluvy Volvo

Čo je pre vás najlepšie?
 

Či už požadujete istotu dobre udržiavaného nákladného vozidla alebo maximálnu prevádzkyschopnosť, všetky servisné zmluvy Volvo sú navrhnuté tak, aby udržiavali vaše vozidlá v pohybe a zlepšovali váš zisk.

Vďaka zabudovanej technológii pripojenia vašich nákladných vozidiel môžeme naplánovať vaše návštevy servisu podľa najazdených kilometrov a opotrebovania kľúčových súčastí. Môžete sa tak vyhnúť potenciálnym problémom skôr, ako k nim dôjde, a zároveň získať viac času na cestách, lepšiu kontrolu nákladov a väčší kľud.

Preskúmajte naše servisné zmluvy a nájdite riešenie, ktoré bude vám a vašej prevádzke najviac vyhovovať. 

To najlepšie pre vaše vozidlo

Počítajte s tým, že naši certifikovaní technici Volvo udržia vaše vozidlo v optimálnom stave a zefektívnia vašu návštevu dielne tak, ako to len bude možné. Máme znalosti, celý rad nástrojov Volvo a všetky požadované diagnostické a databázové systémy. A vždy používame originálne náhradné diely Volvo. 

 

To najlepšie pre vašu firmu

Udržiavanie vášho vozidla v špičkovej kondícii sa vyplatí v mnohým ohľadoch. Plánovaný a cenovo dostupný servis znižuje riziko neplánovaných zastávok, poskytuje vám väčšiu prevádzkovú kontrolu a vylepšuje prehľad vo vašom podnikaní – šetrí vám čas a peniaze za administratívu. Kvalitne servisované vozidlo je naviac spoľahlivejšie a dosahuje vyššiu úsporu paliva. Všetky tieto faktory znižujú celkové náklady spojené s vlastníctvom a zbavia vás mnohých starostí. Budete sa tak môcť venovať svoju podnikaniu.

 

Monitorovanie v reálnom čase
 

Dnes je každé nákladné vozidlo Volvo vybavené jedným z najmodernejších telematických a diagnostických systémov v tomto odvetví. To – spolu s najnovšou technológiou prepojenia – umožňuje spoločnosti Volvo Trucks na diaľku monitorovať a analyzovať kritické dáta komponentov v reálnom čase a predvídať, kedy môže dôjsť k poruche. Dáta sa prenášajú do medzinárodného Uptime Centra spoločnosti Volvo Trucks, kde sa spracúvajú a analyzujú. Pokiaľ sa zistí akákoľvek odchýlka od štandardných prevádzkových parametrov, je informovaný domovský servis Volvo alebo národné Uptime Centrum. Tam môžu prijať preventívne opatrenia ešte predtým, ako porucha nastane. V súčasnej dobe je na väčšine európskych trhoch možnosť monitorovania v reánom čase v rámci servisnej zmluvy Volvo Gold.

Pozrite sa, ako sledovanie v reálnom čase a služby prevádzkyschopnosti udržiavajú vaše vozidlo na cestách

Vyberte si ideálnu zmluvu

Servisný plán na mieru pre vaše vozidlo

Dobrý plán údržby by mal zohľadňovať skutočné využiti a stav vášho vozidla. Presne to ponúka služba Volvo Uptime Care. Základ všetkých našich zmlúv je tiež dostupný aj ako samostatný servisný plán. Servisná zmluva Volvo Uptime Care zahŕňa plánovanie servisu na základe konektivity, čo nám umožňuje naplánovať vašu návštevu dielne podľa skutočného počtu najazdených kilometrov a opotrebovania kľúčových komponentov. Je to skvelý spôsob, ako udržať náklady na nízkej úrovni a vaše vozidlo na ceste.

Ktorú zmluvu si vyberiete?

Obchodný zástupca Trucks vám ochotne zodpovie všetky otázky. Zastavte sa osobne alebo zavolajte a zrealizujte svoj servisný plán.