Trucks

Servis vozidla

V našich autorizovaných servisoch sú vaše nákladné vozidlá v bezpečných rukách. V spoločnosti Volvo Trucks je našou prvoradou prioritou udržiavať vaše nákladné vozidlá na ceste a pripravené na použitie. Kľúčom k tomu sú plánované odstávky na servis a opravy: minimalizujú prestoje, predlžujú servisné intervaly a šetria čas a peniaze. Vďaka konektivite a pokročilým telematickým a diagnostickým nástrojom od spoločnosti Volvo Trucks môžeme naplánovať a pripraviť servis podľa vášho skutočného využitia vozidla. A s monitorovaním v reálnom čase môžeme dokonca predvídať neočakávané zastávky a zmeniť ich na plánované návštevy servisných dielní. Všetko pre to, aby ste sa na ceste cítili sebavedome, užívali si dlhšiu dobu prevádzkyschopnosti a plnili svoje sľuby zákazníkom.

 

Prečo originálny servis Volvo

  • Vždy originálne náhradné diely Volvo
    s 2-ročnou zárukou na namontované diely
  • Viac ako 2 000 predajcov a
    servisných dielní v 130 krajinách
  • Autorizovaní a vyškolení technici
  • Pomoc na ceste v 16 jazykoch
  • Servis počas jednej zastávky
  • Prispôsobené servisné zmluvy

Monitorovanie v reálnom čase a služby na maximalizáciu prevádzkyschopnosti

Zistite, ako spoločnosť Volvo Trucks využíva vylepšenú konektivitu na sledovanie svojich nákladných vozidiel v reálnom čase a predpovedanie neplánovaných zastávok skôr, ako k nim dôjde. Spolu s programami Aktualizácia softvéru na diaľku a Volvo Action Service (VAS) ponúka inteligentnejšie dopravné riešenia, ktoré udržia nákladné vozidlá v chode a nastavia štandard prevádzkyschopnosti.

Kontaktujte predajcu

Váš miestny predajca spoločnosti Volvo Trucks vám pomôže pri hľadaní správneho náhradného dielu aj pri opravách a servisovaní.

Zavolajte nám alebo sa zastavte osobne.
 

Potrebujete pomoc? Volajte Volvo Action Service na čísle 0800 XX XX XX