Trucks

Veselé Vianoce prajeme Vám

Milí naši zákazníci, obchodní partneri a fanúšikovia, ĎAKUJEME za prejavenú dôveru a tešíme sa z našej doterajšej spolupráce. Prežite krásne a pohodové vianočné sviatky v zdraví a v kruhu Vašich najmilších.

Všetky Santove soby budú tento rok oddychovať. A bielobradatý starček bude mať v elektrickom Volvo FL miesto pre každý jeden darček, bez ohľadu na to, aký je veľký! 

Prajeme Vám a Vašim rodinám tie najkrajšie a najšťastnejšie sviatočné chvíle!

Ak chcete získať ďalšie informácie, kontaktujte:

Andrea Ondrejíková
Marketing & PR Coordinator, Volvo Group Slovakia, s.r.o.
Mobil: +421 903 220 585
E-mail: andrea.ondrejikova@volvo.com
 

Spoločnosť Volvo Trucks poskytuje kompletné prepravné riešenia pre profesionálnych a náročných partnerov, pričom prináša kompletnú ponuku stredných a ťažkých nákladných vozidiel. Podporu zákazníkom zabezpečuje celosvetová sieť, ktorú tvorí 2 200 predajcov a servisných dielní v 130 krajinách. Nákladné vozidlá Volvo sa montujú v 12 krajinách po celom svete. V roku 2023 bolo na celom svete dodaných približne 145,000 nákladných vozidiel Volvo. Spoločnosť Volvo Trucks je súčasťou skupiny Volvo Group, jedného z popredných svetových výrobcov nákladných vozidiel, autobusov a konštrukčných zariadení, ako aj lodných a priemyselných motorov. Spoločnosť Volvo Group poskytuje tiež finančné a servisné služby. Práca spoločnosti Volvo Trucks je založená na základných hodnotách – kvalita, bezpečnosť a starostlivosť o životné prostredie.