Trucks

V oblasti jazdených nákladných vozidiel máme už dlhoročné skúsenosti a ponúkame profesionálny prístup. Kúpa jazdeného nákladného vozidla v sieti spoločnosti Volvo Group Slovakia je vždy dobrá voľba. Každé vozidlo prejde dôkladnou kontrolou predtým, ako sa dostane priamo k zákazníkovi. Nový majiteľ navyše získa rovnakú podporu a servis, ako pri kúpe nového vozidla.

Ak má zákazník záujem o kúpu nového vozidla z našej ponuky, radi vykúpime jeho jazdené vozidlo na protihodnotu. Výhodou je, že všetko vybavíte pod jednou strechou.  

"Jazdené nákladné vozidlá sú dôležitou súčasťou dnešného podnikania v doprave a vďaka zvyšujúcemu sa dopytu zo strany našich zákazníkov a obchodných partnerov budú v budúcnosti ešte žiadanejšie. Rozšírením služieb v oblasti predaja jazdených nákladných na východnom Slovensku budeme k zákazníkom bližšie a vieme flexibilne reagovať na ich požiadavky,“ povedal Martin Chamila, riaditeľ predaja jazdených vozidiel Volvo Group Slovakia.

Kontakt na predajné oddelenie jazdných vozidiel Volvo Group Slovakia:

Martin Chamila, riaditeľ predaja jazdených vozidiel
mobil:  +421 917 864 579, e-mail: martin.chamila@volvo.com
Jaroslav Čekan, predajca jazdených vozidiel pre východné Slovensko
mobil: +421 902 208 979, e-mail: jaroslav.cekan@volvo.com

 

Kliknite pre akutálnu ponuku jazdených vozidiel

Pre ďalšie informácie kontaktujte, prosím:
Andrea Ondrejíková
Marketing and PR, Volvo Trucks
Email: andrea.ondrejikova@volvo.com
Telefón: 02 / 32 66 24 24
 


Spoločnosť Volvo Trucks poskytuje kompletné prepravné riešenia pre profesionálnych a náročných partnerov, pričom prináša kompletnú ponuku stredných a ťažkých nákladných vozidiel. Podporu zákazníkom zabezpečuje celosvetová sieť, ktorú tvorí 2 100 predajcov a dielní vo viac ako 130 krajinách. Nákladné vozidlá Volvo sa montujú v 15 krajinách po celom svete. V roku 2018 bolo na celom svete dodaných viac ako 127 000 nákladných vozidiel Volvo. Spoločnosť Volvo Trucks je súčasťou spoločnosti Volvo Group, jedného zo svetových výrobcov nákladných vozidiel, autobusov a konštrukčných zariadení, ako aj lodných a priemyselných motorov. Spoločnosť Volvo Group poskytuje komplexné finančné a servisné služby. Práca spoločnosti Volvo Trucks je založená na základných hodnotách – kvalite, bezpečnosti a starostlivosti o životné prostredie