Trucks

Spoločnosť, ktorej na vodičoch naozaj záleží

Podnikanie v nákladnej doprave si vyžaduje vysokú flexibilitu, orientáciu na presné potreby zákazníka a serióznosť už od prvého kontaktu. Týmito zásadami sa riadi aj spoločnosti MSJ OREPA, s.r.o. so sídlom v Zemianskych Kostoľanoch, ktorá je pokračovateľom rodinnej firmy Štefan Svitok – OREPA a na slovenskom trhu pôsobí už viac ako 20 rokov. Hlavnými činnosťami je ťažba a spracovanie dreva, ako aj vnútroštátna a medzinárodná preprava.
Mladomanželov v deň svadby sprevádzalo sedem krásne vyzdobených nákladných vozidiel Volvo

Spoločnosť dnes prevádzkuje 14 nákladných vozidiel a prácu svojich vodičov si veľmi váži. Dôkazom toho je aj úžasné gesto majiteľov, ktoré prejavili voči jednému z nich. Peter do spoločnosti nastúpil ako mladý vodič a pokračoval tak v šľapajach svojho otca. Ten ho mnohým veciam priučil a vďaka tomu z Petra vyrástol skúsený vodič, ktorý si svoju prácu robí s láskou a plným nasadením.

Po nástupe do firmy jazdil na konkurenčnej značke. O rok neskôr si ohmatal nákladné vozidlo Volvo a zostal mu verný. Doposiaľ vystriedal štyroch a vie posúdiť, ako značka napreduje v oblasti bezpečnosti a pohodlia.

Keďže srdce mu bije pre značku Volvo, požiadal majiteľov spoločnosti MSJ OREPA, s.r.o. o zapožičanie nákladného vozidla na deň jeho svadby. Po oznámení, že svadba sa uskutoční v septembri v obci Zemianske Kostoľany, ani netušil, že sa pre mladomanželov chystá veľké prekvapenie.

„Pre nás to bola česť urobiť niečo také milé, aby bol tento deň pre oboch výnimočný. Považovali sme to za spôsob, ako prejaviť našu vďaku za jeho oddanosť a zároveň preukázať to, že naši vodiči nám nie sú ľahostajní,“ povedal Mário Svitok, zástupca spoločnosti.

Najlepší pohľad sa naskytol kameramanovi, ktorý mal nasnímať príchod vozidla k mladomanželom. Už z diaľky bolo počuť, že to nie je jedno, dve, ba ani tri vozidlá. Keď Peter zbadal sedem krásne vyzdobených nákladných vozidiel Volvo, v tom momente vraj aj zabudol, že sa žení :-) Aj toto je dôkazom, že tie najtajnejšie sny sa môžu stať skutočnosťou.

Mladomanželom prajeme veľa šťastia a lásky a celému kolektívu spoločnosti MSJ OREPA, s.r.o. želáme veľa spokojných zákazníkov.

Ak chcete získať ďalšie informácie, kontaktujte:

Andrea Ondrejíková
Marketing & PR Coordinator, Volvo Group Slovakia, s.r.o.
Mobil: +421 903 220 585
E-mail: andrea.ondrejikova@volvo.com
 

Spoločnosť Volvo Trucks poskytuje kompletné prepravné riešenia pre profesionálnych a náročných partnerov, pričom prináša kompletnú ponuku stredných a ťažkých nákladných vozidiel. Podporu zákazníkom zabezpečuje celosvetová sieť, ktorú tvorí 2 200 predajcov a servisných dielní v 130 krajinách. Nákladné vozidlá Volvo sa montujú v 12 krajinách po celom svete. V roku 2023 bolo na celom svete dodaných približne 145,000 nákladných vozidiel Volvo. Spoločnosť Volvo Trucks je súčasťou skupiny Volvo Group, jedného z popredných svetových výrobcov nákladných vozidiel, autobusov a konštrukčných zariadení, ako aj lodných a priemyselných motorov. Spoločnosť Volvo Group poskytuje tiež finančné a servisné služby. Práca spoločnosti Volvo Trucks je založená na základných hodnotách – kvalita, bezpečnosť a starostlivosť o životné prostredie.