Trucks

Volvo Trucks spúšťa v Európe novú platformu na predaj jazdených nákladných vozidiel online

Zákazníci v Európe si teraz môžu kúpiť jazdené nákladné vozidlá Volvo prostredníctvom webovej stránky www.VolvoSelected.com, ktorú prevádzkuje spoločnosť Volvo Trucks. Vozidlá môžu byť dodávané po celom svete. Spolu s vozidlami ponúkame záruku na hnaciu líniu, servisné zmluvy, ako aj flexibilné finančné riešenia.
Volvo Trucks spúšťa v Európe novú platformu na predaj jazdených nákladných vozidiel online
Spoločnosť Volvo Trucks chce zákazníkom uľahčiť a znížiť časovú náročnosť spojenú s výberom toho správneho jazdeného nákladného vozidla.

Spoločnosť Volvo Trucks každý rok predá celosvetovo 15 000 až 20 000 jazdených  nákladných vozidiel. S online vyhľadávačom VolvoSelected.com chce spoločnosť Volvo Trucks zákazníkom uľahčiť a znížiť časovú náročnosť spojenú s výberom toho správneho nákladného vozidla, ktoré prešlo všetkými potrebnými kontrolami a hodnoteniami. Databáza Volvo Selected, ktorá je dostupná v Európe v 20 jazykoch, má rôzne filtre vyhľadávania, vďaka ktorým kupujúci zadá parametre, ako  napríklad typ vozidla a konfigurácia náprav, aby mu pomohli nájsť správne nákladné vozidlo pre rast jeho podnikania.

"Nákup nákladných vozidiel online čoraz viac narastá a stáva sa cezhraničným alebo dokonca bezhraničným typom podnikaním. Vďaka vyhľadávaču Volvo Selected môžu zákazníci nielen ušetriť čas, ale môžu sa spoľahnúť aj na pokoj v duši, ktorý prichádza pri rokovaní s dodávateľom, ktorý pozná vozidlá aj zvnútra," hovorí Micke Rydbeck, riaditeľ pre jazdené nákladné vozidlá v spoločnosti Volvo Trucks.

Nákladné vozidlá môžu byť pripravené k prevzatiu v najbližšom zastúpení spoločnosti Volvo Trucks alebo dodané priamo k zákazníkovi v závislosti od miestnych a regionálnych vývozných predpisov.

"Kupujúci jazdených nákladných vozidiel si môžu vybrať z rôznych servisných zmlúv prispôsobených ich špecifickým obchodným potrebám a trhu. S vozidlami Volvo Selected Pro získajú kupujúci aj medzinárodnú 12-mesačnú záruku na hnaciu líniu, servisnú dokumentáciu a garanciu, ktorá potvrdzuje počet najazdených kilometrov," vysvetľuje  Micke Rydbeck.

Financovanie jazdených nákladných vozidiel je ďalšou z výhod komplexnej ponuky. Integrovaná kalkulačka od spoločnosti Volvo Finančné Služby umožňuje zákazníkom platformy Volvo Selected pohodlne a rýchlo vypočítať odhadované mesačné platby na základe aktuálnych úrokových sadzieb na ich trhu.
 

 

Link na stránku www.volvoselected.com

Link na obrázky vo vysokom rozlíšení

Ak chcete získať ďalšie informácie, kontaktujte:

Andrea Ondrejíková
Marketing & PR Coordinator, Volvo Group Slovakia, s.r.o.
Mobil: +421 903 220 585
E-mail: andrea.ondrejikova@volvo.com
 

Spoločnosť Volvo Trucks poskytuje kompletné prepravné riešenia pre profesionálnych a náročných partnerov, pričom prináša kompletnú ponuku stredných a ťažkých nákladných vozidiel. Podporu zákazníkom zabezpečuje celosvetová sieť, ktorú tvorí 2 200 predajcov a servisných dielní v 130 krajinách. Nákladné vozidlá Volvo sa montujú v 12 krajinách po celom svete. V roku 2023 bolo na celom svete dodaných približne 145,000 nákladných vozidiel Volvo. Spoločnosť Volvo Trucks je súčasťou skupiny Volvo Group, jedného z popredných svetových výrobcov nákladných vozidiel, autobusov a konštrukčných zariadení, ako aj lodných a priemyselných motorov. Spoločnosť Volvo Group poskytuje tiež finančné a servisné služby. Práca spoločnosti Volvo Trucks je založená na základných hodnotách – kvalita, bezpečnosť a starostlivosť o životné prostredie.