Trucks

Prezentácia nákladných vozidiel Volvo Trucks na alternatívne palivá mala na Slovensku veľký úspech

V spoločnosti Volvo Trucks Slovensko sme veľmi hrdí na to, že sa nám ako prvej značke v našom odvetví podarilo zorganizovať pre našich zákazníkov a obchodných partnerov stretnutie venované prezentácii nákladných vozidiel na alternatívne palivá.
Spoločnosť Volvo Trucks organizuje online stretnutie s cieľom urýchliť prechod na elektrické nákladné vozidlá

Alternatívne palivá sú kľúčovou súčasťou našej stratégie smerovania k trvalo udržateľnej preprave. Ponúkame rôzne riešenia s využitím alternatívnych palív v závislosti od vašich prepravných úloh. Naše nákladné vozidlá s pohonom na zemný plyn vyhovujú náročnejším úlohám na dlhšie vzdialenosti, zatiaľ čo naše elektrické nákladné vozidlá sú ideálne do mestského prostredia alebo na jazdu medzi mestami.

Spoločné smerovanie k nulovým emisiám bol názov eventu, ktorý sa uskutočnil 7 septembra 2021 v areáli Truck Center Senec. Naši hostia mali možnosť oboznámiť sa s výzvami spojenými so znížením ich environmentálnej stopy a nastavením smerovania k udžtateľnejšiej preprave. Odborné prezentácie a spoločná diskusia priniesli užitočné informácie o prevádzke plynových a elektrických vozidiel a testovacie jazdy umožnili oboznámiť sa s mnohými novými technológiami priamo za volantom.   

Ak chcete vedieť, ako majitelia a prevádzkovatelia úspešných dopravných spoločností vnímajú alternatívne palivá, pozriete si zaujímavé video z našej akcie.

Ak chcete získať ďalšie informácie, kontaktujte:

Andrea Ondrejíková
Marketing & PR Coordinator, Volvo Group Slovakia, s.r.o.
Mobil: +421 903 220 585
E-mail: andrea.ondrejikova@volvo.com
 

Spoločnosť Volvo Trucks poskytuje kompletné prepravné riešenia pre profesionálnych a náročných partnerov, pričom prináša kompletnú ponuku stredných a ťažkých nákladných vozidiel. Podporu zákazníkom zabezpečuje celosvetová sieť, ktorú tvorí 2 200 predajcov a servisných dielní v 130 krajinách. Nákladné vozidlá Volvo sa montujú v 12 krajinách po celom svete. V roku 2023 bolo na celom svete dodaných približne 145,000 nákladných vozidiel Volvo. Spoločnosť Volvo Trucks je súčasťou skupiny Volvo Group, jedného z popredných svetových výrobcov nákladných vozidiel, autobusov a konštrukčných zariadení, ako aj lodných a priemyselných motorov. Spoločnosť Volvo Group poskytuje tiež finančné a servisné služby. Práca spoločnosti Volvo Trucks je založená na základných hodnotách – kvalita, bezpečnosť a starostlivosť o životné prostredie.