Trucks

Model Volvo FH získal titul TOP TRUCK Slovakia 2021

Radi by sme sa s Vami podelili o radosť z víťazstva v ankete TOP SLOVAKIA 2021, ktorú už 20 rokov vyhlasuje časopis TRANSPORT a LOGISTIKA SK. V kategórii TOP TRUCK Slovakia 2021 obsadil model VOLVO FH prvé miesto.
volvo-fh-ziskalo-titul-top-truck-slovakia-2021

Ocenenie prevzal Martin Chamila, obchodný riaditeľ nových a jazdených vozidiel Volvo Trucks.

„Veľmi nás teší, že naši zákazníci, obchodní partneri a fanúšikovia hodnotia naše modely Volvo FH ako moderné a pokrokové. Ikonický exteriér, bezpečnejší a pohodlnejší interiér, ak aj užívateľské skúsenosti zlepšujú každodenný život našich vodičov a udržiavajú náš svet v pohybe“, povedal Martin Chamila.

Veľké „ĎAKUJEM“ posielame všetkým, ktorí nákladným vozidlám Volvo poslali svoj hlas.

Ak chcete získať ďalšie informácie, kontaktujte:

Andrea Ondrejíková
Marketing & PR Coordinator, Volvo Group Slovakia, s.r.o.
Mobil: +421 903 220 585
E-mail: andrea.ondrejikova@volvo.com
 

Spoločnosť Volvo Trucks poskytuje kompletné prepravné riešenia pre profesionálnych a náročných partnerov, pričom prináša kompletnú ponuku stredných a ťažkých nákladných vozidiel. Podporu zákazníkom zabezpečuje celosvetová sieť, ktorú tvorí 2 200 predajcov a servisných dielní v 130 krajinách. Nákladné vozidlá Volvo sa montujú v 12 krajinách po celom svete. V roku 2023 bolo na celom svete dodaných približne 145,000 nákladných vozidiel Volvo. Spoločnosť Volvo Trucks je súčasťou skupiny Volvo Group, jedného z popredných svetových výrobcov nákladných vozidiel, autobusov a konštrukčných zariadení, ako aj lodných a priemyselných motorov. Spoločnosť Volvo Group poskytuje tiež finančné a servisné služby. Práca spoločnosti Volvo Trucks je založená na základných hodnotách – kvalita, bezpečnosť a starostlivosť o životné prostredie.