Trucks

Navštívte výstavu IAA - virtuálne

19. septembra sa novinárskym dňom začína každoročná medzinárodná výstava mobility IAA Transportation for Commercial Vehicles. Spoločnosť Volvo Trucks sa výstavy zúčastní s plne elektrickým modelovým radom – a tento rok je možné sa k udalosti pripojiť aj online!

IAA je najväčšia svetová automobilová výstava, ktorá sa koná v Nemecku, a priťahuje všetkých veľkých hráčov z odvetvia dopravy, domácich aj medzinárodných.

Tento rok sa Volvo Trucks odprezentuje témou „Spoločne k nule“,  čím prepojí cieľ smerovania našej spoločnosti k nulovým emisiám a nulovým nehodám. Interaktívna výstavná plocha ponúkne výlučne prezentáciu kompletného modelového radu elektrických nákladných vozidiel a presvedčí širokú verejnosť o vedúcej pozícii značky Volvo Trucks v oblasti elektromobility.

Novinkou pre tento rok je aj to, že ktokoľvek, bez ohľadu na miesto, sa môže zúčastniť Volvo Trucks programu výstavy online, ktorý sa začne v pondelok 19. septembra o 16:30 SEČ.

Ak máte záujem dozvedieť sa viac, môžete sa Zaregistrovať na sledovanie udalosti – a to naživo 20. - 25. septembra alebo v zázname na požiadanie po uskutočnení eventu!

Tešíme sa na Vás!

 

Ak chcete získať ďalšie informácie, kontaktujte:

Andrea Ondrejíková
Marketing & PR Coordinator, Volvo Group Slovakia, s.r.o.
Mobil: +421 903 220 585
E-mail: andrea.ondrejikova@volvo.com
 

Spoločnosť Volvo Trucks poskytuje kompletné prepravné riešenia pre profesionálnych a náročných partnerov, pričom prináša kompletnú ponuku stredných a ťažkých nákladných vozidiel. Podporu zákazníkom zabezpečuje celosvetová sieť, ktorú tvorí 2 200 predajcov a servisných dielní v 130 krajinách. Nákladné vozidlá Volvo sa montujú v 12 krajinách po celom svete. V roku 2023 bolo na celom svete dodaných približne 145,000 nákladných vozidiel Volvo. Spoločnosť Volvo Trucks je súčasťou skupiny Volvo Group, jedného z popredných svetových výrobcov nákladných vozidiel, autobusov a konštrukčných zariadení, ako aj lodných a priemyselných motorov. Spoločnosť Volvo Group poskytuje tiež finančné a servisné služby. Práca spoločnosti Volvo Trucks je založená na základných hodnotách – kvalita, bezpečnosť a starostlivosť o životné prostredie.