Trucks

Posielanie správ

Doprajte si pokoj s vedomím, že vaši vodiči sú vždy na dosah. Prostredníctvom služby Posielanie správ vo Volvo Connect môžu pracovníci vašej kancelárie a vodiči rýchlo, jednoducho a úsporne komunikovať. Vodiči si môžu správu prečítať na bočnom displeji v kabíne alebo si ju vypočuť pomocou funkcie prevodu textu na reč a zároveň sa sústrediť na cestu. Odpovedanie je také jednoduché ako výber rýchlej odpovede alebo písanie na dotykovej obrazovke displeja. Pripojte k svojim správam súbory PDF alebo obrázky a komunikujte, koľko chcete – neexistujú žiadne limity ani poplatky za roaming.

Kľúčové výhody

Vodiči komunikujú cez bočný displej.

Vodiči môžu počúvať
textové správy.

Vodiči môžu využívať funkciu „rýchlych odpovedí“.

Pripájajte obrázky a súbory PDF k správam.

Pošlite plánovanú
trasu do navigačného systému nákladného vozidla.

Žiadne prekvapivé poplatky za roaming.

Prečítajte si viac informácií o službe Posielanie správ.. Môžete tiež navštíviť portál Volvo Connect alebo kontaktovať nášho experta na Volvo Connect, ktorý vám poskytne ďalšie informácie.

Integrácia s ostatnými systémami

Služba Posielanie správ sa dá hladko integrovať do vášho objednávkového alebo fakturačného systému, takže všetky dôležité informácie sa nachádzajú na jednej obrazovke. Vy získate lepší prehľad a pre vodiča je praktickejšie, keď sú jeho pracovné objednávky jasne zobrazené na informačno displeji nákladného vozidla.

Spojme sa

Ste pripravený začať používať portál Volvo Connect? Alebo máte otázku ohľadom služby? Váš miestny predajca vám pomôže.