Trucks

Dojazd a trasa

Dojazd a trasa je nástroj pre plánovanie trasy a simuláciu dojazdu vo Volvo Connect určený špeciálne pre elektrické nákladné vozidlá. Služba je schopná ponúknuť spôsob, ako zaistiť, aby vaše vozidlá mali dostatok elektriny pre splnenie svojich prepravných úloh. Môžete si užiť pokoj na duši s vedomím, že vaše elektrické nákladné vozidlá prejdú požadovanú vzdialenosť a vaše dodávky bude možno zrealizovať podľa plánu.

Dojazd elektrického nákladného vozidla ovplyvňuje množstvo faktorov. Patria medzi ne špecifikácie nákladného vozidla, veľkosť užitočného zaťaženia, vonkajšia teplota, topografia trasy a to, či je nákladné vozidlo vybavené špeciálnym zariadením, ktoré spotrebúva energiu, ako napríklad lis na odpad. Porozumieť celkovému vplyvu týchto faktorov na dojazd nákladného vozidla môže byť náročné, ale nástroj Dojazd a trasa urobí výpočty automaticky za vás. To uľahčí správu vášho vozového parku a pomôže vám maximalizovať efektivitu vašich elektrických nákladných vozidiel.

Kľúčové výhody

Simulujte trasu nákladného vozidla.

Predpovedajte spotrebu energie a dojazd.

Pridajte zastávky na nabíjanie.

Pošlite trasu do palubnej navigácie nákladného vozidla.

Uistite sa, že sa plán dodržiava.

Podpora pre všetky elektrické nákladné vozidlá.

Ďalšie informácie o nástroji Dojazd a trasa nájdete nižšie. Môžete tiež navštíviť portál Volvo Connect alebo kontaktovať nášho experta na Volvo Connect, ktorý vám poskytne ďalšie informácie.

Ďalšie služby pre elektrické nákladné vozidlá

Spojme sa

Ste pripravený začať používať portál Volvo Connect? Alebo máte otázku ohľadom služby? Váš miestny predajca vám pomôže.