Jednoduché posielanie správ.

Udržanie kontaktu

Služba Posielanie správ zabezpečuje vždy isté spojenie s nákladným vozidlom, nech práve sedí za volantom ktokoľvek. Pracovníci v kancelárii a vodiči navzájom komunikujú prostredníctvom textových správ, ktoré sa dajú jednoducho napísať a okamžite sa zobrazujú na obrazovke v nákladnom vozidle. Keď nákladné vozidlo stojí, vodičom pomáha pri komunikácii bezdrôtová klávesnica. Správy si môžu pozrieť aj počas jazdy.

Integrácia služby Dynafleet Posielanie správ.

Integrácia s ostatnými systémami

Služba Posielanie správ sa dá plynulo integrovať do vášho objednávkového systému alebo systému fakturácie, takže všetky dôležité informácie sa nachádzajú na jednej obrazovke. Týmto spôsobom získate lepší prehľad a pre vodiča je praktickejšie, keď sú jeho pracovné objednávky jasne zobrazené na obrazovke v nákladnom vozidle.

Všestranná obrazovka.

Potenciál vašej obrazovky

Obrazovka vášho nákladného vozidla sa dá využiť nielen na správy, ale aj niekoľkými ďalšími spôsobmi. Automatické upozornenia o čase jázd a odpočinku, aktívna príprava vodičov a navigácia môžu znížiť stres a zvýšiť produktivitu vodiča.

Kľúčové výhody

  • Komunikácia s vodičmi prostredníctvom textových správ v systéme Dynafleet, SMS alebo cez e-mail
  • Rýchle posielanie správ. Pomáha vodičom robiť informované rozhodnutia
  • Nákladovo efektívna komunikácia s celým vozidlovým parkom
  • Prijímajte správy o určenom mieste z navigačného systému. Odhadovaný čas príchodu zobrazený pre správcu vozidlového parku v systéme Dynafleet
Vyhľadajte vášho miestneho predajcu

Uľahčite si komunikáciu

Váš miestny predajca spoločnosti Volvo Trucks vám pomôže nastaviť službu Dynafleet Posielanie správ. Vysvetlí vám tiež možnosti obrazovky s bohatou ponukou funkcií dostupných vo vašom nákladnom vozidle.

Vyhľadajte vášho miestneho predajcu