Volvo Trucks

SLOVENSKÁ REPUBLIKA

×
Dynafleet Posielanie správ.

Zrozumiteľná komunikácia

Posielanie správ

Prostredníctvom služby Dynafleet - Komunikácia bude vaša kancelária schopná rýchlo, jednoducho a zrozumiteľne komunikovať s vodičom, vďaka čomu predídete všetkým nákladným nedorozumeniam. Môžete komunikovať bez obmedzenia a neplatíte poplatky za roaming.

Dynafleet Messaging is easy to use.

Stály kontakt s vozidlami

So službou máte istotu, že sa budete môcť s vozidlom kedykoľvek spojiť bez ohľadu na to, kto práve sedí za volantom. Komunikácia medzi kanceláriou a vodičom prebieha prostredníctvom textových správ. Písanie správ je jednoduché a vodičovi sa zobrazujú na palubnom prístroji vozidla. A pokiaľ vozidlo stojí, môže vodič odpovedať vďaka bezdrôtovej klávesnici. Počas jazdy sa správy nezobrazujú.

Dynafleet Messaging integrates with other systems.

Integrácia s inými systémami

Služba - Komunikácia sa dá jednoducho integrovať do vášho objednávkového systému alebo systému fakturácie, takže všetky dôležité informácie máte na jednom mieste. Uľahčí to prácu nielen vám, ale rovnako aj vodičom, ktorým sa na displeji v kabíne prehľadne zobrazujú všetky údaje o pracovnej náplni. 

The messaging screen is versatile.

Možnosti zobrazovania údajov

Dispej v kabíne môže zobrazovať viac ako len správy. Funkcie, ako sú napr. automatické oznámenia o čase jázd a odpočinku, aktívna príprava vodičov a navigácia, zbavujú vodiča napätia a zvyšujú jeho produktivitu.

Kľúčové výhody

  • Komunikácia s vodičmi prostredníctvom textových správ v systéme Dynafleet, SMS alebo cez e-mail
  • Rýchle posielanie správ. Pomáha vodičom rozhodnúť sa na základe potrebných informácií
  • Cenovo efektívna komunikácia s celým vozovým parkom
  • Zasielanie cieľa do navigačného systému vozidla. Odhadovaný čas príchodu sa zobrazí správcovi vozového parku v systéme Dynafleet

Uľahčite si komunikáciu

So sprevádzkovaním služby Dynafleet - Komunikácia vám ochotne pomôže obchodný zástupca Volvo Trucks. Zároveň vám vysvetlí, čo všetko možno zobrazovať na displeji v kabíne.