Trucks

Vďaka repasovaným dielom zostane vaše Volvo aj naďalej Volvo

Výmenné diely Volvo Reman

Získajte úplnú istotu vďaka originálnym náhradným dielom Volvo, ale za zníženú cenu a s menším dopadom na životné prostredie.

Spoľahlivosť. Odolnosť. Cenová dostupnosť.

Volvo zostáva Volvo iba vtedy, pokiaľ spĺňa vysoký štandard kvality, ktorý od nás očakávate. A to v každom detaile. Od výmenného dielu Volvo Reman neočakávajte o nič menej. Aj keď ide o originálne náhradné diely Volvo, ktoré sú upravené do pôvodného stavu a ponúkané za výhodnú cenu. Kvalita je v skutočnosti rovnaká ako u úplne nových dielov. A sú kryté úplne rovnakou zárukou.

Hlavné výhody

  • Cenovo výhodnejšie ako nové diely
  • Vždy podľa najnovších technických špecifikácií
  • Rovnaké záručné podmienky ako pre originálne diely Volvo
  • Menej času na opravu v servisnej dielni
  • Rovnako vysoká kvalita a výkon ako v prípade nového dielu
  • Menší dopad na životné prostredie

Pozrite sa, ako sa vrátené originálne diely stanú výmennými dielmi Volvo Reman

Vrátené originálne diely získajú nový život v podobe výmenných dielov Volvo Reman vďaka ich renovácii. 

Správna voľba pre životné prostredie

V porovnaní s výrobou nových dielov môže repasovanie opotrebovaných dielov spotrebovať až o 85 % menej materiálu a až o 80 % menej energie. Ak sa rozhodnete pre výmenný diel Volvo Reman, robíte správnu vec nielen pre vaše nákladné vozidlo, ale aj pre životné prostredie.

Náhradné diely, ktoré potrebujete

Naša ponuka výmenných dielov Volvo Reman je jedna z najširších na trhu. Nájdete v nej všetko od vstrekovačov, riadiacich jednotiek a spojok až po motory, prevodovky, turbodúchadlá a filtre pevných častíc (DPF). Všetky diely majú zaručenú najvyššiu kvalitu a sú dostupné za prijateľnú cenu. 

Otestované. A znova.

Zabezpečenie kvality začína okamihom, keď sa nám opotrebovaný diel vráti. Najskôr demontujeme, vyčistíme a dôkladne skontrolujeme všetky súčasti. Ložiská, tesnenia, kefky a podobne sú nahradené úplne novými originálnymi náhradnými dielmi Volvo. Komponenty sa opracujú tak, aby spĺňali technické požiadavky. Budú inovované, aby vyhoveli najnovším špecifikáciam. Potom všetky výmenné diely ešte raz otestujeme predtým, ako opustia továreň. Nakoniec sú diely namontované mechanikmi Volvo v servisoch Volvo Trucks. 

Kontaktujte obchodného zástupcu Volvo Trucks

Domovský servis Volvo Trucks vám pomôže pri hľadaní správneho náhradného dielu aj pri opravách a servisovaní. Zavolajte nám alebo sa zastavte osobne.