Volvo Trucks

SLOVENSKÁ REPUBLIKA

×
Spoľahlivosť. Odolnosť. Cenová dostupnosť.

Spoľahlivosť. Odolnosť. Cenová dostupnosť.

Volvo Reman

Získajte úplnú istotu vďaka originálnym náhradným dielom Volvo, ale za zníženú cenu a s menším dopadom na životné prostredie.

Zaručená kvalita

Vozidlo je Volvom len vtedy, ak spĺňa vysoký štandard kvality, ktorý od nás očakávate. V každom detaile. Od Volvo Reman nemusíte očakávať nič iné. Použité sú totiž originálne náhradné diely Volvo, ktoré boli upravené do pôvodného stavu a sú v ponuke za výhodnú cenu. Kvalita je v skutočnosti rovnaká ako u úplne nového dielu. A vzťahuje sa na neho presne rovnaká záruka.

Správna voľba pre životné prostredie

Správna voľba pre životné prostredie

V porovnaní s výrobou nových dielov môže renovácia opotrebovaných dielov spotrebovať až o 85 % menej materiálu a až o 80 % menej energie. Čo znamená, že výberom možnosti Volvo Reman robíte správnu vec pre vaše nákladné vozidlo, ale robíte správnu vec aj pre životné prostredie.

Náhradné diely, ktoré potrebujete

Náhradné diely, ktoré potrebujete

Volvo Reman predstavuje jednu z najbohatších ponúk náhradných dielov na trhu. Nájdete v nej všetko od vstrekovačov, riadiacich jednotiek a spojok až po motory, prevodovky, turbodúchadlá a dieselový časticový filter (DPF) – za lákavú cenu a v spoľahlivej kvalite.

Testované. A opakovane testované.

Testované. A opakovane testované.

Zabezpečenie kvality začína okamihom, keď sa nám opotrebovaný diel vráti. Najskôr demontujeme, vyčistíme a dôkladne skontrolujeme všetky súčasti. Ložiská, tesnenia, kefky a podobne sú nahradené úplne novými originálnymi náhradnými dielmi Volvo. Komponenty sa opracujú tak, aby vyhovovali technickým požiadavkám, a budú inovované na najnovšie dostupné špecifikácie. Potom všetky diely Volvo Reman ešte raz otestujeme predtým, ako opustia továreň. Nakoniec sú diely namontované v dielňach Volvo technikmi spoločnosti Volvo.

Kontaktujte predajcu

Váš miestny predajca spoločnosti Volvo Trucks vám pomôže pri hľadaní správneho náhradného dielu aj pri opravách a servisovaní. Zavolajte nám alebo sa zastavte osobne.