Zjednodušenie vašej každodennej prevádzky

Bez ohľadu na to, či jazdíte na vlastnom nákladnom vozidle alebo riadite vozidlový park, môžete prepojiť rozhodujúce aspekty svojho podnikania spôsobmi, aké boli doteraz nemožné. Na jednom mieste. Jedno prihlásenie, prehľad o všetkom. Portál Volvo Connect je nové rozhranie pre vaše digitálne služby. Predstavte si to ako digitálny domov pre ziskovejší prepravný systém.

Volvo Connect – Práca s notebookom

Všetko, na čom záleží – v jednom rozhraní

Vaše nákladné vozidlá, činnosti a dokonca vaše poznatky – všetko v jednom digitálnom rozhraní. Spojením všetkých informácií o vašom podnikaní vám portál Volvo Connect ušetrí čas, eliminuje problémy a poskytne vám jasnejší prehľad dôležitých ukazovateľov. Pomáha vám s prípravou, plánovaním a neustálym zlepšovaním. Vďaka tomu môžete posunúť vašu prevádzkyschopnosť, efektivitu a produktivitu na novú úroveň.

Prevziať brožúru o portáli Volvo Connect(PDF, 7.3 MB)
Volvo Connect – obrázok Výhody

Starostlivosť o vašu zbierku

Majte všetko pod kontrolou a pocit istoty, keď viete, že vaše nákladné vozidlá sú v dobrom stave a pripravené na použitie.

Volvo Connect – obrázok Činnosti

Zdokonaľovanie vášho pohybu

Získajte informácie, ktoré vás posilnia a pomôžu vám udržať popredné postavenie vašej obchodnej činnosti.

Volvo Connect – obrázok Poznatky

Mať viac informácií, podávať lepší výkon

Pozrite sa podrobnejšie na širší kontext a zaistite si plynulejšiu, koordinovanejšiu a produktívnejšiu prevádzku.

Podpora celej vašej prevádzky

Otvorte sa svetu služieb a funkcií vďaka našim najmodernejším digitálnym nástrojom.
Ponúkame prehľad toho, čo je aktuálne dostupné. A je to len začiatok.

Volvo Connect – Vrstvy

Navrhnuté na zjednodušenie

Portál Volvo Connect je prehľadný a intuitívny, vďaka čomu sa na ňom ľahko orientuje. Získajte súhrn informácií a služieb, ktoré sú pre vás najdôležitejšie, ihneď po prihlásení. Na portál Volvo Connect sa prihlásite jednoducho a používať ho môžete vďaka celému radu inteligentných zariadení.

 

Vrstvy funkčnosti
Pridávanie údajov a funkčnosti vo vrstvách uľahčuje rozhodovanie a zvyšuje efektivitu.

Volvo Connect – Miesto pre služby

Vaše miesto pre služby

Prostredníctvom prístrojového panelu portálu Volvo Connect získate jednoduchý prístup k digitálnym službám od spoločnosti Volvo Trucks ako aj vybraným partnerom. Práve tu si budete môcť časom objednať a aktivovať služby z neustále sa zväčšujúcej ponuky.

 

Portál pre vývojárov
Ponúkame záruku, že portál Volvo Connect sa bude v budúcnosti neustále zlepšovať. Vybraní odborníci a ďalší partneri budú vyvíjať nové inovatívne služby a postupne ich zavádzať aj do praxe. 

Volvo Connect – Zariadenia

Začať je jednoduché

Portál Volvo Connect je dostupný bezplatne. Rozdiel je v tom, ako ho naplníte a ako ho budete využívať. Prihlásite sa na odber služieb, ktoré si želáte, a zvýšite tým produktivitu vašej práce. Kontaktujte svojho predajcu Volvo, ktorý vám poskytne ďalšie informácie.

 

Aj v prípade zmiešaných vozidlových parkov
môže portál Volvo Connect integrovať údaje z externých systémov a použiť dáta z vozidiel bez ohľadu na ich značku.

Volvo Connect – Muž vedľa nákladného vozidla

Rastie spolu s vami

Rozvíjajte svoje podnikanie vďaka dynamickému rozhraniu, ktoré rastie spolu s vami. Portál Volvo Connect vám v súčasnosti poskytuje dôležité služby, ktoré vám pomáhajú efektívnejšie prevádzkovať a rozvíjať vaše aktivity. Je to len začiatok. Časom sa môžete tešiť na nové digitálne služby, vďaka ktorým udržíte vaše podnikanie na špičkovej úrovni.

Mapa

Sme tu pre vás

Najlepší spôsob, ako sa dozvedieť, o čo je portál Volvo Connect, je zažiť ho na vlastnej koži. Bližšie informácie vám poskytne váš predajca.

Vyhľadať predajcu