Trucks

Poloha vozidla

Poloha vozidla vo Volvo Connect je služba založená na mapách, vďaka ktorej je sledovanie vašich vozidiel a plánovanie prepravných úloh oveľa jednoduchšie. Ponúka prístup k podrobným mapám s údajmi o vašich nákladných vozidlách a vodičoch - ich polohu môžete sledovať v reálnom čase. Získate dopravné a cestné informácie, polohy čerpacích a nabíjacích staníc, a ďalšie. Služba vás upozorní na problémy, ako je prekročenie rýchlosti a tlak v pneumatikách. Dokonca si môžete vytýčiť oblasti a sledovať, kedy vozidlá do nich vstupujú ale ich opúšťajú. A to všetko pre väčšiu kontrolu nad každou zásielkou.

Kľúčové výhody

Sledujte svoje nákladné vozidlá
v aplikácii Volvo Connect.

Analyzujte trasy a zvýšte produktivitu.

Plánujte trasy šité
na mieru.

Získajte upozornenia pri prekročení hranice (geofencing).

Sledujte podmienky na cestách a premávku.

Pozrite si stav batérie a nabíjania.

Viac informácií o službe Poloha vozidla nájdete nižšie. Môžete tiež navštíviť portál Volvo Connect alebo kontaktovať nášho experta na Volvo Connect, ktorý vám poskytne ďalšie informácie.

Sledovanie jednotiek

Chcete mať prehľad o svojich návesoch, servisných vozidlách, kontajneroch a ďalšom hnuteľnom majetku? Funkcia Sledovanie jednotiek ponúka komplexný prehľad o polohe všetkých týchto položiek. Funkcia je zahrnutá vo všetkých službách Volvo Connect a je skvelým doplnkom služby Poloha vozidla.

Vytýčená oblasť

Potrebujete informovať svojich kolegov, keď vozidlá vchádzajú alebo opúšťajú vami vytýčenú oblasť? Nastavením takzvaných geoplotov sa dajú získať dôležité informácie, ktoré šetria čas, a zobrazujú sa v kabíne a v kancelárii, keď nákladné vozidlo vstupuje na určité geografické územie – napríklad konečná zastávka.

Spojme sa

Ste pripravený začať používať portál Volvo Connect? Alebo máte otázku ohľadom služby? Váš miestny predajca vám pomôže.