Trucks

Volvo FH – najmodernejšie nákladné vozidlo na diaľkovú prepravu

Pre život, ktorý trávite na cestách, budete chcieť nákladné vozidlo, ktoré vám poskytuje bezpečie a pohodlie aj počas tých najdlhších úsekov. Volvo FH je ikona v diaľkovej doprave, ktorá optimalizuje vašu prevádzkyschopnosť a palivovú úspornosť a ponúka vynikajúce prostredie pre vodiča. Volvo FH je, jednoducho povedané, lepšie ako kedykoľvek predtým.

Maximálne výnosy

Využite každú kvapku paliva

Výkon prispôsobený vašej úlohe

Všetko o hnacích líniách modelu Volvo FH

Ďalší krok v evolúcii

Neustále sa meniaca konštanta v oblasti diaľkovej prepravy

Volvo FH – základné údaje

Výkon motora: 420 – 540 k
Päť rozmerov kabíny
Nafta, bionafta, HVO, LNG a elektrina
Ťahač alebo podvozok určený na dostavbu
Podrobné informácie sú uvedené v technických parametroch

Prispôsobený vašej produktivite

Podvozok vyrobený pre vašu prácu

Široká ponuka služieb

Vyťažte zo svojej prevádzky ešte viac

Získajte prehľad o modeli Volvo FH v interaktívnej produktovej brožúre

Volvo FH možnosti kabíny

Volvo FH – hlavné funkcie

Čo hovoria ľudia o modeli Volvo FH?

Prvé dve nákladné vozidlá Volvo sme zakúpili začiatkom osemdesiatych rokov a jazdil som na nich sám. Značku Volvo sme si vybrali kvôli vysokej kvalite a s výkonom vozidiel sme veľmi spokojní. Volvo je teraz súčasťou našej tradície.

Služby, ktoré podporujú vaše podnikanie

Príslušenstvo pre vaše nákladné vozidlo

Môže byť vaše

Časté otázky o modeli Volvo FH

Väčšina našich zákazníkov pracujúcich v diaľkovej preprave si vyberá Volvo FH. Je však obľúbené aj pre dopravu v drevárskom a celulózovom priemysle. Volvo FH je vynikajúcou voľbou pre náročné úlohy, pri ktorých potrebujete silnú hnaciu líniu a oceníte priestrannú a pohodlnú kabínu.

Ak chcete, môžete si vybrať Volvo FH s robustným podvozkom s tandemovým pohonom. Ponúka skvelú kombináciu ložného zaťaženia, trakcie a spotreby paliva, najmä so zdvíhaním tandemovej nápravy. V náročných podmienkach vás dostane ďaleko. Ak však skutočne potrebujete poháňanú prednú nápravu, odporúčame vám, aby ste si bližšie pozreli model Volvo FMX.

To závisí od vašej výšky. Kabína Globetrotter ponúka maximálnu vnútornú výšku 205 cm, ak však uprednostňujete viac priestoru, mali by ste sa rozhodnúť pre kabínu Globetrotter XL alebo Globetrotter XXL. Obe ponúkajú vnútornú výšku 220 cm. Druhá spomínaná má širšiu posteľ a je našou najpriestornejšou voľbou.

Pohodlné. Budete mať dostatok priestoru, pohodlnú posteľ a príjemnú klímu bez ohľadu na vonkajšiu teplotu. Ak používate veľa energeticky náročných zariadení, na druhý deň ráno nemusíte kontrolovať stav nabitia. Riešením je Volvo FH s duálnym systémom akumulátorov, ktorý má samostatné obvody pre nabíjanie palubných zariadení a motora.

Áno, môžete! Všetky naše motory D13 môžu jazdiť na HVO, niektoré aj na bionaftu. Súčasťou ponuky sú aj dva motory, ktoré jazdia na skvapalnený zemný plyn alebo bioplyn (LNG), čo výrazne zníži vašu ekologickú stopu.

ZOZNÁMTE SA S MODELOM VOLVO FH U SVOJHO PREDAJCU

Máte otázky? Chcete sa s niekým porozprávať o svojom novom nákladnom vozidle? Alebo už s istotou viete, že vašou voľbou je nové Volvo FH?