Trucks

Volvo FMX - vždy pripravené, na ceste aj mimo nej

Niektoré úlohy musia prebiehať hladko, aj keď sú podmienky v nich náročné. Volvo FMX je doteraz najrobustnejším stavebným nákladným vozidlom spoločnosti Volvo Trucks a uľahčí vám tie najťažšie zadania, či už na ceste alebo mimo nej. Prispôsobte si ho podľa svojich potrieb a podmienok, ktoré vás čakajú. 

Práca v teréne

Nenechajte sa odradiť terénom

Výkon prispôsobený vašim úlohám

Podrobnosti o hnacej línii modelu Volvo FMX

Ďalší stupeň evolúcie

Sofistikovanejšie a sebavedomejšie než kedykoľvek predtým

Volvo FMX – základné informácie

Výkon motora: 330 až 540 k
Šesť veľkostí kabíny
Nafta, bionafta, HVO a elektrina
Svetlá výška do 300 mm
Podrobné informácie o technických parametroch

Prispôsobený vašej produktivite

Podvozok vyrobený pre vašu prácu

Široká ponuka služieb

Vyťažte zo svojej prevádzky ešte viac

Získajte prehľad o modeli Volvo FMX v interaktívnej produktovej brožúre

Kabíny modelu Volvo FMX

Volvo FMX – hlavné funkcie

Čo o vozidlách Volvo FMX hovoria zákazníci?

Nikdy neviete, čo sa nachádza pred vami. Zem je v pohybe. To, čo v jednej chvíli vyzerá tak, môže onedlho vyzerať úplne inak.

Služby, ktoré podporujú vaše podnikanie

Príslušenstvo pre vaše vozidlo

Podľa vášho gusta

Časté otázky o modeli Volvo FMX

Všetky naše nákladné vozidlá vyrábame s využitím kombinácie vysoko kvalitných komponentov, aby sme vám ponúkli efektívne a odolné nákladné vozidlo optimalizované na vaše využitie. Okrem toho má Volvo FMX exteriér kabíny, ktorý zvládne náročné podmienky bez toho, aby sa poškodil. Robustná predná časť so strmým nájazdovým uhlom, spodný kryt motora a oceľový nárazník chrániaci svetlomety a ďalšie komponenty sú len niekoľkými príkladmi. Ďalšími príkladmi sú vysoká svetlá výška a robustná inštalácia nápravy. Všetky tieto vlastnosti dohromady je veľmi ťažké prekonať.

Samozrejme. Môžete si vybrať verziu s jednou, dvomi alebo tromi hnanými nápravami. To znamená, že je k dispozícii v konfigurácii 4×4 alebo 6×6. Okrem toho je dostupná konfigurácia 8×6, ak potrebujete prepravovať ťažké náklady v ťažkých podmienkach. Ak potrebujete väčšie povolené zaťaženie, sú k dispozícii kombinácie 10×4 a 10×6.

To, samozrejme, záleží od toho, ktorú verziu si vyberiete. Vo všeobecnosti sú však kabíny priestrannejšie ako v predchádzajúcom modeli Volvo FMX. Denná kabína bola navrhnutá tak, aby vám poskytla priestor, ktorý potrebujete na šoférovanie a správu svojich úloh, a súčasne optimalizuje dĺžku súpravy. Spacia kabína a kabína Globetrotter ponúkajú dostatok priestoru a veľké pohodlie na prenocovanie.

Áno, môžete! Všetky naše motory D11 a D13 môžu jazdiť na HVO, niektoré aj na bionaftu.

Zoznámte sa s modelom Volvo FMX

Máte otázky? Chcete sa s niekým porozprávať o svojom novom nákladnom vozidle? Alebo už ste sa s istotou rozhodli pre Volvo FMX?