Volvo Trucks

SLOVENSKÁ REPUBLIKA

×

Volvo FMX – nikdy nesklame, na ceste aj mimo nej

Niektoré úlohy musia prebiehať hladko, aj keď sú podmienky v nich náročné. Volvo FMX je doteraz najrobustnejším stavebným nákladným vozidlom spoločnosti Volvo Trucks a uľahčí vám tie najťažšie zadania, či už na ceste alebo mimo nej. Prispôsobte si ho podľa svojich potrieb a podmienok, ktoré vás čakajú. 

Práca v teréne

Žiadny terén vás už nezastaví

Výkon prispôsobený vašim úlohám

Podrobnosti o hnacej línii modelu Volvo FMX

Ďalší stupeň evolúcie

Sofistikovanejšie a sebavedomejšie ako nikdy predtým

Volvo FMX – Fakty

Výkon motora: 330 - 540 k
Šesť veľkostí kabíny
Nafta, bionafta a HVO
Svetlá výška do 300 mm
Detailné informácie v špecifikáciách

Prispôsobený pre vašu produktivitu

Podvozok vyrobený pre vašu prácu

Široká ponuka služieb

Vyťažte zo svojej prevádzky ešte viac

Získajte prehľad o modeli Volvo FMX v interaktívnej produktovej brožúre

Volvo FMX – kabíny

Volvo FMX – hlavné funkcie

Čo hovoria ľudia o modeli Volvo FMX?

Nikdy neviete, čo sa nachádza pred vami. Zem je v pohybe. To, čo v jednej chvíli vyzerá tak, môže onedlho vyzerať úplne inak.

Služby, ktoré podporujú vaše podnikanie

Príslušenstvo pre vaše nákladné vozidlo

Môže byť vaše

Časté otázky o modeli Volvo FMX

Všetky naše nákladné vozidlá vyrábame s využitím kombinácie vysoko kvalitných komponentov, aby sme vám ponúkli efektívne a odolné nákladné vozidlo optimalizované na vaše využitie. Okrem toho má Volvo FMX exteriér kabíny, ktorý zvládne náročné podmienky bez toho, aby sa poškodil. Robustná predná časť so strmým nájazdovým uhlom, spodný kryt motora a oceľový nárazník chrániaci svetlomety a ďalšie komponenty sú len niekoľkými príkladmi. Ďalšími príkladmi sú vysoká svetlá výška a robustná inštalácia nápravy. Všetky tieto vlastnosti dohromady je veľmi ťažké prekonať.

Samozrejme. Môžete si vybrať verziu s jednou, dvomi alebo tromi hnanými nápravami. To znamená, že je k dispozícii v konfigurácii 4×4 alebo 6×6. Okrem toho je dostupná konfigurácia 8×6, ak potrebujete prepravovať ťažké náklady v ťažkých podmienkach. Ak potrebujete väčšie povolené zaťaženie, sú k dispozícii kombinácie 10×4 a 10×6.

To, samozrejme, záleží od toho, ktorú verziu si vyberiete. Vo všeobecnosti sú však kabíny priestrannejšie ako v predchádzajúcom modeli Volvo FMX. Denná kabína bola navrhnutá tak, aby vám poskytla priestor, ktorý potrebujete na šoférovanie a správu svojich úloh, a súčasne optimalizuje dĺžku súpravy. Spacia kabína a kabína Globetrotter ponúkajú dostatok priestoru a veľké pohodlie na prenocovanie.

Áno, môžete! Všetky naše motory D11 a D13 môžu jazdiť na HVO, niektoré aj na bionaftu.

Zoznámte sa s modelom Volvo FMX u svojho predajcu

Máte otázky? Chcete sa s niekým porozprávať o svojom novom nákladnom vozidle? Alebo už s istotou viete, že chcete prejsť na nové Volvo FMX?