Služba Palivo a životné prostredie vám pomôže s úsporami a znížením hladiny CO2

Dynafleet Palivo a životné prostredie

Ktorý z vašich vodičov dosahuje najvyššiu úsporu paliva? Ktorý potrebuje školenie a pomoc? Služba Palivo a životné prostredie systému Dynafleet vám ušetrí čas pri analýze údajov o vozidle a vodičovi. Ukáže vám, kde je priestor na optimalizáciu, a sleduje vaše emisie CO2.

Začnite šetriť so službou Palivo a životné prostredie
Pomôže vám vybrať správneho vodiča pre správnu úlohu

Dynafleet Pracovná čas vodiča

Systém Dynafleet vám pomáha udržať si neustály prehľad o aktivitách vodiča. Zistite, ktorý vodič sa najviac hodí pre novú úlohu. Prijímajte aktívne upozornenia, aby ste zabezpečili súlad s právnymi predpismi o pracovnom čase a odpočinku vodičov. Automatickým preberaním údajov z tachografu ušetrite čas strávený administratívou.

Získajte viac informácií o Pracovnom čase vodiča
Poloha: získajte prehľad

Dynafleet Poloha vozidla

Koniec telefonátom. Už žiadne dohady. Služba Poloha vám presne vyznačí všetko, čo potrebujete vedieť. Od polohy nákladného vozidla (na úrovni ulíc) až po podrobné informácie o vodičovi, rýchlosti vozidla, náklade a konkrétnom modeli. Využite ju aj na ziskovejšie plánovanie, nasmerovanie a prevádzkovanie vášho podniku.

Preskúmajte službu Poloha
Rýchle, bezpečné a úsporné

Dynafleet Posielanie správ

Rýchle, bezpečné a úsporné posielanie správ vám kedykoľvek zabezpečí spojenie kancelárie s nákladným vozidlom. Pomáha predchádzať nákladným nedorozumeniam a poskytuje vodičom informácie potrebné na lepšie rozhodovanie počas jazdy. Môžete bez obmedzenia komunikovať s vodičmi bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzajú.

Objavte službu Správy

Ako to funguje

Komplexný systém pre každú platformu

Systém Dynafleet vám poskytuje prístup k unikátnym a veľmi užitočným informáciám o vašom nákladnom vozidle Volvo. Dá sa však prispôsobiť na akékoľvek prevedenia nákladného vozidla – čo sa zíde, ak máte vo vozidlovom parku viacero značiek.

 

Ak už používate na spravovanie vozového parku inú platformu než Dynafleet, ponúkame vám službu Data Access, ktorá umožňuje prenos dát z nákladných vozidiel Volvo do vášho systému na správu vozového parku.

Jednoduché prispôsobenie

Hardvér systému Dynafleet je buď nainštalovaný z výroby alebo ho inštaluje predajca spoločnosti Volvo Trucks. Nie je potrebný žiadny ďalší softvér. Jednoducho sa prihláste na internetový portál systému Dynafleet a máte prístup k informáciám o vašom vozidlovom parku. Alebo použite kdekoľvek svoj smartfón či tablet na aktualizáciu údajov.

Informácie a ukladanie

Informácie o vozidle a vodičovi sa odosielajú do databázy systému Dynafleet, v ktorej sa analyzujú a spracúvajú vo forme zrozumiteľných správ. Pracovník v kancelárii a vodič môžu neustále komunikovať prostredníctvom textových správ. Okrem toho môžete integrovať váš objednávkový systém alebo systém fakturácie so systémom Dynafleet.

Školenie k systému Dynafleet Online

Školenie k systému Dynafleet Online

Radi by ste sa stali expertmi na systém Dynafleet Online? Ponúkame Vám elektronický školiaci materiál, ktorý si môžete stiahnuť do svojho PC a dozviete sa tak o jednotlivých funkciách tohto úžasného nástroja. 

Systém Dynafleet Online - školiaci materiál k stiahnutiu
VT

Dokonalý balík

Váš miestny predajca spoločnosti Volvo Trucks vám pomôže nájsť najlepší balík Dynafleet pre vaše podnikanie.

Vyhľadajte vášho miestneho predajcu