Trucks

Systém Dynafleet

Presnosť rozhodnutí – presne o tom je systém Dynafleet. V akomkoľvek časovom okamihu môžete vidieť presnú polohu a stav vašich vodičov, nákladných vozidiel a vybavenia – a rovnako aj získať kvalitné údaje na ďalšie plánovanie a analyzovanie vašej prevádzky. Systém Dynafleet vám navyše ukazuje, na ktoré oblasti sa zamerať. Ste pripravení začať?

Služby systému Dynafleet
 

Ponuku služieb systému Dynafleet možno aktivovať v akejkoľvek kombinácii. Každá služba je dostupná za fixný mesačný poplatok vrátane medzinárodného komunikačného roamingu. Prístup k nej je možné získať z akéhokoľvek zariadenia prostredníctvom portálu Volvo Connect, rozhrania pre všetky vaše digitálne služby.

Systémová integrácia

Pre väčšiu flexibilitu môžete integrovať služby Volvo Connect a Dynafleet do svojej existujúcej IT infraštruktúry. To znamená, že vaše údaje o vozovom parku môžete použiť na vylepšenie ďalších aplikácií tretích strán, od plánovania až po mzdy, čo vám do správy vozidlového parku prinesie novú úroveň efektívnosti.

 

 

 

Registrácia karty spoločnosti

Požiadajte obchodného zástupcu Volvo Trucks, aby zaregistroval vašu kartu spoločnosti online. Ide o bezpečný spôsob ukladania a preberania údajov tachografu na diaľku, takže môžete podľa požiadaviek legislatívy pohodlne sledovať aktivitu vodiča.

Dokonalý balík

Váš miestny predajca spoločnosti Volvo Trucks vám pomôže nájsť najlepší balík Dynafleet pre vaše podnikanie.