Trucks

Vitajte doma

Portál Volvo Connect 

Zjednodušenie vašej každodennej prevádzky
 

Bez ohľadu na to, či jazdíte na vlastnom nákladnom vozidle alebo riadite vozový park, môžete prepojiť rozhodujúce aspekty svojho podnikania úplne novými spôsobmi. Na jednom mieste, po jednom prihlásení a na jeden pohľad. Portál Volvo Connect je rozhranie pre vaše digitálne služby. Predstavte si to ako digitálny domov pre ziskovejší prepravný systém.

Prevádzkyschopnosť

Majte všetko pod kontrolou a pocit istoty, keď viete, že vaše nákladné vozidlá sú v dobrom stave a pripravené na použitie. Portál Volvo Connect vám ponúka prístup k službám, ktoré zvyšujú vašu prevádzkyschopnosť. Napríklad: Získajte prehľad o stave celého svojho vybavenia, vrátane varovaní a výstrah. Prezrite si všetky servisné návštevy, ktoré ste naplánovali a rezervovali. Ľahko nahlasujte problémy súvisiace s vybavením. A ďalšie novinky.

Produktivita

Získajte informácie, ktoré vám pomôžu udržať popredné postavenie vašej prevádzky. Portál Volvo Connect ponúka služby správy vozového parku, ako je Dynafleet Positioning, ktorá vám poskytuje prehľad o polohe a stave každého nákladného vozidla v reálnom čase, takže je ľahké ich sledovať a vybaviť súvislosti s prepravou.

Výkon

Pozrite sa podrobnejšie na komplexné dáta a zaistite plynulejšiu, koordinovanejšiu a produktívnejšiu prevádzku. Vďaka Volvo Connect máte prístup k službám zvyšujúcim výkonnosť, ako je Dynafleet Palivo a životné prostredie, ktoré uľahčujú priebežné sledovanie spotreby paliva, a učia vodičov zlepšovať zručnosti v oblasti úspory paliva.

Všetko potrebné na jednej obrazovke
 

Vaše nákladné vozidlá, činnosti a dokonca vaše poznatky – všetko na jednom digitálnom rozhraní. Spojením všetkých informácií o vašom podnikaní vám portál Volvo Connect ušetrí čas, eliminuje problémy a poskytne vám jasnejší prehľad dôležitých ukazovateľov. Pomáha vám s prípravou, plánovaním a neustálym zlepšovaním. Vďaka tomu môžete posunúť vašu prevádzkyschopnosť, efektivitu a produktivitu na novú úroveň.

Podpora pre všetky aspekty vašej prevádzky
 

Portál Volvo Connect je navrhnutý tak, aby ste mali väčšiu kontrolu. Ponúkaprístup k špičkovým službám v danom odbore, kedykoľvek, kdekoľvek a akokoľvek ich potrebujete. Je to tak jednoduché.
 

Vďaka prehľadnému a intuitívnemu rozhraniu je orientácia jednoduchá. Ihneď po prihlásení získate prehľad o najdôležitejších informáciách a službách. A po jednom či dvoch kliknutiach zobrazíte podrobnejšie informácie. Flexibilný portál Volvo Connect je možné prisôsobiť potrebám a preferenciám. Všetko je na vás.

Toto je portál Volvo Connect

Zákaznícky portál

Volvo Connect si predstavte ako riadiace centrum pre vašu organizáciu. Zákaznícky portál je pracovným priestorom, kde môžete využívať plný potenciál svojich služieb. Užívatelia získajú svoj prístup, takže výhody môže využívať každý od majiteľov nákladných vozidiel a správcov vozových parkov po vodičov, dispečerov a administrátorov. Personalizovaný informačný panel ponúka prehľad informácií a služieb, ktoré sú pre danú osobu najrelevantnejšie. Aby bol každý deň jednoduchší, inteligentnejší a plynulejší – a to pre všetkých.

 

Aplikácia Volvo Connect

Volvo Connect vo vašich vlastných rukách. Získajte prístup k výkonným analytickým nástrojom, informáciám o vybavení a dobe pracovného času vodičov; spravujte niekoľko vozových parkov; a posielajte okamžité správy – všetko z jedného intuitívneho a ľahko ovládateľného panela.

 

Služby na jednom mieste

Prostredníctvom hlavného panelu portálu Volvo Connect získate jednoduchý prístup k digitálnym službám spoločnosti Volvo Trucks ako aj vybraných partnerov. Práve tu si budete môcť časom objednať a aktivovať služby z neustále sa zväčšujúcej ponuky.

 

 

 

Portál pre ďalší vývoj

Vďaka vývojárskemu konceptu sa bude portál Volvo Connect v budúcnosti neustále rozvýjať a zlepšovať. Do ponuky sa tak dostanú nové, inovatívne služby vyvinuté vybranými odborníkmi a ďalšími partnermi.

 

 

 

Sme tu pre vás

Najlepší spôsob, ako sa oboznámiť s portálom Volvo Connect, je vyskúšať si ho. Viac informácií vám poskytne obchodný zástupca Volvo Trucks..