Volvo Trucks

SLOVENSKÁ REPUBLIKA

×
Domov portálu Volvo Connect

Vitajte doma

Portál Volvo Connect 

Zjednodušenie vašej každodennej prevádzky

Bez ohľadu na to, či jazdíte na vlastnom nákladnom vozidle alebo riadite vozidlový park, môžete prepojiť rozhodujúce aspekty svojho podnikania spôsobmi, aké boli doteraz nemožné. Na jednom mieste. Jedno prihlásenie, na jeden pohľad. Portál Volvo Connect je nové rozhranie pre vaše digitálne služby. Predstavte si to ako digitálny domov pre ziskovejší prepravný systém.

Volvo Connect – Práca s notebookom

Všetko, na čom záleží – na jeden pohľad

Vaše nákladné vozidlá, činnosti a dokonca vaše poznatky – všetko na jednom digitálnom rozhraní. Spojením všetkých informácií o vašom podnikaní vám portál Volvo Connect ušetrí čas, eliminuje problémy a poskytne vám jasnejší prehľad dôležitých ukazovateľov. Pomáha vám s prípravou, plánovaním a neustálym zlepšovaním. Vďaka tomu môžete posunúť vašu prevádzkyschopnosť, efektivitu a produktivitu na novú úroveň.

Assets image Volvo Connect

Starostlivosť o vašu zbierku

Majte všetko pod kontrolou a pocit istoty, keď viete, že vaše nákladné vozidlá sú v dobrom stave a pripravené na použitie.

Activities image Volvo Connect

Zdokonaľovanie vášho pohybu

Získajte informácie, ktoré vás posilnia a pomôžu vám udržať popredné postavenie vašej prevádzky.

Insights image Volvo Connect

Mať viac informácií Podávať lepší výkon

Pozrite sa podrobnejšie na širší kontext a zaistite si plynulejšiu, koordinovanejšiu a produktívnejšiu prevádzku.

Podpora celej vašej prevádzky

Otvorte sa svetu služieb a funkcií vďaka našim najmodernejším digitálnym nástrojom. Tu nájdete to, čo je aktuálne dostupné. A je to len začiatok.

Layers Volvo Connect

Navrhnuté na zjednodušenie

Portál Volvo Connect je prehľadný a intuitívny, vďaka čomu sa na ňom ľahko orientuje. Získajte prehľad informácií a služieb, ktoré sú pre vás najdôležitejšie, ihneď po prihlásení. Na portál Volvo Connect sa môžete prihlásiť a používať ho z celého radu inteligentných zariadení a veľkostí obrazovky.

 

Vrstvy funkčnosti

Pridávanie údajov a funkčnosti vo vrstvách uľahčuje rozhodovanie a zvyšuje efektivitu.

Marketplace Volvo Connect

Vaše miesto pre služby

Prostredníctvom prístrojového panelu portálu Volvo Connect je možné získať jednoduchý prístup na miesto predstavujúce digitálne služby od spoločnosti Volvo Trucks ako aj vybraných partnerov. Práve tu si budete môcť časom objednať a aktivovať služby z neustále sa zväčšujúcej ponuky.

 

Portál pre vývojárov

Portál pre vývojárov pomáha zaručiť, že portál Volvo Connect sa bude v budúcnosti neustále zlepšovať. Privítanie a aktivácia nových, inovatívnych služieb, ktoré vyvinuli vybraní odborníci a ďalší partneri.

Devices Volvo Connect

Začať je jednoduché

Portál Volvo Connect je dostupný bezplatne. Rozdiel je v tom, ako ho naplníte a ako ho budete využívať. Vy sa prihlásite na odber služieb, ktoré si želáte, a zvýšite tým hodnotu svojej prevádzky. Kontaktujte svojho predajcu Volvo, ktorý vám poskytne ďalšie informácie.

 

Aj v prípade zmiešaných vozidlových parkov

Portál Volvo Connect môže integrovať údaje z externých systémov a použiť údaje z vozidiel bez ohľadu na ich značku.

Man beside truck Volvo Connect

Rastie spolu s vami

Rozvíjajte svoje podnikanie vďaka dynamickému rozhraniu, ktoré rastie spolu s vami. Portál Volvo Connect vám v súčasnosti poskytuje dôležité služby, ktoré vám pomáhajú efektívnejšie prevádzkovať a rozvíjať vaše podnikanie. Je to len začiatok. Časom sa môžete tešiť na nové digitálne služby, vďaka ktorým udržíte váš podnik na špičkovej úrovni.

SME TU PRE VÁS

Najlepší spôsob, ako sa dozvedieť, o čo je portál Volvo Connect, je zažiť ho na vlastnej koži. Bližšie informácie vám poskytne váš predajca.