Volvo Trucks

SLOVENSKÁ REPUBLIKA

×
Domov portálu Volvo Connect

Vitajte doma

Portál Volvo Connect 

Zjednodušenie vašej každodennej prevádzky

Bez ohľadu na to, či jazdíte na vlastnom nákladnom vozidle alebo riadite vozidlový park, môžete prepojiť rozhodujúce aspekty svojho podnikania spôsobmi, aké boli doteraz nemožné. Na jednom mieste. Jedno prihlásenie, na jeden pohľad. Portál Volvo Connect je nové rozhranie pre vaše digitálne služby. Predstavte si to ako digitálny domov pre ziskovejší prepravný systém.

Volvo Connect – Práca s notebookom

Všetko, na čom záleží – na jednej obrazovke

Vaše nákladné vozidlá, činnosti a dokonca vaše poznatky – všetko na jednom digitálnom rozhraní. Spojením všetkých informácií o vašom podnikaní vám portál Volvo Connect ušetrí čas, eliminuje problémy a poskytne vám jasnejší prehľad dôležitých ukazovateľov. Portál vám pomôže s prípravou, plánovaním a neustálym zlepšovaním. Vďaka tomu môžete posunúť vašu prevádzkyschopnosť, efektivitu a produktivitu na novú úroveň.

Assets image Volvo Connect

Postarajte sa o svoju zbierku

Majte všetko pod kontrolou a pocit istoty, keď viete, že vaše nákladné vozidlá sú v dobrom stave a pripravené na prácu.

Activities image Volvo Connect

Zdokonaľte svoje pohyby

Na základe zistených dát budete môcť posunúť svoju firmu o ďalší krok vpred. 

Insights image Volvo Connect

Viac informácií, vyšší výkon

Detailné údaje vám dajú dokonalý prehľad, vďaka čomu budete môcť urobiť rozhodnutia, ktorých výsledkom bude plynulejší, koordinovanejší a produktívnejší chod firmy.

Podpora pre všetky aspekty vašej prevádzky

Objavte celý svet služieb a funkcií vďaka našim najmodernejším digitálnym nástrojom. Nižšie nájdete našu aktuálnu ponuku. A je to len začiatok.

Layers Volvo Connect

V jednoduchosti je sila

Volvo Connect je portál s jednoduchým a intuitívnym rozhraním, v ktorom nájdete všetko, čo hľadáte. Ihneď po prihlásení sa vám zobrazí prehľad najdôležitejších informácií a služieb. Portál Volvo Connect môžete využívať na celom rade inteligentných zariadení bez ohľadu na to, akú veľkú obrazovku majú. 

 

Vrstvy funkčnosti

Pridávanie údajov a funkcií do vrstiev uľahčuje rozhodovanie a zvyšuje efektivitu.

Marketplace Volvo Connect

Služby na jednom mieste

Prostredníctvom hlavného panelu portálu Volvo Connect získate jednoduchý prístup k digitálnym službám spoločnosti Volvo Trucks ako aj vybraných partnerov. Práve tu si budete môcť časom objednať a aktivovať služby z neustále sa zväčšujúcej ponuky.

 

Portál pre ďalší vývoj

Vďaka vývojárskemu konceptu sa bude portál Volvo Connect v budúcnosti neustále rozvýjať a zlepšovať. Do ponuky sa tak dostanú nové, inovatívne služby vyvinuté vybranými odborníkmi a ďalšími partnermi.

Devices Volvo Connect

Začať je jednoduché

Portál Volvo Connect je dostupný bezplatne. Rozdiel je v tom, ako ho naplníte a ako ho budete využívať. Vy sa prihlásite na odber služieb, ktoré si želáte, a zvýšite tým hodnotu svojej prevádzky. Kontaktujte svojho predajcu Volvo, ktorý vám poskytne ďalšie informácie.

 

Aj v prípade zmiešaných vozidlových parkov

Portál Volvo Connect môže integrovať údaje z externých systémov a použiť údaje z vozidiel bez ohľadu na ich značku.

Man beside truck Volvo Connect

Rastie spolu s vami

Rozvíjajte svoje podnikanie vďaka dynamickému rozhraniu, ktoré rastie spolu s vami. Portál Volvo Connect vám v súčasnosti poskytuje dôležité služby, ktoré vám pomáhajú efektívnejšie prevádzkovať a rozvíjať vaše podnikanie. A to je len na začiatku. Časom sa môžete tešiť na nové digitálne služby, vďaka ktorým udržíte svoju firmu o krok pred konkurenciou.

SME TU PRE VÁS

Najlepší spôsob, ako sa oboznámiť s portálom Volvo Connect, je vyskúšať si ho. Viac informácií vám poskytne váš obchodný zástupca.