Trucks

Exteriér kabíny

Práca v okolí vozidla Volvo FE

Pokiaľ veľkú časť pracovných dní trávite mimo kabíny, potrebujete nákladné vozidlo, ktoré ponúka bezpečné a efektívne prostredie v okolí vozidla. Pozrite sa bližšie na niektoré riešenia Volvo FE, ktoré k tomu prispievajú.

Ľahký prístup do kabíny

Keď pracujete v okolí svojho nákladného vozidla, nastupovanie a vystupovanie z Volvo FE je skutočne hračkou bez ohľadu na typ kabíny. Čím častejšie to počas dňa absolvujete, tým viac to oceníte.

Prístup k výbave vozidla

Vybavte svoje Volvo FE dvomi samostatnými skrinkami na náradie pre uloženie bezpečnostných popruhov a ďalšieho vybavenia, ktoré potrebujete pri práci mimo kabíny. Menšia verzia má objem 55 litrov a väčšia 125 litrov.

Napájajte svoje zariadenia

Poháňate svoje Volvo FE elektrinou, plynom alebo naftou? Bez ohľadu na to sú na výber pomocné pohony, ktoré prenášajú energiu do vašich čerpadiel, sklápača, plošiny alebo akéhokoľvek zariadenia, ktoré potrebujete na svoju prácu.

Na vašej úrovni

Ak sa potrebujete prispôsobiť rôznym výškam, vyberte si vzduchové odpruženie. Systém elektronického riadenia (ECS) ovláda výšku vzduchového odpruženia pomocou spínačov na prístrojovom paneli alebo diaľkovom ovládaní. Nakladanie je jednoduchšie a rýchlejšie.

Navrhnutý na špeciálne úlohy

Podvozok môže byť špeciálne upravený na špecifické účely, ako napr. odvoz odpadu, cisterna a žeriav. S cieľom optimalizovať podvozok je možné premiestniť komponenty ako palivová nádrž a nádrž AdBlue.

Možnosti hnacej línie

Kvalita vzduchu a hladina hluku mimo kabíny výrazne prispievajú ku kvalite pracovného prostredia v okolí kabíny. Volvo FE prichádza s hnacími líniami, ktoré poháňa buď tichý elektrický motor s nulovými výfukovými emisiami, alebo naftový motor Euro 6.

Volvo FE – hnacia línia

Volvo FE sa dokonale uplatní v týchto typoch prepravy

Chcete sa ešte na niečo spýtať?

Obchodný zástupca Volvo Trucks vám ochotne odpovie. Zastavte sa, zavolajte alebo ho požiadajte, aby prišiel k vám.