Trucks

Splynie s prostredím

Kabína modelu Volvo FE

Kompaktné. Sebavedomé. A hrdé na pôvod Volvo. Volvo FE sa perfektne hodí na mestskú a regionálnu distribúciu. Charakteristické svetlá v tvare V, veľkorysé plochy okien a nízky vstup do kabíny dokazujú, že toto nákladné vozidlo je stvorené do mestského prostredia.

Nízke a kompaktné

Je viditeľné, že Volvo FE je skonštruované do mestského prostredia. Vonkajšie rozmery kabíny sú kompaktné a bez ohľadu na jej typ je jazdná pozícia nízko, a teda v kontakte s ulicou. Na sedadle vodiča máte ideálne podmienky pre nadviazanie očného kontaktu s ostatnými účastníkmi cestnej premávky. A ak chcete ešte viac, je tu kabína s nízkym vstupom.

Aký typ kabíny preferujete?

Vyberte si zo štyroch rôznych typov kabín. Každá má svoje špecifiká v závislosti od toho, či chcete skutočne kompaktný formát kabíny, alebo preferujete viac vnútorného priestoru, či hľadáte skutočne nízky vstup.

Koncept trojdielneho nárazníka

Súčasťou inovatívneho konceptu nárazníka sú oceľové rohové časti, ktoré zabezpečujú vynikajúcu ochranu pri náraze. Ak sa jedna časť poškodí, je ľahké ju vymeniť.

Veľkorysé presklené plochy

Všetky kabíny Volvo FE ponúkajú veľkorysé plochy okien a vynikajúci výhľad. Ak chcete svoj priamy výhľad ešte viac vylepšiť, môžete si svoje Volvo FE objednať s presklenými plochami navyše.

Chcete sa ešte na niečo spýtať?

Obchodný zástupca Volvo Trucks vám ochotne odpovie. Zastavte sa, zavolajte alebo ho požiadajte, aby prišiel k vám.