Volvo Trucks

SLOVENSKÁ REPUBLIKA

×

Na ulici ako doma

KABÍNA VOZIDLA VOLVO FE

Kompaktné. Sebaisté. Hrdé na pôvod Volvo. Volvo FE sa odlišuje od iných nákladných vozidiel určených na mestskú a regionálnu distribúciu. Vďaka svojej aerodynamickej kabíne, charakteristickým svetlometom v tvare písmena V a výnimočným bezpečnostným funkciám patrí medzi najkvalitnejšie vozidlá vo svojej triede.

Súčasť rodiny

Jemne zaoblený, aerodynamický dizajn. Odvážne línie a grafika. Charakteristické svetlomety v tvare písmena V. Volvo FE je síce menšie, ale tiež obratnejšie a ľahšie – dve veľmi oceňované vlastnosti pri operáciách v blízkosti miest. Privítajte plnohodnotného člena ponuky kvalitných nákladných vozidiel spoločnosti Volvo.

Poznávacie znamenie

Prestížny emblém je na vozidle Volvo FE umiestnený vysoko vpredu na vozidle. Bližšie k vám, vodičovi. Zdôrazňuje blízkosť vodiča k ostatným účastníkov cestnej premávky. V rušnej premávke to vytvára ústretovejší dojem z vozidla.

Voľné prúdenie vzduchu

Jemne zaoblený, aerodynamický dizajn vozidla Volvo FE znižuje odpor vzduchu, pričom zlepšuje jazdné vlastnosti a šetrí palivo. Vďaka svojej charakteristickej prednej mriežke so vzorom medového plástu, ktorá umožňuje efektívnejšie prúdenie vzduchu, zlepšuje chladenie motora a úpravu výfukových plynov.

Strešný spojler

Strešný spojler znižuje odpor vzduchu. Ak chcete dosiahnuť ešte lepšie výsledky, skombinujte ho so slnečnou clonou a bočnými spojlermi.

Koncept trojdielneho nárazníka

Súčasťou inovatívneho konceptu nárazníka sú oceľové rohové časti, ktoré zabezpečujú vynikajúcu ochranu pri náraze. Ak sa jedna časť poškodí, je ľahké ju vymeniť. Budete tak mať nižšie náklady na opravy.

Vyberte si dokonalú kabínu

360° pohľad na exteriér

Dole nájdete interaktívny prehľad kabíny. Ak sa chcete dozvedieť viac, kliknite na rámčeky s textom. Kliknite na tlačidlo „Celá obrazovka“ pre ešte lepší zážitok. Opísané prvky a funkcie sú všeobecné a môžu byť odlišné než tie vo vašom konkrétnom nákladnom vozidle.

Vyberte si z viac ako 650 farieb. Všetky sú ekologické.

Ušetrite čas a peniaze, pretože nebudete musieť navštíviť špecializovanú lakovňu. Objednajte si svoje Volvo s farbou, akú si prajete. Vyberte si z viac ako 650 rôznych tónov a odtieňov. Ak si však nevyberiete ani z tejto širokej ponuky, môžeme vám namiešať akúkoľvek farbu.

Chcete malú ukážku? Pozrite sa do vzorkovníka farieb.

Nezabúdajte, že monitory počítačov nedokážu verne zobraziť sýtosť farieb. Ak si chcete pozrieť konkrétne vzorky lakov, navštívte svojho predajcu značky Volvo. Upozorňujeme vás, že nie všetky farby sú dostupné pre všetky modely a na všetkých trhoch. Na obrázku je nákladné vozidlo s najvyššou úrovňou lakovania.

Tento vzorkovník farieb obsahuje všetky farby dostupné v predajnom systéme. Mnoho plných farieb je dostupných aj s priesvitným lakom. Ak nemôžete nájsť požadovanú farbu, obráťte sa na vášho predajcu spoločnosti Volvo.

Pokochajte sa

Presvedčte sa sami – Volvo FE je najlepšie vyzerajúce distribučné nákladné vozidlo na ceste. Zastavte sa u svojho miestneho predajcu spoločnosti Volvo Trucks.