Volvo Trucks

SLOVENSKÁ REPUBLIKA

×

Radosť z jazdy

Interiér kabíny vozidla Volvo FE

Vodič, ktorý sa cíti pohodlne, pracuje efektívnejšie. Preto je teraz práca vo vozidle Volvo FE ešte efektívnejšia než kedykoľvek predtým. Pohodlný nástupný schodík uľahčuje nastupovanie. Keď sa dostanete dovnútra, zistíte, že priestranný interiér s dobre rozmiestnenými prvkami robí z vášho vozidla prostredie, v ktorom je radosť pracovať. Rozhliadnite sa po interiéri vozidla

Ergonomické myslenie

Prístrojový panel. Radenie prevodových stupňov. Ovládacie prvky. Úložný priestor. Vo vozidle Volvo FE je všetko, čo potrebujete na vykonanie vašej práce tam, kde to potrebujete, a na dosah ruky. To znamená menej pohybu. Menej námahy a zaťaženia. Vaše ruky teraz strávia viac času na volante a oči nemusíte spustiť z cesty.

Štyri veľkosti kabíny

Vyberte si zo štyroch typov kabín – denná kabína, kabína na krátkodobé spanie, spacia kabína alebo kabína s nízkym vstupom. Spacia kabína je najpriestornejším modelom, ktorý je ideálny na prácu s potrebou odpočinku počas pracovného dňa.

Perfektné sedenie

Ergonomické sedadlá vozidla Volvo FE poskytujú pevné upevnenie, integrovanú opierku hlavy a bezpečnostný pás. Materiál čalúnenia je veľmi odolný voči znečisteniu. Sedadlá vodiča aj spolujazdca sa dajú nastaviť pre viaceré potreby.

Udržujte poriadok

S poťahmi sedadiel ochránite pôvodné čalúnenie vozidla a uľahčíte čistenie. Boli špeciálne navrhnuté spoločnosťou Volvo a sú k dispozícii v dvoch farbách.

Veľa priestoru pre vaše veci

Na prístrojovom paneli. Vo dverách. Nad hlavou. Medzi sedadlami. Keď sa rozhliadnete po kabíne Volvo FE, nájdete dostatok úložného priestoru. Môžete dokonca pridať ďalší.

Jemné doladenie 

360˚ pohľad na interiér

Dole nájdete interaktívny prehľad interiéru kabíny. Ak sa chcete dozvedieť viac, kliknite na rámčeky s textom. Kliknite na tlačidlo „Celá obrazovka“ pre ešte lepší zážitok. Opísané prvky a funkcie sú všeobecné a môžu byť odlišné než tie vo vašom konkrétnom nákladnom vozidle.

Spravte si pohodlie

Zažite ergonomické myslenie na vlastnej koži. Váš miestny predajca spoločnosti Volvo Trucks vám ochotne predvedie kabínu vozidla Volvo FE.