Trucks

Vitajte v práci

Volvo FE - interiér kabíny

Kabína Volvo FE ponúka skvelé pracovné prostredie pre zaneprázdnených mestských profesionálov. Nech už si vyberiete akýkoľvek model kabíny, pohodlný nástupný schodík uľahčuje nastupovanie. Keď nastúpite, priestranný interiér s dobre navrhnutými prvkami vám poskytne skvelé miesto na prácu.

Viditeľnosť na všetky strany

Nízka pozícia pri jazde, veľké čelné sklo a extra okná vo dverách vám poskytnú blízky kontakt s prostredím okolo vozidla. Vynikajúci kontakt s okolím vozidla a viditeľnosť na všetky strany robia z vozidla Volvo FE bezpečného mestského spoločníka.

Extra okná a výhľad

Objednajte si Volvo FE s pomocnými oknami v spodnej časti dverí a za dverami. Tie ešte viac zdokonaľujú váš výhľad na oblasť v blízkosti nákladného vozidla.

Výhody kabíny s nízkym vstupom

Kabína Volvo FE s nízkym vstupom je navrhnutá pre plynulejšiu premávku s častým rozjazdom a zastavením – napríklad pri zbere odpadu, distribúcii či stavebných prácach. Vďaka pohodlnému a nízko položenému nástupu a dverám, ktoré sa otvárajú pod uhlom  90-stupňov a majú prah 440 mm nad vozovkou, bude nastupovanie a vystupovanie hračkou. Výsledkom je menšia námaha a únava, a tiež vyššia produktivita práce.

Dve alebo štyri miesta?

Kabína s nízkym vstupom sa dodáva v dvoch verziách. Priechodná verzia ponúka rovnú podlahu po celej ploche kabíny a kapacitu až štyri miesta na sedenie. Ak stačí jeden pasažier, je tu verzia so vzduchom odpruženým sedadlom spolujazdca a tunelom motora. Je to skvelá voľba pre mestskú distibúciu a prepravy v stavebníctve. 

Sklápacie dvere spolujazdca

Kabína na ľahké nastupovanie sa dodáva s bežnými dverami, alebo so sklápacími dverami na strane spolujazdca. Sklápacie dvere ponúkajú široké otváranie a nízky vstup, preto je prístup v prostredí s intenzívnou prevádzkou bezpečnejší a pohodlnejší.

Ergonomické myslenie

Prístroje, radiaca páka, ovládacie prvky a úložný priestor. Vo vozidle Volvo FE je všetko, čo potrebujete na svoju prácu, presne tam, kde to očakávate. To znamená menej pohybu. Menej námahy a zaťaženia. Vaše ruky tak strávia viac času na volante a vy môžete sledovať, čo sa deje okolo vášho nákladného vozidla.

Perfektné sedenie

Ergonomické sedadlá vozidla Volvo FE s integrovanou opierkou hlavy a bezpečnostným pásom vám poskytnú príjemné sedenie. Materiál čalúnenia je veľmi odolný voči znečisteniu. Sedadlá vodiča aj spolujazdca sa dajú nastaviť pre viaceré potreby.

Máte otázky?

Váš lokálny predajca spoločnosti Volvo Trucks vám ich zodpovie. Zastavte sa, zavolajte alebo ho požiadajte, aby prišli k vám.