Trucks

Vitajte v práci

Interiér modelu Volvo FE

Kabína Volvo FE ponúka skvelé pracovné prostredie pre zaneprázdnených mestských profesionálov. Nech už si vyberiete akýkoľvek typ kabíny, pohodlný nástupný schodík uľahčuje nastupovanie. Keď nastúpite, priestranný interiér s dobre navrhnutými prvkami vám poskytne skvelé miesto na prácu.

Výhľad na všetky strany

Nízka pozícia pri jazde, veľké čelné sklo a extra okná vo dverách vám poskytnú blízky kontakt s prostredím okolo vozidla. Vynikajúci kontakt s okolím a výhľad na všetky strany robia z modelu Volvo FE bezpečného mestského spoločníka.

Extra okná

Objednajte si Volvo FE s doplnkovými oknami v spodnej časti dverí. Tie ešte viac zdokonalia váš výhľad na okolie nákladného vozidla.

Výhody kabíny s nízkym vstupom

Kabína Volvo FE s nízkym vstupom je navrhnutá na plynulejšie operácie pri častom štartovaní a zastavovaní – napríklad pri zbere odpadu, doručovaní či stavebných prácach. Vďaka pohodlnému nízkemu vstupu až na úroveň 440 mm a 90-stupňovému otváraniu dverí je nastupovanie a vystupovanie hračkou. Výsledkom je menšia námaha a únava, a tiež zvýšená produktivita.

Dve alebo štyri miesta?

Kabína s nízkym vstupom sa dodáva v dvoch verziách. Verzia s prechodnou podlahou ponúka rovnú podlahu cez celú kabínu a kapacitu až štyri miesta na sedenie. Ak stačí jeden pasažier, je tu verzia so vzduchom odpruženým sedadlom spolujazdca a tunelom motora. Je to skvelá voľba pre mestské dodávky a stavebnú prepravu.

Natupovanie je jednoduché

Dvere kabíny s nízkym vstupom majú veľký uhol otvárania, vďaka čomu je nastupovanie ešte pohodlnejšie.

Ergonomický prístup

Prístrojový panel. Radiaca páka. Ovládacie prvky. Úložný priestor. Vo vozidle Volvo FE je všetko, čo potrebujete na svoju prácu, presne tam, kde to očakávate. To znamená menej pohyb a námahy. Vaše ruky tak strávia viac času na volante a vy môžete sledovať, čo sa deje okolo vášho nákladného vozidla.

Perfektné sedenie

Ergonomické sedadlá modelu Volvo FE s integrovanou opierkou hlavy a bezpečnostným pásom vám poskytnú príjemné sedenie. Materiál čalúnenia je veľmi odolný voči znečisteniu. Sedadlá vodiča aj spolujazdca sa dajú nastaviť pre viaceré potreby.

Chcete sa ešte na niečo spýtať?

Obchodný zástupca Volvo Trucks vám ochotne odpovie. Zastavte sa, zavolajte alebo ho požiadajte, aby prišiel k vám.