Trucks

Vitajte v práci

Interiér modelu Volvo FL

Kabína Volvo FL ponúka príjemné pracovné prostredie pre profesionálov pracujúcich v meste. Nech už si vyberiete akýkoľvek typ kabíny, pohodlný nástupný schodík uľahčuje nastupovanie. Keď nastúpite, priestranný interiér s dobre navrhnutými prvkami vám poskytne skvelé miesto na prácu.

Nastupujte s ľahkosťou

A čo ak počas pracovného dňa často nastupujete a vystupujete z kabíny? Kabína Volvo FL je položená na podvozku nízko a ponúka skutočne ľahký prístup za každých podmienok.

Perfektné sedenie

Sedadlá modelu Volvo FL poskytujú vynikajúce pohodlie a majú integrovanú opierku hlavy a bezpečnostný pás. Materiál čalúnenia je veľmi odolný voči znečisteniu. Sedadlá vodiča aj spolujazdca sa dajú nastaviť podľa potreby a požiadaviek náročného dňa.

Ergonomické polohovanie

Prístroje, radiaca páka, ovládacie prvky a úložný priestor. Všetko, čo potrebujete na svoju prácu, je presne tam, kde to očakávate. Práca tak vyžaduje menej pohybov, čo znamená menej naťahovania sa a namáhania. Ruky môžete nechať na volante a očami sledovať, čo sa deje okolo vášho nákladného vozidla na rušnej ulici.

Priestor pre váš pracovný deň

Bez ohľadu na to, aký typ kabíny si vyberiete – bude tam dostatok priestoru pre vás a vaše vybavenie. Úložný priestor nájdete v prístrojovom paneli, vo dverách, nad hlavou a medzi sedadlami. Krátka spacia kabína ponúka miesto pre oddych a kabína pre osádku disponuje priestorom až pre 6 cestujúcich.

Výhľad na všetky strany

Nízka pozícia pri jazde, veľké čelné sklo a extra okná vo dverách vám poskytnú blízky kontakt s prostredím okolo vozidla. Vynikajúci kontakt s okolím a výhľad na všetky strany robia z vozidla Volvo FL bezpečného spoločníka do mesta.

Extra okná a výhľad

Objednajte si Volvo FL s doplnkovými oknami v spodnej časti dverí. Tie zlepšia váš výhľad na miesta v blízkosti nákladného vozidla.

Chcete sa ešte na niečo spýtať?

Obchodný zástupca spoločnosti Volvo Trucks vám ochotne poradí. Zastavte sa, zavolajte mu alebo ho požiadajte, aby prišiel k vám.