Volvo Trucks

SLOVENSKÁ REPUBLIKA

×

Navrhnuté pre vás 

Volvo FL – interiér kabíny

Priestor. Úložný priestor. Prístroje a informácie sú presne tam, kde ich potrebujete. Pohodlné sedadlo. Nastaviteľný volant. Nízke hladiny hluku v interiéri. Vitajte v kabíne Volvo FL – vašej luxusnej kancelárii na kolesách.  

Ergonomické myslenie 

Prístrojový panel. Radenie prevodových stupňov. Ovládacie prvky. Úložný priestor. Vo vozidle Volvo FL je všetko presne tam, kde to potrebujete, a na dosah ruky. To znamená menej pohybu. Menej námahy a zaťaženia. Vaše ruky teraz strávia viac času na volante a oči nemusíte spustiť z cesty.

Perfektné sedenie

Ergonomické sedadlá vozidla Volvo FL poskytujú pevné upevnenie, integrovanú opierku hlavy a bezpečnostný pás. Materiál čalúnenia je veľmi odolný voči znečisteniu. Sedadlá vodiča aj spolujazdca sa dajú nastaviť pre viaceré potreby.

Vyberte si svoj priestor

Vyberte si z troch veľkostí kabíny: denná kabína, kabína na krátkodobé spanie a kabína pre posádku. Výber závisí od potreby nákladového priestoru alebo počtu pasažierov. Spoločná šírka je 2 100 mm a dĺžka sa pohybuje od 1 600 do 2 980 mm.

Veľa priestoru pre vaše veci 

Na prístrojovom paneli. Vo dverách. Nad hlavou. Medzi sedadlami. Keď sa rozhliadnete po kabíne vozidla Volvo FL, nájdete dostatok úložného priestoru. Môžete dokonca pridať ďalší.

360˚ pohľad na interiér

Dole nájdete interaktívny prehľad kabíny. Ak sa chcete dozvedieť viac, kliknite na rámčeky s textom. Kliknite na tlačidlo „Celá obrazovka“ pre ešte lepší zážitok. Opísané prvky a funkcie sú všeobecné a môžu byť odlišné než tie vo vašom konkrétnom nákladnom vozidle.

Vyberte si pohodlie

Navštívte vášho miestneho predajcu spoločnosti Volvo Trucks a vyskúšajte si na vlastnej koži kabínu, ktorá bola navrhnutá podľa vás.