Trucks

Správa kariet spoločnosti 

Nemusíte sa obávať, že vám bude chýbať zákonom požadované sťahovanie údajov z tachografu vodiča. So službou Správa kariet spoločnosti máte istotu, že vaše karty sú vždy online a zariadenia Volvo Trucks ich bezpečne spravujú. Na portáli Volvo Connect máte prístup k svojim údajom a súborom odkiaľkoľvek a kedykoľvek. 

Kľúčové výhody

Vaše firemné karty sú vždy bezpečne uloženú online.

Nikdy nezmeškáte zákonom požadované stiahnutie údajov.

Získate nonstop prístup k svojim údajom v aplikácii Volvo Connect. 

Viac informácií o službe Správa kariet spoločnosti nájdete nižšie. Môžete tiež navštíviť portál Volvo Connect alebo kontaktovať nášho experta na Volvo Connect, ktorý vám poskytne ďalšie informácie.

Pohodlný spôsob, ako zabezpečiť súlad s predpismi

Európske a vnútroštátne právne predpisy kladú prísne požiadavky na riadenie času jazdy a odpočinku. To znamená, že informácie z pamäte tachografu a kariet vodičov sa musia pravidelne sťahovať a ukladať podľa určitých špecifikácií. Karta spoločnosti uzamkne údaje výhradne pre vašu organizáciu a pre sťahovanie údajov je potrebná vaša autorizácia.

Služba Pracovný čas vodiča na portáli Volvo Connect vám umožňuje na diaľku stiahnuť údaje z karty vodiča a z pamäte tachografu priamo do vašej kancelárie. Správa kariet spoločnosti je doplnková služba pre bezpečné uloženie firemných kariet v našich zariadeniach - vždy sú dostupné v súlade s predpismi. 

Získajte prístup k svojim údajom odkiaľkoľvek

Registráciou karty spoločnosti sú vaše dáta vždy online, čo je podmienkou pre automatické sťahovanie na diaľku. Na portáli Volvo Connect máte prístup k svojim údajom a súborom odkiaľkoľvek a kedykoľvek. Súbory sú na portáli Volvo Connect uložené po dobu piatich rokov a možno ich jednoducho exportovať alebo poslať do analytického softvéru tretej strany.

Nevyžaduje sa údržba

Registrácia karty spoločnosti vám umožňuje flexibilný prístup k súborom po každodennom sťahovaní bez toho, aby ste museli mať kartu spoločnosti registrovanú na vašom serveri. Vďaka tomu sa zredukuje manuálna správa a zaručí maximálna bezpečnosť údajov.

Spojme sa

Ste pripravený začať používať portál Volvo Connect? Alebo máte otázku ohľadom služby? Váš miestny predajca vám pomôže.