Trucks

Ušetrite až 5 % paliva, a to už natrvalo

Úspora paliva

S našou službou Úspora paliva vám osobný poradca na hodpodárnu jazdu pomôže znížiť spotrebu až o 5 percent. Neustále poradenstvo a profesionálna pomoc vám dlhodobo zaistia udržateľné úspory.

Namáhavú prácu urobíme za vás

Váš osobný palivový poradca odvedie tvrdú prácu za vás.  Vykoná analýzu techniky jazdy vodiča a poukáže na oblasti, kde môže vodič svoje návyky vylepšiť. Takto viete výrazne znížiť celkové náklady. Rady budete dostávať e-mailom v pravidelných intervaloch a pomôžu vám robiť lepšie rozhodnutia v reálnom čase.

Koľko môžete ušetriť?

Pri nákladnom vozidle, ktoré najazdí 140 000 km ročne, možete so službou Úspora paliva ušetriť na palive až 2 500 €. Vzhľadom k tomu, že mesačný poplatok za túto službu je 20 €, jedná sa o dobre vynaložené finančné prostriedky. 

Dodatočné možnosti podpory

Súčasťou služby Úspora paliva je aj prístup k nástrojom, ktoré môžete využívať cez internet a vďaka nim ľahko ušetríte. Nájdete v nej inspiratívne návody, ako motivovať svojich vodičov, rady pre dosiahnutie stanovených cieľov a nástroje pre zdieľanie vašich výsledkov. K dispozícii budete mať podklady z najnovšieho výskumu zameraného na techniky úspory paliva. 

Pripravení šetriť?

Ak je vaše nákladné vozidlo vybavené systémom Dynafleet, môžete začať. Ak nie, môžeme vám ho dodatočne namontovať. Stačí sa obrátiť na obchodného zástupcu Volvo Trucks.