Sme tu, aby sme odpovedali na akékoľvek otázky, ktoré môžete mať

Nechajte tvrdú prácu na nás

Váš osobný palivový poradca ťažko pracuje, aby ste vy nemuseli. Vykoná analýzu techniky jazdy a zdôrazní oblasti, kde je možné zlepšiť správanie pri jazde a dosiahnuť udržateľné úspory. Poradenstvo bude pravidelne zasielané e-mailom a pomôže vám tak robiť lepšie pracovné rozhodnutia v reálnom čase.

Ukážeme vám, kde sú úspory

Koľko môžete ušetriť?

Pri nákladnom aute, ktoré najazdí 140 000 km ročne, možno s pomocou služby Úspora paliva znížiť náklady na palivo o 2 500 eur. Zistíte, že mesačný poplatok 20 eur na nákladné auto sa skutočne oplatí.

Webové nástroje

Dodatočná pomoc

So službou Úspora paliva získate prístup k aplikácii Nástroje – inšpiratívnej webovej aplikácii, ktorá vám pomôže dosiahnuť udržateľné úspory. Aplikácia Nástroje obsahuje návody na motiváciu vodičov, rady týkajúce sa dosahovania cieľov a pomôcky, ktoré vám umožnia podeliť sa so svojimi výsledkami. Nájdete tu aj prieskumy najnovších metód úspory paliva.

VT

Pripravení šetriť?

Ak je vaše nákladné vozidlo vybavené systémom Dynafleet, môžete začať. Ak nie, môžeme vám ho dodatočne namontovať. Najprv sa skontaktujte s vaším predajcom spoločnosti Volvo Trucks.

Vyhľadajte vášho miestneho predajcu