Trucks

Aj 10 cm môže zmeniť váš svet

Výmenný brzdový strmeň Volvo

Výmenný brzdový strmeň Volvo prispieva k vašej bezpečnosti a dodáva vášmu vozidlu výkon a spoľahlivosť, akú od značky Volvo očakávate. Všetky tolerancie sú dodržané do posledného milimetra a diel možno použiť vo všetkých vozidlách vyrobených od roku 2006.

Diely repasujeme tak, aby ste už nikdy nemuseli robiť kompromisy. Preto repasované brzdové strmene Volvo dávame s dvojročnou medzinárodnou zárukou.

Kompletná jednotka výmenného brzdového strmeňa Volvo

Teraz si môžete kúpiť kompletný výmenný brzdový strmeň Volvo pre nákladné vozidlá vyrobené od roku 2006. Výberom výmenných brzdových strmeňov udržiavate integritu brzdovej sústavy a minimalizujete budúce náklady na údržbu a opravy. V skutočnosti bude všetko fungovať tak, ako keď vaše nákladné vozidlo na začiatku opustilo továreň.

Dvojročná záruka na namontované náhradné diely

Ak si vyberiete kompletnú repasovanú jednotku brzdového strmeňa z výmenných náhradných dielov Volvo a necháte si ju namontovať našimi skúsenými mechanikmi, poskytneme vám rovnakú záruku ako na nový diel. Vďaka prístupu do globálnej servisnej siete tak nebude záležať na tom, kde na svete sa práve budete nachádzať, pretože záruka platí všade. 

Maximalizovanie prevádzkyschopnosti

Prečo strácať čas opravou brzdového strmeňa, keď môžete jednoducho vymeniť celú jednotku? Výmenné náhradné diely Volvo sa repasujú tak, aby sa z hľadiska výkonu, spoľahlivosti a kvality vyznačovali rovnakými alebo dokonca lepšími parametrami, ako mali pôvodné diely. Celý proces je veľmi jednoduchý. Vrátite opotrebovaný diel a namiesto neho si kúpite komplený výmenný diel Volvo. Opotrebovaný diel skontrolujeme a po schválení repasujeme. Následne ho dáme k dispozícii do globálnej siete skladov, aby ho mohol využiť iný zákazník.

Výhodné ceny

Repasované diely majú výhodné ceny, pretože nám záleží na vašich celkových nákladoch na vlastníctvo. Chceme, aby ste mohli za rozumnú cenu udržiavať svoje vozidlo Volvo v stave, keď nebudete musieť robiť kompromisy v oblasti kvality, výkonu či spoľahlivosti. Vďaka repasovaným dielom zostane vaše Volvo stále Volvo. 

Bezpečnosť a výkon značky Volvo

Pokiaľ ide o predchádzanie nehode, bezpečnosť možno merať v centimetroch. Z toho dôvodu poskytuje brzdová technológia od spoločnosti Volvo Trucks veľmi vysoký stupeň bezpečnosti. Je neoddeliteľnou súčasťou značky Volvo Trucks. Väčšiu stabilitu, skrátenú brzdnú dráha a lepšie jazdné vlastnosti možno dosiahnuť iba pri bezchybnom fungovaní brzdovej sústavy. Repasované diely zabezpečujú, že sústava si tieto vlastnosti udrží aj naďalej. Ak je to potrebné, diel aktualizujeme pomocou najmodernejších technológií, aby sme zachovali úroveň bezpečnosti a výkonu, ktorú od spoločnosti Volvo Trucks očakávate.

Ohľaduplnosť k životnému prostrediu

Výmena opotrebovaných dielov umožňuje spoločnosti Volvo dodávať vysoko kvalitné repasované náhradné diely za výhodnú cenu a ušetriť až 85 % surovín. Túto dobrú správu pre životné prostredie určite ocenia všetci. A všetko prebieha v súlade so základnými hodnotami spoločnosti Volvo – kvalita, bezpečnosť a starostlivosť o životné prostredie.

Bezpečnosť nepozná kompromisy

Zastavte sa v domovskom servise a nechajte si vypracovať cenovú ponuku na originálny výmenný brzdový strmeň.