Trucks

Stav vozidla

Majte plne pod kontrolou stav vozidiel vášho vozového parku. Služba Stav vozidla vám umožňuje získať prehľad a podrobné informácie o stave vašich nákladných vozidiel bez ohľadu na to, kde sa nachádzajú. Služba ponúka krátkodobú aj dlhodobú správu vozidiel a poskytuje kontrolu nad prevádzkyschopnosťou.

Kľúčové výhody

Dostávajte upozornenie a výstrahy z prístrojových panelov vozidiel.

Prehľad o udalostiach zo služby Stav vozidla.

Oznámenia v reálnom čase.

Prehľad o vozovom parku

Dynafleet zhromažďuje a spracúva upozornenia a výstrahy z prístrojových panelov vašich vozidiel. Prehľad služby Vehicle Status zobrazuje počet upozornení a výstrah v rámci vášho vozového parku a možnosť prezerať si jednotlivé vozidlá.

Pozrite na prístrojový panel

Pozrite sa bližšie na upozornenia a výstrahy týkajúce sa prevádzkových údajov až na úroveň prístrojového panela v jednotlivých vozidlách. Tu môžete získať podrobné informácie o upozorneniach, ako sú porucha svetiel, hladina paliva, opotrebovanie brzdového obloženia a tlak oleja. Všetky udalosti sa zaznamenávajú spolu s ďalšími parametrami, ako sú čas výskytu, poloha, údaje o vodičovi či počet motohodín, ktoré umožňujú hlbšiu analýzu.

Spojme sa.

Ste pripravení začať používať portál Volvo Connect? Alebo máte otázky ohľadom ponúkaných služieb? Obráťte sa na obchodného zástupcu Volvo Trucks.