Trucks

Zefektívnite svoj vozový park

Poloha vozidla

Mať prehľad o vašich nákladných vozidlách nikdy nebolo jednoduchšie. Podrobné mapy vám poskytujú plnú kontrolu nad vašimi operáciami. Pomocou služby Dynafleet - Poloha vozidla sa môžu údaje o vodičovi a vozidle zobrazovať priamo na mapách a umožnia vám (a vašim zákazníkom) okamžitý prístup k informáciám o dodávke.

Polohy a ďalšie funkcie

Neustále aktualizácie rýchlosti, stavu vodiča, očakávaného času príchodu a ďalšie funkcie vám – a zákazníkom – umožňujú udržať si kontrolu. Keďže poloha nákladného vozidla sa zaznamenáva, trasu si môžete kedykoľvek skontrolovať.

Pripravená pustiť sa do práce

Z informácií v reálnom čase tiež môžete zistiť, ktoré nákladné vozidlo sa najviac hodí pre novú úlohu. Jediným kliknutím zobrazíte zoznam vozidiel, ktoré sa nachádzajú najbližšie k odbernému miestu. Zobrazí sa vám tiež, ktoré z vozidiel príde na určené miesto v rámci pracovnej zmeny – a ktoré to nestihne.

Služba Poloha + zlepšuje produktivitu

Chcete údaje o polohe vášho vozidlového parku v reálnom čase? Žiadny problém. Služba Poloha+ vám poskytne aktuálne údaje o polohe všetkých vašich nákladných vozidiel. Funkcia Geoplot+ vám zas odosiela upozornenia, keď vodiči vybočia z naplánovanej trasy. Podrobné globálne údaje o polohe v reálnom čase – všetko pod kontrolou.

Sledovanie jednotiek

Chcete mať prehľad o svojich návesoch, servisných dodávkach, kontajneroch a ďalšom hnuteľnom majetku? Funkcia Sledovanie jednotiek ponúka komplexný prehľad o polohe vašich vozidiel a vybavenia. Funkcia je zahrnutá vo všetkých službách Dynafleet a je skvelým doplnkom služby Poloha vozidla.

Prispôsobené informácie 

Hľadáte správny vstupný kód alebo potvrdenie včasnej dodávky? Nastavením takzvaných geoplotov sa dajú získať dôležité informácie, ktoré zároveň šetria čas, a zobrazujú sa v kabíne a v kancelárii, keď nákladné vozidlo vstupuje na určité geografické územie – napríklad konečná stanica.

Služba Poloha vozidla

  • Ukazuje presnú polohu nákladného vozidla s presnosťou na ulicu
  • Poskytuje informácie o časoch, vodičoch, rýchlosti, náklade a type vozidla
  • Ukáže, ktoré z vašich nákladných vozidiel sa najviac hodia na nové úlohy
  • Poskytuje dôležité informácie, keď nákladné vozidlo vstúpi na určité geografické územie
  • Zjednodušuje plánovanie trás a urýchľuje nájdenie najrýchlejšej trasy do vášho miesta určenia
  • Navigačné body v systéme Dynafleet online sa môžu odoslať navigačnému systému v nákladnom vozidle
  • Zákazníci môžu sledovať pohyb svojho nákladu pomocou priradených prihlasovacích údajov

Služba Poloha+

  • Aktuálna poloha vozidla sa na mape aktualizuje v reálnom čase každú minútu.
  • Upozornenia z vozidiel pri prechode cez hranice krajiny, trasy alebo oblasti nastavené používateľom pomocou funkcie Geoplot+.
  • Upozornenia v správnom čase, ak je funkcia Geoplot+ aktívna v časových intervaloch nastavených používateľom.

Ideálna poloha

Obchodný zástupca Volvo Trucks vám pomôže dostať maximum zo služieb Dynafleet.

Zavolajte mu. Zastavte sa osobne. Alebo požiadajte, aby prišiel k vám.