Trucks

Volvo FL. Váš pomocník v meste.

Volvo FL je naše najkompaktnejšie a najagilnejšie nákladné vozidlo. Dá sa prispôsobiť celému radu aplikácií – od mestského doručovania až po ľahkú mestskú stavebnú dopravu alebo zber odpadu. Máte možnosť plne elektrického pohonu alebo sa môžete spoľahnúť na dieselovú technológiu. Volvo FL a služby, ktoré dopĺňajú ponuku, sú navrhnuté tak, aby zlepšili vaše podnikanie. Prispievajú k zvýšeniu prevádzkyschopnosti, efektívnosti a ziskovosti. Poďme sa dať do práce.

Maximálne výnosy

Vyťažte zo svojej energie a paliva maximum

Výkon prispôsobený vašim pracovným úlohám

Všetko o hnacích líniách modelu Volvo FL

Vonku a pripravený

Práca v okolí nákladného vozidla

Volvo FL – základné údaje

Výkon motora: 175 – 280 koní
Štyri veľkosti kabíny
Elektrický, dieselový
Podvozok na dostavbu
Podrobné informácie v špecifikáciách

Vyrobený na mieru pre vaše pracovné úlohy

Podvozok stvorený na prácu

Široká ponuka služieb

Nech vaša prevádzka prináša ešte lepšie výsledky

Získajte prehľad o modeli Volvo FL v interaktívnej produktovej brožúre

Volvo FL sa dokonale uplatní v týchto typoch dopravy

Kabíny modelu Volvo FL

Volvo FL – hlavné funkcie

Možnosti pohonu

Vyberte si medzi elektrickým alebo naftovým pohonom. Volvo FL si môžete prispôsobiť svojim úlohám a zmluvám – dokonca aj tým najprísnejším predpisom.

Vyberte si pohon vozidla

Agilita

Toto je nákladné vozidlo, s ktorým sa ľahko a rýchlo manévruje v rušnej mestskej premávke. Má kompaktné rozmery, veľkorysé plochy okien a ponúka skvelý výhľad.

Interiér vozidla

Prístup do kabíny

Do kabíny modelu Volvo FL sa nastupuje a vystupuje naozaj jednoducho. To je obrovský prínos, keď doručujete zásielky po meste alebo zbierate odpad.

Exteriér vozidla

Služby, ktoré podporujú vaše podnikanie

Prispôsobte si ho. Pozrite si Volvo príslušenstvo

Prevziať brožúru o vozidle Volvo FL

Najčastejšie otázky týkajúce sa vozidla Volvo FL

Keď pracujete v mestskom prostredí a mestách a uprednostňujete agilnosť a schopnosť manévrovať v rušnej premávke a úzkych priechodoch pred veľkou nosnosťou – potom stojí Volvo FL za bližší pohľad. Ľahko sa riadi, pracuje pri nízkej hlučnosti a nízkej miere emisií – ideálne pre mestské úlohy.

Okrem nafty môžu naftové Volvo FL poháňa alternatívne palivá, ako je bionafta a HVO. Navyše je tu plne elektrické Volvo FL Electric s nulovými výfukovými emisiami, tichou prevádzkou a dojazdom až 420 km v typickej prevádzke.

Závisí to od toho, ako si svoje nákladné vozidlo prispôsobíte – vrátane podvozku a hnacieho ústrojenstva. Najľahšie Volvo FL má celkovú hmotnosť 10 ton, vďaka čomu je ideálne na dodávky po meste s veľkou kapacitou. Ak potrebujete viac, existujú verzie Volvo FL, ktoré zvládajú až 18 ton. Ak by ani to nestačilo, je dobré sa pozrieť bližšie na Volvo FE.

Nie, Volvo FL je optimalizované ako stredne ťažké nákladné vozidlo do mesta s vlastným nosičom nákladu. Preto je striktne dostupné ako dvojnápravový podvozok na dostavbu s celkovou hmotnosťou do 18 ton. Ak potrebujete ťahať návesy alebo prevážať ťažšie náklady, odporúčame vám pozrieť sa bližšie na Volvo FE alebo Volvo FM.

Priamo z našej továrne si môžete objednať Volvo FL s kabínou pre posádku. Táto kabína poskytuje miesto až pre 6 pasažierov a výrobca nadstavby môže na podvozku postaviť hasičské auto. Ak sa potrebujete popasovať s ťažším terénom, k dispozícii je verzia Volvo FL s pohonom 4×4. Porozprávajte sa s miestnym predajcom Volvo Trucks a nájdite výrobcu nadstavby, ktorý spĺňa vaše požiadavky.

So spoločnosťou Volvo Trucks ako partnerom je to v skutočnosti jednoduché. Ak chcete prejsť na elektrický pohon, môžeme vám ponúknuť kompletný balík so všetkými službami a podporou, ktoré potrebujete na prechod na emobilitu.

Pre tieto nákladné vozidlá je k dispozícii celý rad naftových motorov s výkonom od 210 k do 280 k, čo stačí na pokrytie všetkého od ľahkej dodávkovej dopravy až po zber odpadu a ľahké stavebné práce. Volvo FL Electric ponúka nepretržitý výkon 175 k, čo sa skvele hodí na mestskú doručovaciu dopravu a zber odpadu.

Radi by ste sa na niečo spýtali?

Obchodný zástupca Volvo Trucks vám ochotne odpovie. Zastavte sa, zavolajte alebo ho požiadajte, aby prišiel k vám.