Volvo Trucks

SLOVENSKÁ REPUBLIKA

×

Váš mestský asistent

Volvo FL

Toto malé nákladné vozidlo na prepravu stredne ťažkých nákladov je mimoriadne obratné a veľmi spoľahlivé. Je ideálne na mestskú distribúciu s mnohými zastávkami. Môže sa však upraviť aj pre náročnejšie podmienky.

Je vhodné na nepretržitú prevádzku – vďaka ponuke služieb a dodatočných funkcií, ktoré ho udržia na ceste. Zlepšuje vašu prevádzkyschopnosť, efektívnosť a finančné výsledky.

Mestský švihák

Exteriér

Interiér

Zabudovaná úspora paliva

Špeciálne navrhnutý motor. Naša inteligentná prevodovka I-Sync. A niekoľko úsporných funkcií. Volvo FL je stelesnením úspory paliva na štyroch (alebo šiestich) kolesách.

Získajte vyššiu prevádzkyschopnosť

Naše služby a inovácie pomáhajú pri predchádzaní prestojov. Ak sa predsa len takáto situácia vyskytne, minimalizujú jej dopad. Je to také jednoduché – a dôležité.

Skutočne bezpečné

Súprava vynikajúcich bezpečnostných funkcií. Kabína navrhnutá s cieľom chrániť vás aj ostatných účastníkov cestnej premávky.

Nekomplikujte si život

Ste v úzkych? Volvo FL má malý polomer otáčania, posilňovač radenia prevodových stupňov a zlepšenú ergonómiu jazdy, takže sa s ním výborne manévruje. Verzia s pohonom na štyri kolesá si ľahko poradí v každej situácii.

Prezrite si vozidlo Volvo FL zblízka

Preskúmajte každú funkciu vozidla Volvo FL. Potom navštívte vášho miestneho predajcu spoločnosti Volvo Trucks a požiadajte ho o prehliadku.