Trucks

Volvo FM – vaša mobilná kancelária

Rušný pracovný harmonogram vyžaduje správne nástroje, vďaka ktorým bude váš každodenný život plynulejší. Volvo FM je aktívnym pracoviskom vodiča a kombinuje vynikajúce pohodlie s obratnosťou, praktickosťou a vynikajúcou viditeľnosťou. Objednajte si svoje vozidlo – prispôsobené vášmu pracovnému dňu.

Ideálne miery pre vás

Vaše Volvo FM vytvorené pre vaše potreby

Výkon prispôsobený vašej úlohe

Všetko o hnacích líniách modelu Volvo FM

Ďalší krok v evolúcii

Nový moderný profil – v lepšej forme než kedykoľvek predtým

Volvo FM – základné informácie

Výkon motora: 330 – 500 k
Šesť veľkostí kabíny
Nafta, bionafta, HVO, LNG a elektrina
Ťahač alebo podvozok určený na dostavbu
Podrobné informácie sú uvedené v technických parametroch

Prispôsobený vašej produktivite

Podvozok vyrobený pre vašu prácu

Široká ponuka služieb

Vyťažte zo svojej prevádzky ešte viac

Získajte prehľad o modeli Volvo FM v interaktívnej produktovej brožúre 

Kabíny modelu Volvo FM

Volvo FM – hlavné funkcie

Čo hovoria ľudia o modeli Volvo FM?

Teraz sme prešli úplne na značku Volvo, pretože si myslíme, že ich základné hodnoty sú blízke našim.

Služby, ktoré podporujú vaše podnikanie

Príslušenstvo pre vaše nákladné vozidlo

Môže byť vaše

Časté otázky o modeli Volvo FM

Možno ho prispôsobiť na mieru pre široké spektrum prepravných úloh. Okrem možností výberu kabíny a hnacích línií možno podvozok optimalizovať na rôzne druhy prepravy, od mestského doručovania až po prepravu kontajnerov, hromadnú prepravu alebo stavebný priemysel. Nová kabína modelu Volvo FM ponúka prvotriedne pohodlie na dlhé vzdialenosti a zároveň sa do nej pohodlne nastupuje.

Ak chcete, môžete si vybrať Volvo FM s robustným podvozkom s tandemovým pohonom. Ponúka skvelú kombináciu ložného zaťaženia, trakcie a spotreby paliva najmä so zdvíhaním tandemovej nápravy. V náročných podmienkach sa s ním dostanete ďaleko. Ak však skutočne potrebujete poháňanú prednú nápravu, odporúčame vám bližšie sa pozrieť na Volvo FMX.

Závisí to od vybranej verzie. Denné kabíny boli navrhnuté tak, aby vám poskytli priestor, ktorý potrebujete na šoférovanie a správu svojich úloh, a súčasne optimalizujú dĺžku súpravy. Spacie kabíny a kabína Globetrotter ponúkajú dostatok priestoru a veľké pohodlie na prenocovanie.

Volvo FM ponúka pohodlný nástup, ktorý je vynikajúci, ak nastupujete a vystupujete častejšie. Sedíte tiež blízko pri zemi a máte veľmi dobrú viditeľnosť blízkeho okolia vozidla. V kabíne modelu Volvo FH sedíte vyššie a máte viac miesta a rovnú podlahu. Voľba je na vás a na tom, čo je pre vás dôležité.

Áno, môžete! Všetky naše motory D11 a D13 môžu jazdiť na HVO, niektoré aj na bionaftu. Okrem toho ponúkame dva motory, ktoré môžu jazdiť na skvapalnený zemný plyn alebo bioplyn (LNG), čo výrazne zníži vašu ekologickú stopu.

Zoznámte sa s modelom Volvo FM u svojho predajcu

Máte otázky? Chcete sa s niekým porozprávať o svojom novom nákladnom vozidle? Alebo už s istotou viete, že chcete prejsť na nové Volvo FM?