Mimoriadna spoľahlivosť a presnosť

Originálne náhradné diely Volvo navynikajú len kvalitou. Boli navrhnuté presne podľa špecifikácie vozidiel a vyrobené podľa tých najvyšších štandardov. Rovnako prešli dôkladným testovaním. Majú presné rozmery a dokonale sadnú. Môžete sa na ne plne spoľahnúť. 

Potrebné náhradné diely máte vždy nablízku

Správny náhradný diel. Na správnom mieste. V správny čas.

Sieť našich servisov pokrýva 140 krajín sveta, takže potrebné náhradné diely, príslušný servis a služby sú vám vždy nablízku. Vďaka nášmu modernému logistickému systému vám poskytneme presne taký náhradný diel, aký práve potrebujete a spoľahlivo vám ho namontujeme. 

Vaša prevádzkyschopnosť je našou prioritou

15 rokov výroby náhradných dielov

Nezáleží na tom, aké nákladné vozidlo Volvo máte, ani kedy ste ho kúpili - prevádzkyschopnosť je dôležitá vždy. Preto pokračujeme vo výrobe a distribúcii dôležitých náhradných dielov ešte 15 rokov potom, keď bol daný model stiahnutý z výroby.

Vyhľadajte potrebné náhradné diely – z ponuky viac než 100 000 položiek

Nájdite si potrebný náhradný diel

Vyrábame a dodávame viac ako 100 000 originálnych náhradných dielov Volvo. Ten správny jednoducho nájdete v našom katalógu náhradných dielov.

Prelistujte si brožúru náhradných dielov

ORIGINÁLNE NÁHRADNÉ DIELY VOLVO = 2 ROKY BEZ STAROSTÍ

Náhradné diely sme vyrobili my. Preto sme si ich kvalitou tak istí, že na namontované diely poskytujeme 2-ročnú záruku.  

Ak počas prvých 2 rokov dôjde k poruche dielu kryté zárukou, pokryjeme jeho opravu alebo výmenu.

Plná 2-ročná záruka na namontované originálne náhradné diely Volvo sa poskytuje, keď prácu vykoná autorizovaný servis spoločnosti Volvo. Vzťahuje sa na opravu alebo výmenu dielov, a to dokonca aj nápravu následných poškodení.

 

 

Všeobecné záručné podmienky na diely

Všeobecné záručné podmienky na diely Volvo Trucks

Záručné podmienky na diely Volvo Trucks (dokument na stiahnutie)

Repasované náhradné diely Volvo

Repasované náhradné diely sú použité originálne náhradné diely Volvo, ktoré boli upravené do pôvodného stavu a ponúkané za výhodnejšiu cenu. Naše požiadavky na kvalitu repasovaných náhradných dielov sú rovnaké ako pri úplne nových dieloch. Navyše na ne dostanete rovnakú záruku.

Naše ponuka repasovaných náhradných dielov je najširšia na trhu. Nájdete v nej všetko od vzduchových kompresorov, riadiacich jednotiek a spojok až po motory, prevodovky, turbodúchadlá a tachografy. Všetky diely majú pritom zaručenú najvyššiu kvalitu a sú dostupné za prijateľnú cenu.

VT

Pridajte sa

Originálne náhradné diely Volvo, odborný servis a správna montáž hneď na prvýkrát. Dohodnite si návštevu u vášho miestneho predajcu Volvo Trucks.

Vyhľadajte vášho miestneho predajcu